فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

دسته بندی دربازکن

محصول کشور

مدت زمان گارانتی

نوع نصب

جنس بدنه

نوع آیفون صوتی

مدل پنل بیرونی آیفون

تعداد واحد پنل

نوع پنل

فیلتر

آیفون صوتی الکتروپیک

از کارکردهای اصلی آیفون صوتی ، باز کردن درب و همینطور برقراری ارتباط بین افرادی است که داخل ساختمان و خارج از آن، دم در حضور دارند. شاید بگویید با وجود آیفون تصویری چه نیازی به آیفون صوتی خواهد بود؟ پاسخ این است همه افراد توان خرید آیفون تصویری را ندارند و ترجیح می دهند آیفون صوتی با قیمت کمتر خریداری کنند؛ البته شاید دلیلی جز این هم برای انتخاب آیفون صوتی وجود داشته باشد. حال یکی از بهترین انواع آیفون صوتی که بی شک انتخابی عالی محسوب می شود، آیفون صوتی الکتروپیک است. اگر سوال شما درباره این محصول این است که چرا آیفون صوتی الکتروپیک، یکی از بهترین گزینه هاست و یا چرا باید آن را انتخاب کنیم؟ ما پاسخ را به این شکل به شما خواهیم گفت:

شرکت الکتروپیک از تولید کنندگان مطرح آیفون صوتی در کشور، دارای سه دهه فعالیت بوده و همین سابقه کافی است تا به محصولات آن اطمینان کنید.

ضمن اینکه محصولات متعلق به این شرکت، همگی بر اساس استانداردهای اروپا ساخته شده و باز هم دلیل محکم دیگری برای انتخاب این آیفون خواهید داشت.

آیفون صوتی الکتروپیک نه تنها از لحاظ عملکردی، در سطحی عالی قرار داشته و فاقد هر نوع نقص است، بلکه ظاهری زیبا را هم به خود اختصاص داده است.

گوشی متعلق به آیفون صوتی پیک، دارای بهترین جنس یعنی ABS بوده و پنل آیفون صوتی الکتروپیک دارای جنس آلومینیومی بوده و با توجه به همین جنس، مقاومت و استحکام فوق العاده ای را پیدا کرده است.

علاوه بر این، سیم بندی آیفون صوتی پیک هم با بهترین شکل ممکن همراه بوده و از این رو فرآیند نصب را هم برای نصابان، آسان نموده است.

آیا پنل الکتروپیک دارای محدودیت در تعداد واحدهاست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر، پنل آیفون صوتی الکتروپیک، فاقد هر نوع محدودیت در تعداد طبقات می باشد؛ به موجب این ویژگی، چه ساختمان هایی که دارای تعداد طبقات بالا بوده و چه ساختمان هایی که تعداد طبقات کمی دارند؛ می توانند از پنل الکتروپیک استفاده کرده و از این پنل درجه یک و بادوام بهره مند گردند.

پکیج آیفون صوتی یک واحدی، یکی از گزینه های خوب جهت خرید

پکیج آیفون صوتی یک واحدی برای ساختمان های یک طبقه یا تک واحدی طراحی و تولید شده و نیاز کاربران را به به طور کامل پوشش می دهد؛ قیمت آیفون صوتی الکتروپیک کامل یک طبقه به حدی مناسب است که با دیدن آن، محال است نظرتان راجع به خرید این محصول، منفی شود؛ البته به جز قیمت مناسب، مزایای دیگری هم در این آیفون وجود دارند که با مشاهده آنها ترغیب به خرید آیفون صوتی الکتروپیک خواهید شد:

پنل الکتروپیک دارای قابلیت تنظیم صدا بوده و از سوئیچ ضد سرقت البته برای ساختمان های با تعداد طبقات زیاد برخوردار می باشد.

همچنین این پنل نسبت به دما و رطوبت، بی تاثیر بوده و این ویژگی، یکی از نقاط قوت این محصول به شمار می آید.

گوشی این آیفون هم با برخورداری از جنس آنتی استاتیک، پایداری ظاهری خوبی را از خود نشان داده و دچار تغییرات ظاهری نخواهد شد.

نحوه اطلاع از قیمت آیفون صوتی الکتروپیک

پیش از هر چیز باید بگوییم قیمت اف اف صوتی الکتروپیک با توجه به مدل های مختلف این محصول، دارای رنج های گوناگون بوده و بسته به اینکه بخواهید کدام یک از مدل های این محصول را انتخاب نمایید، باید مبالغ مختلفی را بابت قیمت بپردازید. حال اگر خواستار کسب اطلاع از قیمت آیفون صوتی الکتروپیک هستید، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی آریا ایمن اقدام کرده و از قیمت روز آیفون صوتی اطلاع یابید.

آریا ایمن، فروشگاه اینترنتی آیفون صوتی الکتروپیک

امروزه با کشف روش های نوین خرید، این فرصت را دارید تا با استفاده از این روش ها، شرایط بهتری از خرید را تجربه نمایید؛ حال یکی از فروشگاه های اینترنتی مطرح و معتبری که این شرایط را در اختیار شما قرار می دهد، فروشگاه آریا ایمن است که با وجود آن، سهولت در امر خرید را تجربه کرده و ضمناٌ فرصت برخورداری از محصولات متنوع را هم خواهید داشت. البته این نوید را هم باید خدمت شما خریداران عزیز بدهیم که با اقدامی به موقع و سریع می توانید از شرایط خرید فوق العاده فروشگاه اینترنتی آریا ایمن برخوردار گشته و از قیمت های تخفیفی و باور نکردنی بهره مند شوید.

ادامه مطلب