قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر

آموزش آیفون تصویری

تعمیر آیفون تصویری در تهران

*۱۵ سال سابقه * ۶ ماه ضمانت کلیه قطعات تعویضی * اعزام کارشناس به کلیه مناطق ۲۲ گانه شهر تهران

دانلود کتاب راهنمای آیفون تصویری

به زودی کتاب مرجعی در زمینه نصب و راه انداز آیفون تصویری به همراه مشکلات شایعش منتشر میکنیم

انواع ایراد آیفون تصویری

یکی از شایع‌ترین مشکلات آیفون تصویری این روز‌ها نداشتن تصویر می‌باشد که ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود که یکی از مهترین دلایل آن ایراد در سیم کشی آیفون تصویری می‌باشد که باید در ابتدا توسط متخصص مربوطه چک شود و در صورت نیاز، تعمیر شود، گاهی نیز ممکن است این مشکل از برد مانیتور باشد که در این صورت نیاز به تعویض این قطعه می‌باشد.

یکی از مشکلاتی که می‌تواند در هنگام استفاده از آیفون تصویری به شدت اذیتتان کند قطع و وصل بودن صدای ورودی و خروجی آیفون تصویری می‌باشد که یکی از عمده ایراداتی است که ممکن است در طول استفاده از آیفون تصویری با آن مواجه شوید. نمیتوان به صورت کلی گفت که دلیل پیش آمدن همچین مشکلی به چه علت است. این مشکل دلایل مختلفی دارد که در ادمه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

مشکل از میکروفون یا اسپیکر موجود در گوشی یا پنل دم درب

خراب شدن مانیتور آیفون تصویری

اشکال در سیم کشی آیفون تصویری

سوختن برد ال سی دی

مشکل در دوربین پنل بیرون درب

مشکل باز نشدن درب یکی از عمده ایراداتی است که مشتریان آیفون تصویری ممکن است با آن روبرو شوند که در حالت‌های مختلف ممکن است دلایل گوناگون داشته باشد. این مشکل ممکن است همزمان برای همه واحدها و یا برای تعدادی از واحدها پیش بیاید که بنا به حالت پیش آمده باید راه حل مناسبی را برای رفع این مشکل عملی کرد.

اگر این مشکل تنها برای یکی از واحدها پیش بیاید ممکن است از شاسی درب بازکن باشد و یا قسمتی از سیم کشی ایراد داشته باشد. و اگر همه واحدها همزمان دچار این مشکل شدند امکان دارد که قفل درب باز کن دچار مشکل شده باشد که ابتدا باید قفل درب بازکن باز شده و چک شود و اگر قفل مشکلی نداشت ممکن است سیم قفل که پشت درب ورودی قابل مشاهده است در اثر زیاد باز و بسته شدن درب دچار قطعی شده باش

مشکل تداخل زنگ در آیفون تصویری زمانی پیش می‌آید که چند واحد همزمان صدای آیفون تصویری داخل واحدشان به صدا در بیاید که می‌تواند در مواقعی بسیار آزار دهنده باشد. علت به وجود آمدن این مشکل ممکن است از خرابی برد شاسی پنل بیرون درب باشد و همچنین می‌تواند از خرابی سوئیچر پنل آیفون تصویری باشد که وظیفه کنترل انتقال زنگ را در ساختمان‌های با تعداد واحد بالا دارد.

آبی شدن صفحه نمایش آیفون تصویری از دیگر مشکلات آیفون تصویری می‌باشد که می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که ما در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد. اما در ابتدا اجازه دهید این نکته را گوشتزد کنم که در هنگام آبی شدن صفحه نمایش آیفون تصویری اولین کاری که باید انجام دهید کشیدن مانیتور آیفون تصویری از برق می‌باشد که منجر به آسیب دیدن بیشتر آیفون تصویری نشود. دلایلی که باعث آبی شدن صفحه نمایش می‌شود عبارتند از:

خراب شدن مانیتور آیفون تصویری

اشکال در سیم کشی آیفون تصویری

سوختن برد ال سی دی

مشکل در دوربین پنل بیرون درب

اگر ایراد دستگاه شما هیچکدام از ایرادات بالا نیست میتوانید به صفحه تعمیرات آیفون تصویری ما مراجعه نمایید

آدرس فروشگاه ما