فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

محصول کشور

تولید کننده

بیشتر... کمتر

دسته بندی دربازکن

پکیج های آیفون صوتی

نوع پنل

مدل پنل بیرونی آیفون

تعداد واحد پنل

فیلتر

آیفون صوتی سیماران

آیفون صوتی که اکنون با برندهای معروف و پرآوازه مثل آیفون صوتی سیماران به بازار راه یافته است، به سه نوع کلی دسته بندی می شود که هر کدام از آنها، ضمن داشتن عناوین متعدد، مشخصات متفاوتی هم دارند؛ در ادامه به معرفی انواع آیفون صوتی خواهیم پرداخت:

آیفون صوتی 4 سیم

این آیفون نسبت به مدل های دیگر، جدیدتر بوده و دارای امتیازات بیشتری است. اف اف صوتی فوق، مشکل آیفون های قدیمی تر را نداشته و دیگر با مشکلاتی مثل عدم باز کردن درب پس از گذشت مدت زمان طولانی مواجه نیست. همچنین باید بگوییم سیم یک موجود در این آیفون، باعث انتقال صدا از پنل به گوشی می شود، سیم دو، صدای پشت گوشی را به پنل می رساند، سیم سه نیز کارکرد مشابه با آنها را داشته و سیم چهار هم صدای زنگ پنل را به گوشی می رساند.

آیفون صوتی 5 سیم

این آیفون نیز دارای پنج سیم است که هر کدام از این سیم ها، کار خاصی را انجام می دهند؛ تا چهار سیم اول که همان وظایفی را بر عهده دارند که در بخش قبل ذکر شد، سیم پنجم هم سیگنال زنگ از پنل به گوشی را انتقال می دهد.

آیفون صوتی 6 سیم

سیم های یک تا چهار این آیفون هم دارای عملکردهای مشابه با آیفون های قبلی بوده و سیم پنجم و ششم هم وظیفه باز کردن درب را بر عهده دارند.

مقایسه آیفون صوتی و آیفون تصویری

آیفون صوتی و آیفون تصویری دو محصول مجزا هستند که در ساختمان های امروزی نصب شده اند؛ اما تفاوت هایی بین این دو آیفون وجود دارد که در ادامه راجع به آنها صحبت خواهیم کرد:

سیم های موجود در دربازکن صوتی به صورت مجزا عمل کرده و اگر یکی از سیم ها مختل شود، در عملکرد باقی سیم ها مشکلی ایجاد نمی کند؛ ولی اگر یک سیم در آیفون تصویری دچار مشکل شود، خیلی از سیم های دیگر را تحت تاثیر قرار می دهد.

آیفون صوتی مجهز به قطعاتی مثل پنل، گوشی، قفل بازکن و ترانس است؛ اما آیفون تصویری علاوه بر همه اینها دارای سوئیچر و دیکودر می باشد.

هشدار زنگ مربوط به آیفون صوتی در پنل ایجاد شده و سپس به گوشی منتقل می شود، اما در آیفون تصویری، ابتدا یک فرمان به مانیتور ارسال گردیده و پس از آن مانیتور اقدام به پخش هشدار زنگ می کند.

آیفون صوتی سیماران، بهترین گزینه برای انتخاب

در حال حاضر محصولات مختلفی تحت عنوان آیفون صوتی به بازار راه پیدا کرده اند که هر یک از آنها با برندهای گوناگونی همراه بوده و در نهایت، این شما هستید که باید آیفون مورد نظر خود را متناسب با نیاز و بودجه ای که دارید، انتخاب کنید. اما یکی از آیفون های صوتی که همراه با یک برند معتبر و خوشنام بوده و مفهوم کیفیت را در ذهن شما تداعی خواهد کرد؛ آیفون صوتی سیماران است که عملکرد و کیفیت منحصر به فردی را به همراه دارد. شرکت سیماران نه تنها اقدام به تولید و عرضه انواع آیفون صوتی با بهترین کیفیت نموده است، بلکه انواع لوازم الکترونیک از قبیل آیفون تصویری، درب اتوماتیک، لامپ ال ای دی، آنتن و گیرنده های دیجیتال، سیستم های حفاظتی، انواع لوازم خانگی و غیره را تولید کرده و کارنامه کاری پرباری را از خود به جا نهاده است. پس با مشاهده این حجم از تولیدات شرکت سیماران، متوجه تجربه و تخصص کافی تولید کنندگان حاضر در آن شده و خیالتان هم از بابت کیفیت محصولات سیماران از جمله در باز کن صوتی سیماران، راحت خواهد شد.

آریا ایمن عرضه کننده آیفون صوتی سیماران و چندین برند معتبر دیگر از آیفون

اگر خواهان خرید آیفون صوتی سیماران هستید، بهتر است این کار را از فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند فروشگاه آریا ایمن انجام دهید؛ مقاومت نسبت به روش های خرید اینترنتی، به ویژه حالا که این روش ها بسیار مرسوم شده اند؛ تلاش بیهوده ای بوده و باید خود را با این روش ها نیز تطبیق دهید؛ چرا که شما در عصر تکنولوژی زندگی می کنید و باید خود را مطابق با آخرین تغییرات پیش ببرید. حالا می توانید خرید اینترنتی آیفون صوتی سیماران را از آریا ایمن به صورت سریع، مطمئن و کم هزینه انجام داده و از بهترین قیمت آیفون صوتی سیماران هم بهره مند شوید، در ضمن این مژده را هم باید به شما خریداران عزیز بدهیم که اگر از این فروشگاه اقدام کنید، با اولین خرید، شامل تخفیفات بزرگ و حتی بالای یک میلیون گردیده و به رضایت کامل حاصل از خرید آیفون صوتی سیماران دست خواهید یافت.

ارتباط داخلی سیماران

ادامه مطلب