فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصول کشور

تولید کننده

بیشتر... کمتر

سایز صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

صفحه کلید لمسی

ضبط تصاویر (حافظه)

نوع پنل

نوع نصب

مدل پنل بیرونی آیفون

بیشتر... کمتر

تعداد واحد پنل

بیشتر... کمتر

باز کردن درب با کارت یا تگ

ارتباط با دیگر واحدها

فیلتر

 فهرست مطالب

قیمت آیفون تصویری

آیفون تصویری یکی از ضرورتهای مورد نیاز هر ساختمان مسکونی، اداری، تجاری می باشد که شما می توانید از طریق نمایشگر شفاف و با کیفیت این وسیله به شدت ضرورری که در ایران با نام های مختلف از جمله آیفون تصویری آن را می‌شناسند چهره فرد یا مراجعه کننده را ببینید و با او گفتگو کنید، و در نتیجه ضمن شناسایی فرد مورد نظر کنترل و نظارت بیشتری بر محیط داشته باشید. این مورد به خصوص زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که شما در یک مجتمع تجاری هستید و قصد دارید تا به دلیل حساسیت های ویژه ای که از لحاظ امنیت و حفظ ذخایر مالی دارید یا اگر در کارخانه ای به عنوان مدیر و حتی نگهبان قصد نظارت بر بخش های مختلف انبار و کارخانه را داشته باشید به راحتی بتوانید همزمان به چند تصویر از اماکن مورد نظرتان از طریق یکی از قابلیت های پیشرفته آیفون تصویری دسترسی داشته باشید. بنابراین برای هر محیطی نسبت به نیازتان یک مدل آیفون تصویری جواب کار شما را می‌دهد. راهنمای خرید آیفون تصویری خود موضوع بسیار مهمی است که باید قبل از هر چیز اطلاعات کاملی در خصوص آن داشته باشید.

بنابراین به یک تعبیر می توانید انواع ایفون تصویری را در رده محصولات و سیستم های ایمنی و حفاظتی نیز برشمرد که می توانند از هر نظر در این زمینه به شما یاری برسانند. البته انواع ایفون تصویری موجود در بازار دارای کیفیت و کاربردهای متفاوتی می باشد. بنابراین به منظور اطلاع از قیمت آیفون تصویری و شرایط خرید آن لازم است تا اطلاعات مناسبی را در این زمینه کسب نمایید. ما در این مطلب سعی کرده ایم تا اطلاعات مورد نیاز را بدین منظور را در اختیار قرار دهیم به طوری که بتوانید پس از خواندن این مطلب به راحتی در این زمینه تصمیم گیری کنید. به منظور اطلاعات بیشتر در این زمینه از شما دعوت می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

در بازکن تصویری

نصب آیفون تصویری یک واحدی

نصب آیفون تصویری پروسه‌ای هست که باید توسط افراد متخصص انجام شود تا از بروز مشکلات رایج در آیفون تصویری جلوگیری شود. ما در ادامه قصد داریم طریقه نصب آیفون تصویری یک واحدی را به صورت کاملا اصولی آموزش دهیم تا احیانا اگر خودتان قصد نصب آیفون تصویری را داشتید بتوانید به راحتی از عهده این کار بربیایید.

بنویسید آیفون تصویری؛ بخوانید امنیت و آرامش

آیفون تصویری می تواند نشانه ای از دغدغه های امنیت شما و حفظ سرمایه و اموال و جان و مال عزیزانتان باشد. از همین رو حتی در ساده ترین ملاقات ها و دیدارها و خویشاوندها صورت می گیرد وجود ایفون تصویری به نوعی بیانگر اهمیتی است که شما به این قضیه می دهید. یعنی برای شما هم خودتان و هم دیگران ارزشمند هستید و به طور خلاصه حاضر نیستید هر کسی را به این محیط راه بدهید یا اجازه دهید تا به اموال و دارایی هایتان دستبرد بزنند. نصب و استفاده از آیفون تصویری امروزه توسط تیم های تخصصی فنی و مجرب در این زمینه صورت می گیرد. البته مدل های مختلفی از آیفون دربازکن و ایفن تصویری در بازار وجود دارند که در برندهای معتبری تولید و ارائه شده اند. بنابراین انتخاب مدل و نوع کاربردهای آيفون تصويري برای خریداران از هر نظر قابل توجه می باشد. در بسیاری موارد تصاویر دریافتی از ایفون تصویری در نقاط مختلف یک کارخانه یا کارگاه تولیدی دید وسیع تری نسبت به موقعیت های مختلف به تیم های حراستی می دهد. از همین رو لازم است تا ضمن اشراف کامل بر نقاط غیر قابل دسترسی همچنین بتوانید تصویر واضح و شفافی را نیز داشته باشید به طوری که بتوانید به خصوص در فواصل مختلف زمانی از قبیل شب و تغییرات آب و هوایی مختلف از قبیل برف یا مه آلود بودن نیز تصاویر مشخصی را ببینید.

آشنایی با عوامل موثر بر قیمت ایفون تصویری

قیمت آیفون تصویری

نیز یکی از مواردی است که باید برای خرید آیفون تصویری و انتخاب این محصول در نظر داشته باشید. هر چند با توجه به نوع کاربردهای مختلف انواع آيفون تصويري قیمت این محصول نیز متفاوت است. به طور کلی یک آیفون تصویری ترکیبی از اجزای مختلفی است که هر یک می توانند در کیفیت آن موثر واقع شوند. تعبیر ساده ای که از یک ایفن تصویری دارید می تواند مشتمل بر یک مانیتور داخلی و یک صفحه متصل به چند دکمه یا حتی هوشمند که با توجه به واحدهای مختلف می تواند متفاوت باشد. به عبارت دیگر این صفحه با توجه به تعداد واحدها افزایش یا کاهش پیدا می کند یعنی می تواند مشتمل بر یک، دو یا چندین واحد مختلف باشد. مورد دیگری که در این زمینه باید بدانید وجود آهنگ ها یا آلارم های موجود بر روی انواع آیفون دربازکن می باشد. به طور کلی عوامل مختلفی در تعین قیمت ایفن تصویری تاثیر دارند که در ادامه با این عوامل و به طور کلی ویژگی های انواع آیفون تصویری بیشتر آشنا خواهیم شد. مهمترین عوامل موثر در قیمت آیفون تصویری که به تبع آن می توانند در خرید آیفون تصویری نیز به شما کمک کنند عبارتند از:

نوع و مدل آیفون تصویری

کاربردهای متفاوت انواع آیفون تصویری

کیفیت و وضوح بالای آیفون تصویری

دارا بودن امکانات چند جانبه آیفون تصویری

ارائه ضمانتنامه و خدمات پس از فروش در زمان خرید آیفون تصویری

بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت آیفون تصویری

خرید آیفون تصویری

آیفون تصویری به تدریج به عنوان جزء لاینفک هر ساختمان مسکونی، تجاری و اداری تبدیل شده است. در گذشته این کار توسط زنگ های متصل به یک اسپیکر داخلی کوچک و ساده صورت می گیرد. شاید اغلب شما خاطره سوت های بلبلی و زنگ های مشابه را به خاطر داشته باشید. ولی به تدریج و با ورود آیفون های تصویری امکانات دیگری از قبیل انتقال تصویر، صدا و آلارم های مختلف نیز به این سیستم های افزوده شد. در ادامه این مطلب سعی کرده ایم تا اطلاعات بیشتری را در خصوص هر یک از عوامل موثر بر قیمت ایفن تصویری در اختیار شما قرار دهیم. در واقع هدف این است تا در نهایت بتوانید با خیال راحت نسبت به خرید آیفون تصویری مورد نظرتان اقدام کنید. هر چند نباید از این نکته نیز غافل شوید که عوامل متعددی می توانند در این زمینه موثر باشند که در نهایت به همین عوامل مرتبط هستند که در همین مطالب نیز به این موارد اشاره خواهیم کرد. در واقع ما سعی کرده ایم تا در این بخش از مطلب مهمترین عوامل را مورد بررسی قرار داده و از این طریق بتوانیم به شما در انتخاب انواع ایفون تصویری یاری برسانیم. فراموش نکنید شما می توانید به منظور دسترسی به پکیج های هوشمند و پیشرفته انواع ایفن تصویری و خرید این محصولات از وب سایت و فروشگاه آریا ایمن بازدید نمایید و این محصولات را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت واقعی تهیه و خریداری نمایید. شما در فروشگاه آریا ایمن خرید ایمن و لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

قیمت آیفون تصویری چگونه تعیین می‌شود

نوع و مدل دربازکن تصویری

انواع آیفون تصویری ارائه شده در بازار معمولا به اشکال و مدل های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. به عبارتی دیگر مشتری باید ابتدا بداند که می خواهد از چه نوع آیفون تصویری استفاده کند و کاربردهایی را که از این محصول انتظار دارد باید تعیین کند. به عنوان مثال می تواند انواع ایفن تصویری تک واحدی یا یک پنل را برای ساختمان های تک واحدی یا انواع آیفون دربازکن را برای ساختمان ها و مجتمع های مسکونی به صورت پنل های طبقاتی یا حتی پنل های کارتی و کدینگ را تهیه نمود. البته ابعاد انواع پانل ها متفاوت است و از طرفی نمایشگرهای مورد استفاده در قسمت های داخلی نیز می تواند دارای ابعاد و کیفیت های متفاوتی باشد. در واقع قبل از هر اقدامی تعیین نوع کاربرد شما از آيفون تصويري می تواند در این زمینه تعیین کننده باشد. در موارد ساده تر صرفا به صدا درآمدن آلارم از طریق شاسی زنگ انجام می گیرد با این وجود در مدل های هوشمند و پیشرفته امکانات دیگری از قبیل ذخیره عکس و ویدئو و اتصال همزمان به دو یا چند پانل و نیز وجود دارد. هر چند به نظر می رسد برندهای خارجی در این زمینه پیشتاز باشند با این وجود از نقش برندهای ایرانی و بسیار مجهز انواع آیفون دربازکن نیز نباید غافل شوید. امروزه تولید کنندگان ایرانی نیز در کنار سایر تولید کنندگان معتبر جهانی توانسته اند نیاز بازارهای داخلی را از این نظر تا حد زیادی برطرف نموده و رقابت تنگاتنگی را با تولید کنندگان خارجی در این زمینه داشته باشند. آیفون تصویری تابا یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده آیفون تصویری است که محصولاتش زبان زد خاص و عام است و بسیاری از مدیران پروژه‌های ساختمانی به خوبی این برند را می‌شناسند. از دیگر شرکت‌های ایرانی می‌توان به آیفون تصویری الکتروپیک و آیفون تصویری سیماران اشاره کرد که تنوع بسیار بالای محصولاتشان می‌تواند جوابگوی هر نیاز و سلیقه‌ای باشد.

آیفون تصویری تابا مدل 1910

کاربردهای متفاوت انواع آیفون تصویری

ممکن است چنین تصور کنید که آیفون تصویری زحمت شما را برای رفتن دم درب منزل و باز کردن درب کم می کند ولی در واقع چنین نیست. شاید یکی از دلایلی که ایفون تصویری بدین منظور تولید و طراحی شده است این قضیه باشد. در واقع کاربردهای چند منظوره انواع ایفن تصویری توانسته است در کوتاه مدت این محصول شگفت انگیز را به یکی از پرفروش ترین محصولات و تجهیزات ایمنی تبدیل کند. در واقع اگر قرار است با این تعریف که آيفون تصويري صرفا برای راحتی و رفاه شما طراحی شده است نسبت به خرید آن اقدام کنید باید این تعریف را هر چه زودتر اصلاح کنید. یک آیفون تصویری مجموعه ای از یک سیستم یکپارچه و متشکل از اجزای مختلفی است که می تواند به شما در موارد متعددی یاری برساند. این کار به خصوص در مجتمع های مسکونی با چندین واحد مسکونی یا مجتمع های تجاری پر رفت و آمد می تواند تا حدود زیادی به یاری ماموران حراستی بیاید. برخی دیگر از این موارد عبارتند از:

تسهیل در نوبت دهی مراجعین حضوری به ساختمان های پزشکان

کنترل و نظارت بیشتر بر یک یا چند واحد در مجتمع های مسکونی و تجاری

کنترل و نظارت بر انبارهای چندگانه کارخانه ها ی بزرگ

کمک به امر مانیتورینگ و نظارت بیشتر بر ورود و خروج کارکنان در ادارات

به همین دلیل قیمت آیفن تصویری می تواند متاثر از نوع کاربرد آن بوده و این مورد می تواند حتی در خصوصیات فیزیکی و فنی این محصول نیز موثر واقع شود. هر چند نباید این واقعیت را نیز انکار کرد که قیمت ایفون تصویری با توجه به کاربردهای آن از هر نظر مناسب می باشد.

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 1294

کیفیت و وضوح بالای گوشی آیفون تصویری

شاید چنین تصور شود که صرفا دیدن چهره فرد و تشخیص آن برای یک آيفون تصويري کفایت می کند. ولی این فقط یکی از ویژگی های یک ایفن تصویری به شمار می رود و در واقع کیفیت ایفن تصویری می تواند موارد متعددی را شامل شود که از جنس بدنه تا موارد دیگری از قبیل مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی تا ابعاد مانیتور و پنل خارجی آیفون دربازکن را در بر می گیرد. کسانی که قصد دارند تا از امکانات مورد نظر برخوردار باشند لازم است تا در زمان خرید آیفون تصویری ماندگاری و استحکام این محصول را در نظر بگیرند. در واقع این کار کمک می کند تا در نهایت بتوانید یک محصول را با قابلیت های مناسب را خریداری نمایید.

آیفون تصویری با کیفیت بالا

دارا بودن امکانات چند جانبه مانیتور آیفون تصویری

انواع آیفون تصویری موجود در بازار به خصوص انواع آیفون های هوشمند دارای قابلیت های متعددی می باشند که در واقع کارایی این محصول را از حد یک آیفون بالاتر برده است. برخی از امانات انواع آیفون تصویری در حافظه این محصول خلاصه می شود. بدین معنی که اگر مناسب به منظور ذخیره تصاویر و ویدئوهای مختلف بدین معین که اگر در گذشته انواع آیفون های قدیم تر فاقد حافظه لازم به منظور ذخیره ویدئوهای مورد نظر بودند امروزه دیگر اتصال مانیتورها و آیفون دربازکن به سایر خطوط راه دیگری برای کنترل فضاهای اداری، تجاری و مسکونی می باشد.

قابلیت هایی که آیفون تصویری در اختیار ما میگذارد

ارائه ضمانتنامه و خدمات پس از فروش در زمان خرید ایفون تصویری

به خاطر در گام نخست خرید ایفون تصویری خودتان را از فروشگاه های معتبری انجام دهید که دارای سوابق درخشانی در این زمینه هستند. امروزه این فروشگاه ها در اغلب شهرها و نقاط کشور پیدا می شوند ولی در شرایط کنونی و به خصوص با شیوع ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و همچنین جستجوهای بی حاصل توصیه می کنیم این کار را از فروشگاه اینترنتی آریا ایمن انجام دهید. شما با مراجعه به وب سایت معتبر آریا ایمن ارائه کننده انواع محصولات الکتریکی و ایمنی از قبیل انواع آيفون تصويري می توانید انواع آیفون تصویری را با قیمت مناسب و با گارانتی یک تا 3 سال و خدمات پس از فروش دریافت نمایید. آریا ایمن دریچه ای نوین برای معرفی و ارائه خدمات در زمینه انواع محصولات ایمنی و حفاظتی می باشد. شما می توانید قبل از انتخاب این محصول از مشاوره رایگان با کارشناسان فروش این فروشگاه معتبر برخوردار شوید. شما می توانید انواع محصولات الکتریکی از قبیل انواع آیفون تصویری هوشمند را با کیفیت اورجینال و ارسال توسط پست اکسپرس در اسرع وقت درب منزل دریافت نمایید. پرداخت آنلاین در محیطی کاملا ایمن و قانونی صورت گرفته و شما می توانید با خیال راحت آزیا ایمن را امین خودتان بدانید. شما فقط تماس بگیرید و بقیه را به کارشناسان آریا ایمن بسپارید.

بهترین برند آیفون تصویری ایرانی

خوشبختانه شرکتهای داخلی تولید کننده آیفون تصویری ازفروش خوبی نسبت به برندهای خارجی برخوردار هستند و به دلیل رقابتی بودن این حوزه سعی در ارائه محصولاتی متناسب با نیاز کاربر کرده‌اند. ما در ادامه به تعدادی از برند‌ها اشاره خواهیم کرد که بر اساس داشتن بهترین خدمات پس از فروش، کیفیت تصویرو صدای مناسب، قابلیتهای مورد نیاز کاربران و قیمت مناسب انتخاب شده‌اند.

آیفون تصویری تابا

انتخاب اول ما آیفون تصویری تابا می‌باشد که قدمتی بالا در تولید انواع آیفون تصویری دارد. شرکت تابا به دلیل داشتن محصولاتی با کیفیت به همراه بهترین خدمات پس از فروش و همچنین داشتن قابلیت‌هایی بالا جایگاه خوبی در میان مشتریان آیفون تصویری دارد.

آیفون تصویری تابا مدل 1070

آیفون تصویری الکتروپیک

شرکت الکتروپیک با بیش از 3 دهه فعالیت و کسب تجربه در تولید انواع دربازکن های صوتی و تصویری توانسته محصولاتی با تنوع بسیار بالا تولید و روانه بازار کند و هر از چندگاهی مدلی جدید را به لیست محصولات خود اضافه کند. شرکت الکتروپیک با پشتیبانی در محل و داشتن 300 نماینده فعال خدمات در کشور به عنوان برندی معتبر و قابل اعتماد شناخته میشود.

آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران یکی دیگر از برند‌های ایرانی بسیار موفق در زمینه تولید محصولات حفاظتی از جمله آیفون تصویری و جک درب پارکینگ می‌باشد که شاید اولین ویژگی‌ بعد ازشنیدن نام برند سیماران در ذهن‌ها خطور می‌کند ماندگاری بالا در کنار کیفیت بالای محصولاتش می‌باشد. بنابراین اگر قصد خرید آیفون تصویری را دارید بدون شک آیفون تصویری سیماران نیز جزء لیست بهترین برند آیفون تصویری ایرانی می‌باشد.

آیفون تصویری سیماران مدل 43TK-M100

بهترین برند آیفون تصویری خارجی

همیشه محصولات خارجی برای بعضی از مشتریان جزء اولویت‌ها به حساب می‌آیند خرید آیفون تصویری نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر شما هم قصد خرید یک برند خارجی را دارید ما برای شما تعدادی از برندهای پرفروش خارجی را لیست کرده‌ایم.

آیفون تصویری کوماکس

اگربه دنبال بهترین برند آیفون تصویری خارجی هستید ما به شما آیفون تصویری کوماکس را پیشنهاد می‌کنیم شرکت کوماکس یکی از بزرگترین وشناخته شده‌ترین شرکت‌های تولید کننده آیفون تصویری در جهان است که با تولید محصولات لوکس و گرانقیمتش در کشورمان شناخته شده است. کیفیت ساخت محصولات کوماکس در نوع خود بی نظیر است که خیال شما را از خرابی خود تا سالیان دراز راحت می‌کند.

اما متاسفانه از آنجا که این برند در دو مدل کوماکس اصلی و تقلبی در بازار عرضه می‌شود به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید آیفون تصویری کوماکس مقاله تشخیص کوماکس اصلی از تقلبی را مطالعه نمایید.

آیفون تصویری سامسونگ

بدون شک همه ما نام برند سامسونگ این شرکت کره‌ای را بارها شنیده‌ایم. آیفون تصویری سامسونگ یکی از محصولات این شرکت می‌باشد که پس از ورود به ایران با استقبال بسیار فراوانی روبرو شد. محصولات سامسونگ در مدلهای تمام تاچ و ساده تولید می‌شوند که شاید بتوان آن را گرانقیمت‌ترین آیفون تصویری خارجی دانست. اگر قیمت آیفون تصویری به هیچ عنوان برایتان مهم نیست می‌توانید سراغ این برند کره‌ای بروید، اما از آنجا که شرکت اصلی پشتیبانی و خدمات پس از فروش آیفون تصویری سامسونگ چند سالی است که دیگر در ایران وجود ندارد ممکن است در اینباره کمی با مشکل مواجه شوید بنابراین در هنگام خرید آیفون تصویری سامسونگ از پشتیبانی آن مطمئن شوید.

نکات قابل توجه در هنگام خرید آیفون تصویری

در هنگام خرید هر محصولی نسبت به نوع محصول رعایت یک سری نکات لازم و ضروری است. شاید برای شما سوال پیش بیاید که در هنگام خرید آیفون تصویری باید به چه نکاتی توجه کرد ما در ادامه نکاتی را با شما در میان خواهیم گذاشت که با در نظر گرفتن آنها می‌توانید یک خرید مناسب را انجام دهید.

قابلیت ضبط تصویر

قابلیت ذخیره عکس در آیفون تصویری

امروزه یکی از ویژگی‌های قابل توجه در آیفون‌های تصویری قابلیت ضبط تصاویرمی‌باشد، شما می‌توانید به وسیله این ویژگی ازافراد بیرون محوطه ساختمان عکسبرداری کنید و حتی زمانی که در خانه حضور ندارید به وسیله این قابلیت میتوانید از افرادی که زنگ واحد شما را زده‌اند عکسبرداری کنید که هم باعث بالا رفتن امنیت می‌شود و هم جنبه اطلاع رسانی را برای شما فراهم می‌کند.

میزان فضای ذخیره سازی

قابلیت افزایش حافظه داخلی

حداکثر میزان فضای ذخیره‌سازی نیزمی‌تواند یک نکته بسیار مهم درهنگام خرید آیفون تصویری باشد. قابلیت پشتیبانی از حافظه Micro SD باعث بالا رفتن حجم سازی می‌شود و در نتیجه شما می‌توانید علاوه بر ذخیره تصاویر بیشتر تعدادی فیلم کوتاه 15 ثانیه‌ای نیز از محوطه بیرون ضبط کنید.

قابلیت صفحه نمایش لمسی

آیفون تصویری با قابلیت صفحه نمایش لمسی

اگربه دنبال بهترین برند آیفون تصویری خارجی هستید ما به شما آیفون تصویری کوماکس را پیشنهادهمه ما دیگر به استفاده از گوشی های هوشمند با صفحه نمایش لمسی عادت کرده‌ایم و از این جهت یک آیفون تصویری با صفحه نمایش لمسی می‌تواند به خوبی رضایت خاطر ما را برآورده سازد. مانیتور‌های لمسی امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و تمام برندهای تولید کننده آیفون تصویری یک نمونه در میان محصولات خود دارند. اگر قصد خرید یک مانیتور لمسی را دارید نمونه‌های داخلی بسیار خوبی وجود دارند که می‌توانند شما را از داشتن یک آیفون تصویری تاچ راضی نگه دارند.

قابلیت اتصال به دوربین‌های مدار بسته

آیفون تصویری با قابلیت اتصال به دوربین مدار بسته

یک از ویژگی‌هایی که امروزه به شدت مورد تقاضای مشتریان آیفون تصویری است قابلیت اتصال آیفون تصویری به دوربین های مدار بسته می‌باشد که این قابلیت به شما امکان مدیریت و مانیتورینگ محل سکونتتان را می‌دهد این قابلیت در انواع آیفون تصویری برحسب تعداد دوربین هایی که می‌تواند پشتیبانی کند متفاوت است.

قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها

به وسیله این قابلیت می‌توانید با تمامی واحد ها یک ارتباط صوتی دو طرفه برقرار کنید. این قابلیت میتواند برای مدیر ساختمان بسیار مفید باشد و هر زمان که نیاز بود از داخل واحد خود با تمامی واحد ها ارتباط برقرار کند.

قابلیت باز کردن درب به وسیله گوشی موبایل

قابلیت باز کردن درب به وسیله گوشی

زمان هایی پیش می‌آید که شما در خانه حضورندارید ویک فرد از خانواده خودتان و یا یک آشنا قصد ورود به خانه را دارد. شما میتوانید به راحتی با فرد مورد نظر ارتباط صوتی و تصویری برقرار کنید و درب را به روی او باز کنید.

هزینه نصب آیفون تصویری

یکی از مهم‌ترین سوالات و دغدغه‌های مشتریان آیفون تصویری هزینه نصب آیفون تصویری است که امروزه به یک دغدغه بسیار مهم برای آنها تبدیل شده است زیرا شرکت‌های بسیار زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و برای تعیین هزینه نصب آیفون تصویری از یک سری اصول و قوانین خاصی تبعیت می‌کنند.

ما در ادامه قصد داریم به شما نکاتی را ذکر کنیم که به وسیله آنها می‌توانید تا حدودی هزینه نصب آیفون تصویری منزلتان را حساب کنید.

هزینه سیم کشی آیفون تصویری

تعداد واحدی که قصد نصب آیفون تصویری را دارید

مسلما هر چقدر تعداد واحد شما بیشتر باشد باید هزینه سیم کشی بیشتری را متقبل شوید و از این روی هزینه نصب آیفون تصویری نیز بالاتر می‌رود، هزینه سیم کشی جدایی از هزینه نصب خود آیفون تصویری است که امروزه به ازای هر متر 6000 تا 10000 تومان متغیر است و هزینه نصب هر مانیتور نیز از 85000 تومان تا 100000 تومان می‌باشد و برای نصب پنل بیرون هم حدودا 200000 تومان توسط نصابان گرفته می‌شود اگر برای نصب پنل بیرون نیاز به کنده کاری داشته باشد مسلما هزینه نصب پنل بیرون بیشتر می‌شود.

اگر در تعداد واحدهای بالا نیاز به یک سوئیچر مرکزی داشته باشیم هزینه نصب سوئیچر نیز جداگانه حساب می‌شود و برای نصب پنل کدینگ هم به دلیل استفاده از وسیله‌ای به نام دیکدر هزینه‌ای جدا دریافت می‌شود، لازم به ذکر است در برندهای مختلف برای نصب پنل کدینگ تعداد دیکدر‌های مورد نیاز متغیر است به عنوان مثال در بعضی از برندها برای هر 4 واحد نیاز به یک دیکدر است و در برندی دیگر برای هر 8 واحد نیاز به یک دیکدر است بنابراین تعداد واحد و نوع برند در هنگام نصب پنل کدینگ روی قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد و هزینه نصب هر دیکدر نیز معمولا 50000 تومان می‌باشد.

نکته قابل توجه‌ای که وجود دارد این است که اگر از قبل سیم کشی انجام شده باشد و فقط قصد تعویض آیفون تصویری را داشته باشید بنابراین هزینه سیم کشی از هزینه کلی کاهش می‌یابد. اما از آنجا که بیشتر اوقات دیده می‌شود سیم کشی‌های مورد نظر پوسیدگی دارند برای اطمینان بهتر است کل سیم کشی تعویض ‌شود.

برند آیفون تصویری روی قیمت نهایی تاثیر مستقیم دارد

از آنجا که نحوه سیم کشی و نصب بعضی از برندهای آیفون تصویری با یکدیگر تفاوت دارند بنابراین قیمت تمام شده نیز می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال طریقه سیم کشی آیفون تصویری الکتروپیک نسبت به آیفون تصویری تکنما متفاوت است.

شمالی یا جنوبی بودن ساختمان

از آنجا که یک ساختمان جنوبی ورودی ساختمان از خیابان به داخل بنا باز می‌شود و حیاط در پشت ساختمان واقع می‌باشد بنابراین مقدار سیم کشی مورد نیاز کاهش پیدا کرده و در نتیجه هزینه نصب نیز پایین می‌آید.

جدول محاسبه هزینه نصب آیفون تصویری

هزینه نصب آیفون تصویری

سوال های متداول در مورد آیفون تصویری

سوالهایی که قبل از خرید آیفون تصویری باید بدانید

1 - آیفون تصویری ایرانی بخرم یا خارجی ؟

معمولا برندهای ایرانی به دلیل خدمات پس از فروش بهتری که ارائه می‌دهند و همچنین کیفیتی که در سطح محصولات خارجی دارند و البته قیمت مناسبشان در وهله اول توصیه می‌شود از برندهای ایرانی استفاده شود.

2 - آیا میتوان برای یک ساختمان از مانیتورهایی با برندهای مختلف استفاده کرد ؟

در جواب می‌توان گفت که این کار را انجام ندهید بهتر است، زیرا اولین مشکلی که پیش می‌آید این است که دستگاه مورد نظر از گارانتی در می‌آید. سیم کشی آیفون تصویری سیماران با اکثر برندها مانند آلدو، سوزوکی، کوماکس، تکنوتل، اف اف، کامکث یکی هست و در نتیجه شما میتوانید از این برند در کنار برندهایی که به آنها اشاره شد استفاده کنید. ولی برندهایی مانند تابا الکترنیک، سیماران، تکنما سیم کشی خاص خودشان را دارند و شما نمی‌توانید از این برندها در کنار برندهای دیگر استفاده کنید.

3 - آیفون تصویری کوماکس چینی چه تفاوتی با کوماکس اصلی دارد ؟

قطعا از لحاظ کیفیتی این دو محصول با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند و مسلما قیمت آیفون تصویری کوماکس اصلی نسبت به چینی بسیار بالاتر است. آیفون‌های تصویری چینی به دلیل استفاده از قطعات بی کیفیت خیلی زود به استهلاک افتاده و شما مجبور به تعویض آن و یا تعمیر آن خواهید بود.

4 - کدام برند خدمات پس از فروش خوبی داره ؟

همه شرکت‌های تولید کننده آیفون تصویری ایرانی برای رضایت مشتریانشان سعی در ارائه بهترین و سریع‌ترین خدمات را دارند. اما نسبت به تجربه فروشگاه اینترنتی آریا ایمن شرکت تابا الکترونیک بهترین خدمات پس از فروش را دارد و سعی کرده در تمامی نقاط کشور مراکز خدمات خود را دایر کند.

5 - برای نصب آیفون تصویری باید با کجا تماس بگیرم ؟

شما میتوانید هم از نصابان خود شرکت برند مربوطه استفاده کنید که شماره خدمات پس از فروش شرکت روی جعبه آیفون تصویری نوشته شده است که این کار کمی زمانبر خواهد بود ولی اگر مایل هستید کارتان سریع‌تر انجام شود می‌توانید از نصابان شرکت آریا ایمن استفاده کنید.

6- آیا برای نصب آیفون تصویری باید هزینه‌ای بپردازم ؟

بله؛ هزینه نصب آیفون تصویری را باید به نصاب مربوطه بپردازید.

ادامه مطلب