فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

محصول کشور

مدت زمان گارانتی

فیلتر

دزدگیر کلاسیک

دزدگیر کلاسیک را می‌توان یکی از معروف‌ترین دزدگیرهای موجود در بازار ایران نام برد. این دزدگیر توانایی و امکانات بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید از این دزدگیر به‌راحتی در خانه، محل کار، فروشگاه، کارگاه، کارخانه و هر محل دیگری که نیاز به تأمین امنیت دارد استفاده کنید. این دزدگیر عملکردی بالا درعین‌حال ظاهری بسیار ساده دارد که کار کردن با آن را راحت‌تر می‌کند. امروزه با توجه به افزایش هزینه‌ها، تأمین امنیت خانه، فروشگاه، کارگاه، بانک، موسسه و اداره یک از موارد مهمی است که مدیران کسب‌وکارها باید به‌خوبی بر آن نظارت داشته باشند. یکی از موارد مهم در تأمین امنیت، استفاده از سیستم‌های اعلام خطر پیشرفته است. مدل‌های مختلفی از سیستم‌های اعلان خطر در بازار وجود دارند اما این سیستم‌ها یا امکانات کافی ندارند یا اینکه خدمات پشتیبانی خوبی برای آن‌ها ارائه نمی‌شود. در خصوص سیستم‌های اعلان خطر وارداتی نیز مشکلات زیادی از قبلی تعمیر و تهیه لوازم جانبی وجود دارد. به همین دلیل مدیران مجموعه‌ها، صاحبان کسب‌وکارها و مالکان منازل به دنبال استفاده از یک سیستم حرفه‌ای و مناسب هستند که به راحتی تمام نیازهای آن‌ها را پوشش داده و خدمات پس از فروش مناسبی نیز ارائه کند. یکی از مطرح‌ترین سیستم‌های اعلام خطر در ایران که چندین سال است بدون رقیب در حال فعالیت است، سیستم اعلام خطر دزدگیر کلاسیک است. این سیستم دزدگیر به‌خوبی توانسته اعتماد بانکداران، موسسه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها، طلافروشی‌ها، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و حتی صاحبان منازل را کسب کند. دامنه استفاده از این سیستم دزدگیر بسیار زیاد است.

امروزه به دلیل اهمیت پیدا کردن مسئله امنیت در میان ما استفاده از وسیله‌ای به نام دزدگیر اماکن به امری بسیار واجب و حیاتی تبدیل شده است، شرکت فایو استار پیشرو در زمینه طراحی و تولید محصولات حفاظتی باعث شده است امنیت مکان مورد نظر ما به شکل قابل توجه‌ای افزایش یابد. دزدگیر فایواستار تولید شده توسط یک کادر متخصص و آموزش دیده توانسته فروش بسیار خوبی را در میان برند های مطرح در این حوزه داشته باشد و این خود نویدی است برای آینده درخشان این شرکت موفق

معرفی دزدگیر کلاسیک

دزدگیر کلاسیک یک سیستم اعلام خطر در ایران است که از سال 1983 در ایران وجود داشته و تا به امروز مدل‌های مختلفی از سیستم‌های اعلام خطر خود را روانه بازار ایران کرده است. این دزدگیر به‌خوبی با شرایط ایران سازگار بوده و دارای گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی است. گواهینامه‌های ISO 9001:2015 گواهی استانداردهای معتبر آلمان یا همان TUV Intercert برخی از این گواهینامه‌ها هستند. دزدگیر کلاسیک را می‌توان پرفروش‌ترین و معتبرترین سیستم اعلام خطر در ایران نام برد که به‌خوبی در سال‌های گذشته موردتوجه افراد مختلف بوده است. نکته قابل‌توجه دزدگیر این است که علاوه بر اماکن مسکونی، مغازه و فروشگاه‌ها، یکی از عمده‌ترین استفاده‌کنندگان این سیستم در ایران بانک‌ها و مراکز مالی هستند که ایمنی و امنیت محیط کار خود را با استفاده از این دزدگیر تأمین کرده‌اند.

بررسی قیمت دزدگیر کلاسیک

قیمت دزدگیر کلاسیک بر اساس کارایی آن می‌تواند متفاوت باشد. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود امکانات زیادی را به این دزدگیر اضافه کنید. به عنوان مثال یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت دزدگیر تعداد چشمی‌ها و سنسورها، مگنت‌ها، وجود تلفن کننده‌ها و غیره است. همه این موارد می‌توانند تأثیر مهمی در قیمت دزدگیر کلاسیک داشته باشند. شما می‌توانید به‌راحتی بخش‌های مختلف را بر اساس نیاز خود خریداری کرده و با سیستم حفاظتی دزدگیر ادغام کنید. نکته قابل‌توجه این است که شما می‌توانید بر اساس نیز خود بخش‌هایی را خریداری کرده و بعدها درصورتی‌که نیاز شما بیشتر شد بخش‌های دیگر را خریداری و به مجموعه دزدگیر خود اضافه کنید. این به این معنی است که این دزدگیر به‌خوبی توانایی ارتقا را داشته و شما می‌توانید در آینده بخش دیگری را نیز به آن اضافه کنید.

نمایندگی دزدگیر کلاسیک در ایران

دزدگیر کلاسیک در ایران نمایندگی‌های متعددی دارد. این دزدگیر محصول شرکت الکترونیک کاران است. این شرکت در سال 1362 یا همان سال 1983 در ایران ثبت و تأسیس شده و از همان ابتدا در زمینه تولید و ساخت سیستم اعلام خطر کلاسیک فعالیت داشته است. این شرکت به عنوان تنها تولیدکننده این محصول در ایران شناخته می‌شود و عاملیت فروش خود را به تعداد از نمایندگی‌های مجاز خود سپرده است. درنتیجه شما برای خرید دزدگیر کلاسیک بهتر است که از نمایندگی دزدگیر کلاسیک در شهر خود اقدام نمایید. برخی از فروشگاه‌ها نیز به عنوان همکار فروش شناخته می‌شود اما نماینده فروش این محصول نیستند و تنها به عنوان فروشنده همکاری دارند. نمایندگی دزدگیر کلاسیک علاوه بر فروش، خدمات پس از فروش و پشتیبانی این محصول را نیز بر عهده دارد. همچنین شما می‌توانید در صورت نیاز به گارانتی محصول را به نمایندگی دزدگیر کلاسیک برده و از آن‌ها درخواست کمک کنید. فروشگاه‌هایی که به عنوان نمایندگی دزدگیر کلاسیک فعالیت می‌کنند مشخص شده و دارای مجوز معتبر هستند. در هنگام خرید آنلاین این دزدگیر دقت داشته باشید که از نمایندگی این محصول را به صورت مستقیم خریداری کنید.

معرفی دزدگیر اماکن کلاسیک

دزدگیر اماکن کلاسیک را می‌توان پرفروش‌ترین مدل و محصول این شرکت نامید. این محصول به‌خوبی توانسته امنیت اماکن را در ایران برقرار کند. این محصول دارای امکانات پیشرفته‌ای است که به سادگی نصب و راه‌اندازی می‌شوند. فرقی نمی‌کند که این اماکن به عنوان یک‌منزل مسکونی شناخته شوند یا اماکن تجاری، اداری و بانک‌ها، موسسه‌ها و غیره باشند. شما به‌راحتی می‌توانید در هر یک از این اماکن این دزدگیر را نصب و راه‌اندازی کنید.

معرفی دزدگیر منزل کلاسیک

یکی از مواردی که باعث شده دزدگیر کلاسیک بسیار پرفروش عمل کند استفاده از آن برای منازل است. دزدگیر منزل کلاسیک به‌خوبی با خانه‌ها و آپارتمان‌ها سازگار می‌شود. نوع سیم‌کشی ساده در این دزدگیر باعث می‌شود که شما به‌راحتی از آن در خانه، آپارتمان و باغ و ویلا استفاده کنید. همچنین این دزدگیر به‌خوبی با سیستم برق داخلی هماهنگ می‌شود و حتی در صورت قطع برق با سیستم باتری داخلی خود به فعالیت ادامه می‌دهد. در نتیجه دزدگیر منزل کلاسیک به‌خوبی امنیت منزل مسکونی شما را تأمین می‌کند.

مشخصات پنل دزدگیر کلاسیک

پنل دزدگیر کلاسیک دارای بخش‌های مختلفی است که به‌خوبی امنیت را برای شما تأمین می‌کنند. این پنل با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در کارخانه کلاسیک طراحی و ساخته‌شده است.

پنل دزدگیر کلاسیک دارای بخش‌ها و امکانات زیر است:

استفاده از سیستم رمزدهی 64 بیتی و قابلیت رمزدهی متغیر

امکان کنترل پنل دزدگیر کلاسیک با استفاده از پیامک

قابلیت افزایش تعداد زون‌ها در پنل دزدگیر کلاسیک

امکان استفاده از چشمی‌های بی‌سیم در دزدگیر

قابلیت استفاده از مگنت‌های بی‌سیم در پنل دزدگیر کلاسیک

قابلیت تنظیم کردن 15 ریموت با این پنل

قابلیت استفاده از اپلیکیشن مخصوص نظارت بر عملکرد سیستم دزدگیر

قابلیت استفاده از سیستم آلارم هوشمند با استفاده از پدال (برای بانک‌ها، فروشگاه‌ها و طلافروشی‌ها)

خرید دزدگیر کلاسیک

خرید دزدگیر کلاسیک در فروشگاه‌های معتبر به‌راحتی امکان‌پذیر است. نکته قابل‌توجه ارائه خدمات پس از فروش و همچنین گارانتی این محصول است. برخی از فروشگاه‌ها به عنوان فروشنده معمولی این سیستم حفاظتی شناخته می‌شوند. در هنگام خرید باید دقت کنید که سایت و یا فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید به عنوان فروشنده معمولی است و یا اینکه به عنوان عامل فروش دزدگیر کلاسیک شناخته می‌شود. شما در هنگام خرید دزدگیر کلاسیک ممکن است قیمت‌های مختلفی را مشاهده کنید. در نتیجه در هنگام خرید دزدگیر کلاسیک از معتبر بودن فروشگاه مطمئن شوید. فروشگاه‌هایی که به عنوان عامل فروش شناخته می‌شوند قیمت مناسب‌تری را نسبت به بقیه را ارائه می‌دهند. همچنین خدمات پس از فروش، گارانتی و پاسخگویی به سؤالات شما از مهم‌ترین عواملی است که باید در هنگام خرید دزدگیر کلاسیک مخصوصاً به صورت آنلاین به آن توجه کنید.

خرید دزدگیر اماکن با بهترین قیمت

شما می‌توانید برای خرید دزدگیر اماکن با بهترین قیمت به سایت ما مراجعه نمایید. مجموعه ما به عنوان نمایندگی فروش این محصول شناخته می‌شود. در نتیجه محصولات قرار داده‌شده در این سایت با کمترین و نازل‌ترین قیمت به شما ارائه می‌شود. علاوه بر خرید دزدگیر اماکن با بهترین قیمت، شما می‌توانید بخش‌های دیگر شامل سنسورها، مگنت‌ها، ریموت ها، پنل ها، تلفن کننده‌ها و غیره را نیز به‌صورت آنلاین از این مجموعه خریداری نمایید. شما همچنین می‌توانید سؤالات و مشکلات خود را از مشاوران و کارشناسان ما به صورت رایگان پرسیده و از خدمات مشاوره‌ای ما به راحتی استفاده نمایید. کارشناسان و متخصصان این مجموعه در طول ساعات اداری آماده پاسخگویی به سؤالات و مشکلات شما در زمینه خرید، نصب و راه‌اندازی دزدگیر کلاسیک هستند.

ادامه مطلب