فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصول کشور

تولید کننده

بیشتر... کمتر

سایز صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

صفحه کلید لمسی

ضبط تصاویر (حافظه)

تعداد واحد پنل

ارتباط با دیگر واحدها

فیلتر

آیفون ‌تصویری حافظه ‌دار

آیفون تصویری حافظه دار یکی از انواع آیفون‌های تصویری است. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و مهم آن دارا بودن حافظه داخلی و قابلیت ذخیره فیلم و تصویر می‌باشد. در حقیقت کار این حافظه در این مدل آیفون‌ها، گرفتن عکس و فیلم مراجعه‌کننده زمانی است که شما منزل نیستید. البته در بعضی از مدل‌ها علاوه بر عکس از فرد پشت درب یک فیلم ۱۵ ثانیه‌ای همراه صدا هم ضبط می‌شود. این فیلم با استفاده از کارت SD امکان انتقال به دستگاه‌های دیگر را دارد.

خصوصیات و ویژگی‌های آیفون تصویری حافظه‌ دار

آیفون تصویری حافظه دار دارای ویژگی‌هایی به شرح زیر است:

نوع صفحه نمایش

آیفون ‌تصویری حافظه ‌دار مانند دیگر انواع آیفون تصویری از لحاظ نوع صفحه نمایش دارای تنوع بسیاری است. به گونه‌ای که صفحه نمایش بعضی از آیفون‌ها به صورت تاچ یا لمسی بوده و برخی دیگر نیز دارای شاسی و دکمه هستند. در این میان آیفون تصویری لمسی از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها برخوردار است.

مانیتور

آیفون‌ تصویری حافظه دار معمولاً دارای مانیتورهایی با صفحه نمایش‌های ۳.۵ اینچ، ۴.۳ اینچ، ۷ اینچ و ۱۰ اینچ هستند که انتخاب نوع مانیتور کاملا سلیقه‌ای است. آیفون‌هایی که امروزه در بازار عرضه می‌شوند بیشتر دارای مانیتور تاچ هستند. آیفون تصویری تاچ نسبت به نمونه‌های دکمه‌ای پرطرفدارتر می‌باشد.

حافظه داخلی آیفون تصویری

آیفون‌ تصویری حافظه دار معمولاً دارای مانیتورهایی با صفحه نمایش‌های ۳.۵ اینچ، ۴.۳ اینچ، ۷ اینچ و ۱۰ اینچ هستند کهآیفون‌ تصویری دارای قابلیت‌ مدرن حافظه‌دار بودن است. این قابلیت توانایی ذخیره کردن عکس و فیلم را به مصرف‌کنندگان می‌دهد و از افراد بیرون محوطه ‌ساختمان عکس‌برداری می‌کند.

حافظه خارجی

آیفون‌ تصویری حافظه دار معمولاً دارای مانیتورهایی با صفحه نمایش‌های ۳.۵ اینچ، ۴.۳ اینچ، ۷ اینچ و ۱۰ اینچ هستندآیفون‌ تصویری حافظه دار، علاوه بر حافظه‌ داخلی از حافظه‌ خارجی نیز پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید با اضافه کردن یک حافظه ‌MICRO SD حجم ذخیره‌سازی را بالا ببرید. همچنین می‌توانید از بیرون محوطه فیلمبرداری کنید.

قابلیت اینترکام آیفون تصویری

آیفون‌ تصویری با ارتباط داخلی باعث آسانی و راحتی کار در ادارات و شرکت‌ها می‌شود. بسیاری از آیفون‌ها از این قابلیت برخوردار هستند. این ویژگی امکان ارتباط صوتی افراد با دیگر واحد‌ها را فراهم می‌کند.

قیمت آیفون تصویری حافظه دار

قیمت آیفون تصویری حافظه دار ثابت نیست زیرا امروزه نوسان قیمت در بازار زیاد است. به همین علت برای اطلاع از قیمت دقیق محصول مورد نظرتان در زمان خرید، می‌توانید به سایت‌های معتبر مراجعه کنید.

خرید آیفون تصویری حافظه دار

برای خرید این محصول نیازمند توجه به نکاتی مانند نوع برند، مارک در باز کن و میزان بودجه‌ای هستید که برای خرید نیاز دارید. سپس با مقایسه قیمت انواع موجود در بازار و با توجه به کیفیت و کارایی مورد نیاز خود،‌ آیفون تصویری با حافظه مد نظرتان را تهیه کنید. شما می‌توانید خرید حضوری یا غیرحضوری خود را از طریق سایت‌های معتبر به راحتی انجام دهید.

ادامه مطلب