فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

تولید کننده

بیشتر... کمتر

سایز صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

صفحه کلید لمسی

ضبط تصاویر

ارتباط با دیگر واحدها

فیلتر

تعریف کلی

آیفون ‌‌تصویری لمسی را می‌توان یکی از پرطرفدارترین انواع آیفون‌ها دانست. امروزه بسیاری از افراد ترجیحا از این نوع درب بازکن برای منزل و حتی محل کار خود استفاده می‌کنند. از آیفون تصویری به عنوان یکی از مهم‌ترین وسایل امنیت خانواده نام برده می‌شود. در واقع آیفون تصویری تصویر بیرون را به مانیتور داخل خانه انتقال می‌دهد. این فرایند مسلماً به افزایش امنیت و آسایش خانواده کمک می‌کند. به همین دلیل می‌توان گفت، شناخت و انتخاب مدل مناسب و با کیفیت آیفون به عنوان یک کالای ضروری، نیاز هر خانه‌ای به شمار می‌رود و از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که از نام این مدل در باز کن های تصویری پیداست از هیچ دکمه ای روی این محصول استفاده نشده است در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این سری از آیفون های تصویری به دست آورید.

خصوصیات و ویژگی‌های آیفون‌ تصویری لمسی

آیفون تصویری لمسی دارای ویژگی‌های بسیاری است که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم:

نوع صفحه نمایش

آیفون‌ها از لحاظ نوع صفحه نمایش دارای تنوع زیادی هستند. به گونه‌ای که صفحه نمایش بعضی از آیفون‌ها به صورت تاچ یا لمسی بوده و برخی دیگر نیز دارای شاسی و دکمه می‌باشند. در این میان آیفون تصویری لمسی از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است.

مانیتور

در بازار ایران مانیتورهای آیفون‌ تصویری موجود معمولاً دارای صفحه نمایش‌های ۳.۵ اینچ، ۴.۳ اینچ، ۷ اینچ و ۱۰ اینچ می‌باشند. آیفون‌هایی که امروزه در بازار عرضه می‌شوند بیشتر دارای مانیتور تاچ بوده و آیفون تصویری تاچ نسبت به نمونه‌های دکمه‌ای آن پرطرفدارتر هستند. این موضوع را می‌توان به علت ظاهر شیک و مدرن و راحتی در تمیز کردن آن‌ها دانست. فناوری ساخت برای تمام این صفحه نمایش‌ها یکی و TTL است که می‌تواند کیفیت تصویر یکسانی را به شما بدهد.

حافظه داخلی آیفون

این وسیله قابلیت ذخیره فیلم و عکس را نیز دارد. بعضی از آیفون‌های تصویری امکان گرفتن عکس و فیلم افراد مراجعه‌کننده را دارند. این موضوع به دلیل داشتن حافظه داخلی است.

قیمت آیفون تصویری لمسی

قیمت آیفون تصویری لمسی در انواع مختلفی وجود دارد که با توجه به برند مورد نظر و قابلیت هایی که در اختیار مشتری می‌گذارد می‌تواند متفاوت باشد یک یاز فاکتور‌هایی که روی قیمت آیفون تصویری تاچ تاثیر گذار است اندازه صفحه نمایش می‌باشد

خرید آیفون تصویری لمسی

با توجه به انواع مختلف آیفون‌ تصویری موجود در بازار، می‌توان عنوان کرد که یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید این محصول قیمت این محصول در کنار کیفیت و کارایی آن است. شما به راحتی می‌توانید بسته به نوع نیاز خود به صورت حضوری یا از طریق مراجعه به وبسایت آریا ایمن به صورت اینترنتی این محصول را خریداری کنید.

ادامه مطلب