چرا فروش اینترنتی؟

ما اول یک گروه فنی و مهندسی بودیم که کارمون نصب و تعمیرات سیستمهای حفاظتی، از جمله آیفون تصویری و چک پارکینگ بود. البته هنوز هم تعمیرات رو انجام میدیم و میتونید برای تعمیرات وارد این صفحمون بشید.

حالا شاید پیش خودتون فکر کنید که چرا بین این همه وبسایت فروش اینترنتی باید بیام و آریا ایمن رو انتخاب کنم. خب تا اینجاشو حق دارید ولی ما خودمون رو به شما معرفی میکنیم که خیالتون راحت باشه بابت خریدی که از ما خواهید داشت.

از اونجایی که ما خودمون یک وسواس خاصی توی دقت به جزییات داریم و همیشه سعی میکنیم که کارمون رو به درست ترین نحو ممکن انجام بدیم پس خیالتون راحت باشه که ما از طرف شما به جزییات محصولاتی که تو وبسایتمون گذاشتیم دقت کردیم.

همه محصولاتی که توی وبسایت ما معرفی شدن از شرکت های معتبر ایرانی و خارجی که نماینده رسمی تو ایران دارن معرفی شدن پس خیالتون راحت باشه که محصول اصل رو میخرید.

تیم ما

آریا ایمن انتخاب اول

وحید سالاری

موسس آریا ایمن هستم که رشته دانشگاهیم گرافیک بوده ولی به خاطر علاقه به کسب و کار اینترنتی وارد این حوزه شدم که البته خیلی بی ارتباط به رشته تحصیلیم نیست چون تا یه مقطعی از تحصیلاتم کامپیوتر بوده و خیلی اهداف بزرگی برای کارم دارم.

اهداف ما

کار ما با آیفون تصویری و جک پارکینگ شروع شده، ولی به همین جا ختم نمیشه چون ما یه هدف خیلی بزرگ داریم و اونم این هستش که در همه جای ایران هموطنانمون بتونن با قیمت مناسب کالای با کیفیت برقی رو خریداری کنن.

به همین خاطرم هست که هر روز محصولات جدیدی به سبد کالاهامون اضافه میشه و این تداورم داره تا به جایی برسه که هر وسیله برقی مربوط به ساختمان رو مجموعه ما بتونه برای شما تامین کنه.

از روز اول هم شعارمون این بوده که " مشتریان ما بهترین مبلغان ما هستند " و از این بابت خیلی خوشحالیم که هنوز هم این مسئله برامون اولویت اول هستش و به خودمون افتخار میکنیم که این موضوع هر روز تو کارمون داره تکرار میشه و خیلی از مشتریان جدید ما از طرف مشتریان قبلیمون معرفی شدن.