فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

محصول کشور

سایز صفحه نمایش

نوع دستگاه حضور و غیاب

فیلتر

 فهرست مطالب

دستگاه حضور و غیاب کارابان

دستگاه حضور و غیاب کارابان یک تجربه متفاوت، دقیق و بی نقص از مدیریت را به شما می‌دهد تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن گزارشی جامع و کامل از ورود و خروج افراد، میزان حقوق و دستمزد آنها و تعداد ساعات مرخصی و ماموریتهای ساعتی و روزانه بدست بیاورید.

حضور و غیاب کارابان

دستگاه حضور و غیاب کارابان در انواع و اقسام مدل‌ها با قابلیت‌ها و تکنولوژی ساخت متفاوت تولید می‌شوند و شما می‌توانید برحسب مکان و تعداد کارمندان، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما در ادامه قصد داریم شما را با انواع مدل‌های دستگاه حضور و غیاب کارابان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید دستگاهی مطابق با نیازتان خریداری کنید.

انواع دستگاه حضور و غیاب کارابان

دستگاه حضور و غیاب کارابان را می‌توانید در مدل‌های کارتی، اثر انگشتی، تشخیص چهره و تشخیص کف دست خریداری کنید. قبل از هر چیز باید نیازسنجی دقیقی از محیطی که قرار است یک دستگاه حضور و غیاب برای آن خریداری کنید داشته باشید. در ادامه این مقاله ویژگی‌های هر کدام از این مدل‌ها و اینکه برای چه محیطی و برای چه تعداد افراد مناسب است را توضیح خواهیم داد پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

دستگاه حضور و غیاب کارتی کارابان

دستگاه حضور و غیاب کارتی کارابان یکی از رایج ترین دستگاه‌های کنترل تردد است که این روز‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه قابلیت شناسایی افراد به وسیله کارت تعریف شده برای هر شخص را دارد و در دو نوع مختلف تولید می‌شوند یک نوع آن باید کارت را با دستگاه تماس بدهیم تا اطلاعات فرد مورد نظر وارد سیستم شود و در نوع دیگر، نیاز نیست کارت را با دستگاه تماس دهیم به دلیل استفاده از تکنولوژی RFID تنها کافیست کارت را جلوی دستگاه گرفته تا به وسیله سیگنال‌های الکترونیکی و الکترومغناطیسی اطلاعات کارت مورد نظر وارد سیستم شود.

نکاتی در مورد خرید جک پارکینگ

این مدل دستگاه کنترل تردد به دلیل سادگی در کارکردش در مکان‌های نه چندان بزرگ و مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد به عنوان مثال در کارخانه‌ها و کارگاه‎‌های تولیدی کوچک که تعداد مشخصی کارمند و کارگر دارند و به دنبال دستگاهی هستند تنها ورود و خروج آنها را مدیریت کنند. از آنجا که قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی نسبت به دیگر مدل‎‌ها‌ مانند اثر انگشتی و تشخیص چهره پایین‌تر است می‌تواند برای مدیران کسب و کارهای کوچک به شدت صرفه اقتصادی داشته باشد زیرا می‌تواند در طولانی مدت از زمان‌‌هایی در هنگام ثبت ورود و خروج افراد در حالت سنتی گرفته می‌شد به شکل قابل توجه‌ای بکاهد.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی کارابان

این مدل از دستگاه حضور و غیاب که دقت بسیار بالایی در شناسایی افراد دارد باعث شده امکان تقلب کردن در آن به شدت کاهش بیابد در این روش به وسیله یک سری سنسور بسیار دقیق اطلاعات منحصر به فرد اثرانگشت هر فرد را گرفته و در داخل پایگاه داده خود ذخیره می‌کند و زمانی که نیاز به شناسایی افراد داشته باشد اطلاعات اثر انگشت شخص مورد نظر را با اطلاعات موجود در پایگاه داده خود مقایسه می‌کند و در صورت همخوانی اطلاعات با یکدیگر، پیامی مبنی بر تاییدیه هویت فرد مورد نظر ارسال می‌شود.

دستگاه ورود و خروج کارابان مدل KTA260 یک از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت است که می‌تواند برای مجموعه‌های کوچک و متوسط مورد استفاده قراربگیرد. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به ضرفیت ثبت 2000 اثر انگشت و 10000 کارت اشاره کرد که قابلیت شناسایی افراد را زیر 1 ثانیه دارد. از ویژگی‌های خوب این دستگاه نرم افزار آن است که می‌تواند اطلاعات بسیار دقیقی از ورود و خروج افراد را به شما بدهد و برای زیر 20 نفر هم نرم افزار به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره کارابان

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره از پیشرفته ترین دستگاههای کنترل تردد می‌باشد که بیشتر در مکان‌های امنیتی و نظامی استفاده می‌شود. نحوه کارکرد این نوع دستگاههای حضور و غیاب طوری است که احتمال اشتباه و تقلب را تقریبا به صفر رسانده و می‌تواند در کسری از ثانیه پس از آنالیز کردن چهره فرد او را شناسایی کند. این دستگاههای حضور و غیاب در شناسایی افراد به شدت قوی عمل می‌کنند که میتوانند در محیط‌های نسبتا تاریک هم به خوبی عمل کنند. قیمت آنها نسبت به دیگر دستگاههای حضور و غیاب بالاست. یکی از مدل های بسیار پرفروش کارابان که قابیلت تشخیص چهره را دارد دستگاه حضور وغیاب کارابان مدل KTA630 می‌باشد که توانایی شناسایی 300 چهره، 10000 کارت و 1000 اثر انگشت را دارد که شما می‌توانید هر یک از این قابیلت ها را برای هر فرد داخل سازمانتان تعریف کنید.

دستگاه ورود و خروج تشخیص چهره کارابان

ادامه مطلب