فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصول کشور

تولید کننده

بیشتر... کمتر

سایز صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

صفحه کلید لمسی

ضبط تصاویر (حافظه)

نوع پنل

نوع نصب

مدل پنل بیرونی آیفون

تعداد واحد پنل

بیشتر... کمتر

باز کردن درب با کارت یا تگ

ارتباط با دیگر واحدها

فیلتر

 فهرست مطالب

آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک یک برند بسیار محبوب و قدیمی در حوزه درب بازکن‌های صوتی و تصویری است، بعید به نظر می‌رسد کسی که اطلاعات کمی هم در حوزه‌ آیفون تصویری داشته باشد نام برند آیفون تصویری الکتروپیک به گوشش نخورده باشد. در باز کن الکتروپیک نامی آشنا در میان مشتریان آیفون تصویری می‌باشد که انواع مختلف آن را می‌توان در داخل ساختمان‌های مسکونی و اداری مشاهده کرد آیفون الکتروپیک یکی از محصولات خوب و با کیفیت در حوزه آیفون تصویری می‌باشد و توانسته برای تمامی مشتریانش، متناسب با نیازشان و بودجه‌ای که قصد دارند برای خرید آيفون تصویری هزینه کنند گزینه‌ مربوط به آن‌ها را در لیست قیمت آیفون تصویری الکتروپیک داشته باشد. اگر قصد خرید آیفون تصویری الکتروپیک را داشته باشید، ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که با وجود تنوع بسیار بالای محصولات الکتروپیک، محصول مورد نظر خود را به راحتی پیدا می کنید.

نکاتی که باید در مورد آیفون الکتروپیک بدانیم

آیفون تصویری الکتروپیک

سایز صفحه نمایش دربازکن الکتروپیک

آیفون الکتروپیک

تصویر بیرون محوطه ساختمانمان را با کیفیت بالا و با اندازه‌ای قابل قبول به ما نشان می‌دهد تا بتوانیم جزییات بیشتری از بیرون را مشاهده کنیم؛ بنابراین کیفیت و اندازه‌ صفحه نمایش یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها برای خرید آیفون تصویری الکتروپیک است. یکی از نکات مثبت درب بازکن الکتروپیک، تنوع اندازه صفحه نمایش محصولاتش است که از 3 اینچ تا 10 اینچ را شامل می شود و شما می ‌توانید نسبت به زاویه دید مورد نظرتان و همچنین هزینه‌ای که قرار است صرف کنید محصول مورد نظرتان را از نمایندگی الکتروپیک خریداری کنید.

حافظه در ایفون الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک در دو مدل حافظه دار و بدون حافظه تولید می‌شود. این قابلیت به مشتریان آیفون تصویری این امکان را می‌دهد که از افراد بیرون محوطه‌ ساختمان عکسبرداری کنند، که این قابلیت هم می‌تواند به صورت خودکار تنظیم شود تا هر زمان که فردی دکمه‌ زنگ واحد شما را به صدا در آورد تصویر چهره آن شخص در حافظه آیفون الکتروپیک ذخیره شود و هرگاه که مایل بودید بتوانید به آن تصاویر دسترسی پیدا کنید، این قابلیت برای زمانی مناسب است که شما در خانه حضور ندارید و مایلید بدانید زمانی که در خانه حضور نداشته اید چه افرادی زنگ واحد شما را زده اند. اگر هم قصد ندارید این عمل به صورت خودکار صورت گیرد می‌توانید از قسمت تنظیمات ایفون تصویری الکتروپیک، این قابلیت را از حالت خودکار درآورید و هر زمان که خودتان مایل بودید با فشار دادن دکمه‌ مربوط به عکسبرداری، از این قابلیت استفاده کنید. در ضمن شما می توانید برای آشنایی بیشتر با قسمت تنظیمات آیفون تصویری مربوطه با مراجعه به دفترچه راهنمای آیفون تصویری الکتروپیک با نحوه‌ کارکرد دقیق محصول مورد نظر آشنا شوید. یکی از پرفروشترین محصولات شرکت الکتروپیک آیفون تصویری 1286 می‌باشد که در دو مدل حافظه دار و بدون حافظه تولید می‌شود که به خاطر قیمت اقتصادی آن توانسته فروش بالایی ار درمیان محصولات الکتروپیک داشته باشد.

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1286m

شما می‌توانید در مدل‌های حافظه‌ دار درب بازکن الکتروپیک، با اضافه کردن یک حافظه میکرو SD حجم ذخیره سازی را تا 16 گیگا بایت افزایش دهید تا علاوه بر ذخیره عکس، قابلیت ذخیره فیلم را هم داشته باشید.

باز کردن درب پارکینگ در ایفون تصویری الکتروپیک

این روزها سازندگان ساختمان‌های مسکونی و تجاری برای بالا بردن قیمت واحدهای عرضه شده برای فروش به دنبال محصولاتی می‌گردند که بتوانند نظر خریداران را به هر نحوه‌ جلب کنند و این مستلزم استفاده از وسایل ضروری با قابلیت ‌های بالاست و از آنجا که آیفون تصویری یکی از وسایل بسیار مهم برای آپارتمان نشینان است، که می‌توان گفت بدون داشتن یک آیفون تصویری زندگی در ساختمان‌های مسکونی عملا غیر‌ممکن می‌باشد و به همین دلیل مشتریان آیفون تصویری به دنبال یک محصولی هستند که بتواند نیاز‌های بیشتری از آنان برطرف کند. یکی از قابلیت‌های آیفون تصویری الکتروپیک، باز کردن درب پارکینگ تنها با فشار دادن یک دکمه است، این قابلیت می‌تواند بیشتر مشتریان آیفون تصویری را برای خرید آیفون تصویری الکتروپیک ترغیب کند. این قابلیت منحصر به فرد را می‌توانید در آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294 پیدا کنید که باعث شده قیمت آن کمی بالاتر از مدل‌های دیگر باشد و برای افرادی که به دنبال یک محصول خاص می‌گردند اولین گزینه برای انتخاب باشد. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294 کسب کنید. فروشگاه اینترنتی آریا ایمن به عنوان نمایندگی الکتروپیک لیست کاملی از محصولات الکتروپیک را به همراه مشخصات و ویژگی‌های آنها در سایت خود قرار داده است تا اگرشما قصد خرید آیفون تصویری الکتروپیک را داشته باشید بتوانید با اطلاعات کامل خرید خود را انجام دهید.

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294

قابلیت ارتباط داخلی در درب بازکن الکتروپیک

آیفون الکتروپیک می‌تواند برای شما نقش یک دستگاه ارتباط داخلی را نیز بازی کند یعنی شما می‌توانید از داخل واحد خود با دیگر واحد‌ها ارتباط برقرار کنید و حتی با قسمت نگهبانی نیز در مواقع ضروری ارتباط برقرار کنید. این ویژگی درب باز کن الکتروپیک می‌تواند برای مشتریان آیفون تصویری بسیار وسوسه انگیز باشد. البته تنها ایرادی که به این قابلیت وارد است این است که در هر لحظه تنها دو نفر می‌توانند با هم ارتباط داشته باشند. ولی در هر صورت باز هم می‌تواند در زمان‌هایی خاص کارایی خود را داشته باشد. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است این قابلیت روی بعضی از مدل‌های درب باز کن الکتروپیک وجود دارد.

یکی از مدل‌هایی که از قابلیت ارتباط داخلی پشتیبانی می‌کند آیفون تصویری الکتروپیک مدل 996 است که دارای یک صفحه نمایش 7 اینچی می‌باشد. و می‌تواند تمام انتظاراتی که باید از یک آیفون تصویری مدرن داشته باشیم برآورده کند.

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 996

قابلیت اتصال به دوپنل یا دوربین مدار بسته

امنیت یکی از موارد بسیار مهم برای اهالی ساختمان‌های مسکونی می‌باشد و این روز‌ها این عامل آنقدر ضروری به نظر می‌رسد که اهالی ساختمان‌های مسکونی حاضرند هزینه‌های گزافی را برای ایجاد امنیت در محیطی که در آن زندگی می‌کنند بپردازند. قابلیت اتصال به دو پنل از ویژگی‌های خوب آیفون الکتروپیک می‌باشد که می‌تواند برای ساختمان‌هایی که دارای دو درب ورودی هستند و نیاز دارند از دو پنل برای ورود و خروج استفاده کنند قابل استفاده می‌باشد.

اگرقصد ندارید از این قابلیت برای اتصال به دو پنل استفاده کنید می‌توانید به جای اتصال به یک پنل اضافه، به یک دوربین مدار بسته متصل شوید و هر گاه که خواستید از مانیتور داخل واحدتان به وسیله‌ دوربین مدار بسته تصویر بیرون را مشاهده کنید.

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1090

قیمت آیفون تصویری الکتروپیک

قیمت آیفون تصویری الکتروپیک مانند دیگر برند‌ها از تنوع بالایی برخوردار است. شرکت الکتروپیک با تحلیل دقیق رقبایش حساسیت بالایی در قیمت گذاری محصولاتش دارد. اگر با کمی دقت به لیست قیمت آیفون تصویری الکتروپیک نگاهی بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که قیمت بعضی از محصولات شرکت الکتروپیک نسبت به دیگر برند‌ها با همان قابلیت‌ها‌ی مشابه کمی بالاتر است.شرکت الکتروپیک توانسته به وسیله عاملی به نام کیفیت که مجموعه‌ای از فاکتور‌های تعیین کننده در انتخاب آیفون الکتروپیک می‌باشد به مشتری این احساس و اطمینان را بدهد که ارزش آن محصول بیش از قیمت آن است و تا اینجای کار توانسته در این استراتژی به خوبی عمل کند. فروش بالای درب باز کن تصویری الکتروپیک نشان از رضایت مشتریان از این برند می‌باشد.

شرکت الکتروپیک قیمت آیفون تصویری خود را طوری تنظیم کرده است که برای افرادی که به دنبال یک محصول با قیمت اقتصادی هستند، مدل مد نظرشان را بیابند. ناگفته نماند طبق تحقیقات صورت گرفته در بازار آیفون تصویری، مشتریان یک محصول را صرفا به عنوان یک کالا تلقی نمی‌کنند که بخواهند فقط به عاملی همچون قیمت اهمیت بدهند و دیگر ملاک‌ها اعم از کیفیت و کارایی را نادیده بگیرند آیفون تصویری محصولی است که قرار است سال‌ها با آن زندگی کنند و عمر مفید یک محصول در هنگام خرید کردن بسیار مهم است.

پرفروش‌ترین آیفون تصویری الکتروپیک بر اساس قیمت

پرفروش‌ترین گوشی الکتروپیک زیر 1 میلیون تومان

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1286 را می‌توان به جرات پرفروش‌ترین آیفون تصویری الکتروپیک دانست، با توجه به قیمت پایینی که نسبت به دیگر محصولات الکتروپیک دارد توانسته در پروژه‌های با تعداد واحد بالا به خوبی مورد استقبال قرار بگیرد.

پرفروش‌ترین مانیتور الکتروپیک زیر 2 میلیون تومان

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294 باصفحه نمایش 7 اینچی جزء مانیتور‌های پرفروش میان رده الکتروپیک به شمار می‌رود که در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه می‌شود این مانیتور دارای قابلیت حافظه داخلی و ارتباط داخلی می‌باشد که از یک صفحه کلید تمام تاچ بهره می‌برد یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد این مانیتور قابلیت فراخوان آسانسور می‌باشد که به وسیله این ویژگی می‌توانید از داخل واحدتان تنها با فشار دادن یک دکمه آسانسور را به طبقه مربوطه فراخوانی کنید.

یکی دیگر از مانیتور‌های رنج زیر 2 میلیون تومان، آیفون تصویری 996 الکتروپیک می‌باشد که از صفحه نمایش 7 اینچی بهره می‌برد. این مانیتور با قابلیت‌هایی که در اختیار مشتریان می‌گذارد تبدیل به یکی از محبوب‌ترین مانیتور‌های الکتروپیک شده است.

پرفروش‌ترین آیفون پیک بالای 2میلیون تومان

اگر قصد دارید برای خرید آیفون تصویری الکتروپیک کمی بیشتر هزینه کنید می‌توانید از مانیتور‌های بالای 2 میلیون تومان شرکت الکتروپیک استفاده کنید. آیفون تصویری الکتروپیک مدل 797 یک مانیتور با صفحه نمایش 10 اینچی می‌باشد که یک تصویر بسیار کامل و با جزئیات بالا را دراختیار شما می‌گذارد. این مانیتور می‌تواند علاوه بر اینکه نقش یک دربازکن را برای شما بازی کند به عنوان وسیله‌ای برای نشان دادن خروجی‌ دوربین های مداربسته مورد استفاده قرار بگیرد این مانیتور می‌تواند همزمان به 5 دوربین مدار بسته متصل شود و یک مانیتورینگ کامل از محیط ساختمان را برای شما فراهم آورد. از قابیلت‌های این مانیتور می‌توان به پشتیبانی ازحافظه داخلی تا 16گیگابایت اشاره کرد که دارای یک صفحه نمایش تمام لمسی با کیفیت بسیار بالا میباشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت آیفون تصویری الکتروپیک

محصولات الکتروپیک از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و جرات میتوان گفت برای هر قشری و با هر سلیقه و بودجه‌ای یک مدل در میان محصولات خود دارد.

در هنگام خرید آیفون تصویری الکتروپیک شاید برای شما نیز سوال پیش بیاید که چرا و به چه دلیل میان محصولات الکتروپیک این گونه تفاوت قیمتی وجود دارد.

ما در ادامه دو فاکتور مهم اشاره میکنیم که تاثیر مستقیم روی قیمت آیفون تصویری الکتروپیک دارد.

اندازه صفحه نمایش در آیفون تصویری الکتروپیک

اندازه صفحه نمایش یکی از تاثیر گذار ترین فاکتور ها برای تعیین قیمت آیفون تصویری میباشد که معمول ترین آنها در اندازه های 4.3 اینچی، 7 اینچی و 10 اینچی می‌باشد.

قابلیت عکسبرداری در در باز کن الکتروپیک

از دیگر قابلیت هایی که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده قابلیت عکسبرداری و فیلم برداری از محیط بیرون میباشد که میتواند روی قیمت آیفون تصویری تاثیر داشته باشد.

انواع پنل آیفون تصویری الکتروپیک

پنل آیفون تصویری الکتروپیک

پنل آیفون تصویری الکتروپیک بیرون محوطه ساختمان نصب می‌شود و مراجعه کنندگان به وسیله آن با افراد داخل واحد ارتباط برقرار می‌کنند.

شرکت الکتروپیک پنل‌های خود را درانواع مختلف تولید می‌کند که تفاوت آنها در قابلیتهایی است که در اختیار شما می‌گذارند که میتوانید در قسمت مشخصات هرکدام از پنل‌ها قابلیت‌های آنها را مشاهده کنید.

پنل‌های آیفون تصویری الکتروپیک به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند که در ادامه به تشریح آن ها میپردازیم.

گروه اول از پنل های الکتروپیک پنل هایی هستند که برای هر واحد یک شاسی در نظر گرفته شده است که با فشار دادن هر کدام از آنها زنگ واحد مورد نظر به صدا در می‌آید در گذشته تنها از این استاندارد برای تولید پنل های آیفون تصویری استفاده میشد و هر کدام از این پنل ها میتوانند به تنهایی تا 40 واحد را پوشش دهند و اگر تعداد واحد ها بالا برود از دو پنل کنار یکدیگر استفاده میکنند.

گروه دوم به پنل های کدینگ معروف هستند که در این پنل ها خبری از شاسی های زیاد نیست بلکه به وسیله چند دکمه میتوانید با تمام واحد ها ارتباط برقرار کنید، نحوه کار به این شکل است که برای هر واحد یک کد در نظر گرفته می‌شود که با گرفتن کد مورد نظر زنگ واحد به صدا در می‌آید. پنل های کدینگ برای مجتمع ها و برج های با تعداد واحد بالا استفاده می‌شود .

ما در ادامه به تعدادی از مدل های پرفروش این شرکت اشاره خواهیم کرد..

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1086

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1086

پنل 1086 را میتوان پرفروش ترین پنل الکتروپیک دانست که میتوانید برای مجتمع های تا 1 تا 20 واحد استفاده کنید. از نکات مثبت این پنل استفاده از دوربین سونی بسیار باکیفیت می‌باشد که باعث میشود تصویر فرد مورد نظر از نمایشگر داخل واحد با وضوح بسیار بالا نمایش داده شود.

مواد اولیه ای که برای ساخت قاب این پنل استفاده شده از آلومینیوم میباشد که باعث عدم فرسودگی و رنگ رفتگی در گذر زمان شود و برای ماندگاری بیشتر این محصول پیشنهاد میشود از یک قاب بارون گیر آیفون تصویری برای محافظت در مقابل باران استفاده شود.

پنل آیفون تصویری الکتروپیک 1086 مدل بلوتوثی

این پنل از تکنولوژی خاصی پشتیبانی می‌کند که می‌تواند بسیار کاربردی باشد. این پنل دارای یک سوئیچر پیشرفته می‌باشد که میتواند در زمانی که شخصی قصد ربودن پنل را دارد به کمک شما بیاید. نحوه کار به این شکل است که اگر پنل از جای خود کنده شود هشداری مبنی بر اینکه پنل مورد نظر از جایگاه خود خارج شده توسط مانیتور داخل واحد داده می‌شود.

پنل در باز کن الکتروپیک مدل رندا

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل رندا

پنل رندا از لحاظ ظاهری بسیار زیبا طراحی شده است و به دو قسمت مجزا تقسیم شده است که میتواند 1 تا 10 واحد را پوشش دهد.

پنل در باز کن الکتروپیک مدل رندا کدینگ

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل رندا کدینگ

این مدل بیشتر برای مجتمع مسکونی‌های با تعداد واحد بالا استفاده می‌شود و از دکمه های تمام لمسی استفاده میکند. شما میتوانید با فشردن کد واحد مورد نظر و سپس دکمه زنگ با واحد مورد نظر ارتباط برقرار کنید. نمایشگر کوچکی که روی پنل قرار گرفته شده است شماره گرفته شده را نمایش می‌دهد.

نمایندگی الکتروپیک

شرکت الکتروپیک دارای نمایندگی‌های متعددی در سرتاسر ایران است که محصولات الکتروپیک < را به دست مشتریان آیفون تصویری می‌رساند و سعی کرده است در طول فعالیت خود در زمان مناسب، محصولات خود را روانه‌ بازار کند. فروشگاه آریا ایمن به عنوان نمایندگی فروش آیفون الکتروپیک در خیابان لاله‌زار تمام مدل‌های تولیدی این شرکت را در لیست محصولاتش قرار داده است و موجودی انبار خود را براساس مدل‌های پرفروش آیفون تصویری الکتروپیک تنظیم کرده است تا بتواند تمام سفارش‌های خود را بدون هیچ کم و کاستی به دست مشتریان برساند.

خرید آیفون تصویری الکتروپیک

شرکت الکتروپیک با هدف آینده نگری و اهمیت دادن به مشتری که بزرگترین سرمایه‌ این شرکت برای ادامه‌ حیاتش می‌باشد، محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا تولید و روانه‌ بازار کرده است. اگر چه این شرکت رقبای بسیار زیادی اعم از خارجی و ایرانی دارد، با این حال توانسته جایگاه محصول ایرانی را ارتقا دهد و اقدام به تولید آیفون‌های صوتی و تصویری کند، و سهم بالایی از بازار را در اختیار بگیرد. اگر شما هم قصد خرید آیفون الکتروپیک را دارید می‌توانید در فروشگاه اینترنتی آریا ایمن پس از مشاهده‌ محصولات و قیمت روز آیفون تصویری الکتروپیک خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

گارانتی آیفون تصویری الکتروپیک

خدمات پس از فروش یک محصول به اندازه کیفیت آن محصول مهم و ضروری است. زیرا هر محصولی را که در نظر بگیریم عمر مفید خود را دارد و پس از مدتی دچار استهلاک شده و در شرایطی نیاز به تعمیر دارد. خدمات پس از فروش الکتروپیک با داشتن کارشناسانی مجرب همواره در حال پاسخگویی به مشکلات مشتریان هستند تا در صورت بروز مشکل، با اعزام نیروهای کارآزموده در اسرع وقت مشکلات مشتریان آیفون تصویری الکتروپیک را حل کنند.

مقایسه‌ آیفون تصویری الکتروپیک با رقبا

همانطور که در بالا به آن اشاره شد شرکت الکتروپیک رقبای زیادی در حوزه کاری خود دارد، آیفون تصویری تابا، آیفون تصویری تکنما، آیفون تصویری سیماران از محصولات شرکت‌های خوب ایرانی هستند که رقابت پایاپایی را با آیفون الکتروپیک دارند. یکی از مزیت‌های درب باز کن الکتروپیک، کارایی و کیفیت قطعات به کار رفته در تولید محصولات این شرکت است. به عنوان مثال جنس بدنه آیفون الکتروپیک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که در طول عمر آن رنگ محصول به هیچ وجه تغییر نمی کند.

نقشه‌ سیم کشی آیفون تصویری الکتروپیک

راهنمای نصب آیفون تصویری الکتروپیک

از آنجا که بیشتر مشتریان پس از خرید آیفون تصویری به دنبال یک راهنمای نصب و سیم کشی آیفون تصویری الکتروپیک هستند. کارشناسان فروشگاه اینترنتی آریا ایمن تصمیم گرفتند یک مقاله جامع و کامل در مورد این موضوع آماده کنند تا مشتریان آیفون تصویری الکتروپیک بتوانند به راحتی پس از خواندن مقاله‌ نقشه سیم کشی آیفون تصویری الکتروپیک جواب تمام سوالات خود را بگیرند.

ادامه مطلب