فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

تولید کننده

بیشتر... کمتر

سایز صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

صفحه کلید لمسی

ضبط تصاویر

ارتباط با دیگر واحدها

فیلتر

پک یک واحدی آیفون تصویری

از آنجا که امروزه بیشتر خانه های ویلایی نیز از آیفون تصویری استفاده می‌کنند. ما در فروشگاه اینترنتی آریا ایمن دست به ایجاد پکیج هایی به عنوان آیفون تصویری یک واحدی برای افرادی که به دنبال پک کامل آیفون تصویری یک طبقه هستند زده‌ایم، که باعث راحتی هر چه بیشتر خریدارن شده است که بتوانند تنها با یک کلیک تمامی اقلامی که برای پکیج آیفون تصویری یک واحدی نیاز دارند را خریداری کنند. این پک ها می‌توانند برای کارگاه ها، آرایشگاهها و دیگر مکان هایی که یک طبقه هستند مورد استفاده قرار بگیرد.

به خاطر استقبال شما مشتریان عزیز ما در این پک ها یک قاب باران گیر نیز به عنوان هدیه برای شما در نظر گرفته ایم.

اقلامی که در این پک‌ها موجود می‌باشند 1 عدد مانیتور که می‌تواند جزء آیفون تصویری ایرانی باشد و یا از برند های خارجی باشد. پنل یک واحدی و قفل و ترانس، دیگر وسایلی هستند که این محصول را کامل می‌کنند. با خرید این پک دیگر نیاز نیست تمامی محصولات مورد نیازتان را تک تک انتخاب کنید. تنها کافیست با انتخاب برند مود نظرتان محصولتان را در عرض چند ثانیه خریداری کنید. ما در این پک‌ها سعی کرده‌ایم تا جای ممکن از مدلهای پرفروش و با قیمت مناسب هر برند استفاده کنیم تا این پک ها را به عنوان پک آیفون تصویری اقتصادی 1 واحدی به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم. امروزه بیشتره مشتریان آیفون تصویری و یا هر محصول دیگری مثل دزدگیر اماکن، دروبین مداربسته، که سفارش آنها شامل چندین قلم می‌باشند مایلند محصول خود را به صورت یک پکیج که شامل همه موارد مورد نیاز آنها باشد خریداری کنند. ما با در نظر گرفتن این موضوع تعدادی از محصولات آیفون تصویری خود را به صورت پکیج کامل یک واحدی آیفون تصویری در آورده‌ایم و در این صفحه شما می‌توانید سفارش خود را نهایی کنید.

infography-gr-min.jpg

ما در این پک‌ها سعی کرده‌ایم تا جای ممکن از مدلهای پرفروش و با قیمت مناسب هر برند استفاده کنیم تا این پک ها را به عنوان پک آیفون تصویری اقتصادی 1 واحدی به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم. امروزه بیشتره مشتریان آیفون تصویری و یا هر محصول دیگری مثل دزدگیر اماکن، دروبین مداربسته، که سفارش آنها شامل چندین قلم می‌باشند مایلند محصول خود را به صورت یک پکیج که شامل همه موارد مورد نیاز آنها باشد خریداری کنند. ما با در نظر گرفتن این موضوع تعدادی از محصولات آیفون تصویری خود را به صورت پکیج کامل یک واحدی آیفون تصویری در آورده‌ایم و در این صفحه شما می‌توانید سفارش خود را نهایی کنید.

محتویات پکیج تک واحدی آیفون تصویری

یک عدد مانیتور که میتواند در اندازه‌های مختلف با صفحه نمایش 3.5 اینچی، صفحه نمایش 4.3 اینچی، صفحه نمایش 7 اینچی و صفحه نمایش 10 اینچی باشد که در برندهای مختلف می‌تواند قیمتی متفاوت داشته باشد. یک عدد پنل آیفون تصویری یک واحدی که ما در این پک‌های یک طبقه از بهترین و پرفروش‌ترین پنل های برند مورد نظر استفاده کرده‌ایم. یک عدد قفل زنجیری که برای باز و بسته کردن درب استاده می‌شود. یک عدد ترانس یا منبع تغذیه که برق مورد نیازبرای پنل بیرون درب را تامین می‌کند. و در نهایت یک قاب باران گیر به عنوان هدیه که ما دورن پک های یک طبقه آیفون تصویری قرار دادیم که این وسیله کاربردی می‌تواند پنل آیفون تصویری شما را در مقابل باران محافظت کند.

ادامه مطلب