مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصولات جک برقی

شرکت سازنده

محصول کشور

مدت زمان گارانتی

برق مصرفی

مناسب عرض هر لنگه

مناسب برای تردد

مناسب هر لنگه درب با وزن

فیلتر
جک برقی پارکینگ میلان 400 بازویی جک برقی پارکینگ میلان Mohest 4 جک برقی پارکینگ میلان 400
نمایش ویدیو
پیشنهاد ویژه محدود
5,465,000 تومان 5,650,000 تومان
(3) دیدگاه
با ضمانت : 24 ماهه میلان
نوع ومدل جک: بازویی،Mohest4 تحمل وزن هرلنگه: 200 کیلوگرم حداکثر عرض هر لنگه: 2.75 متر مدت گارانتی : 24 ماهه زاویه چرخش: 110 درجه تعداد تردد در24ساعت: 100 بار بازشدن تک لنگه:...
جک برقی پارکینگ میلان شفت بلند Mohest 5 بازویی جک برقی پارکینگ میلان 500 موهست Mohest 5 جک برقی پارکینگ میلان شفت بلند Mohest 5
نمایش ویدیو
پیشنهاد ویژه محدود
5,850,000 تومان 6,000,000 تومان
(2) دیدگاه
با ضمانت : 24 ماهه میلان
نوع ومدل جک: بازویی،Mohest5 تحمل وزن هرلنگه: 300 کیلوگرم حداکثر عرض هر لنگه: 3.5 متر مدت گارانتی : 24 ماهه تعداد تردد درشبانه روز: 100 بار بازشدن تک لنگه: دارد (ورود موتور و افراد)...
جک برقی پارکینگ میلان شفت بلند Mohest 6 بازویی جک پارکینگی میلان شفت بلند Mohest 6 جک برقی پارکینگ میلان شفت بلند Mohest 6
نمایش ویدیو
پیشنهاد ویژه محدود
6,400,000 تومان 6,600,000 تومان
(1) دیدگاه
با ضمانت : 24 ماهه میلان
نوع ومدل جک: بازویی،Mohest6 تحمل وزن هرلنگه: 350 کیلوگرم حداکثر عرض هر لنگه: 4متر مدت گارانتی : 24 ماهه زاویه چرخش: 110 درجه تعداد تردد در24ساعت: 100 بار بازشدن تک لنگه: دارد...
قفل برقی یوتاب معمولی الکتروپیک 1093 قفل برقی یوتاب 1093 قفل برقی یوتاب معمولی الکتروپیک 1093
پیشنهاد ویژه محدود
877,500 تومان 907,500 تومان
(7) دیدگاه
با ضمانت : 24 ماهه الکتروپیک
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه الکتروپیک قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه:...
قفل یوتاب کلید قفل یوتاب قفل یوتاب
پیشنهاد ویژه محدود
854,000 تومان 869,000 تومان
(4) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه اکسیناژ
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه اکسیناژ قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه: 5...
قفل برقی الکتریکا سیزا ایتالیا قفل برقی الکتریکا سیزا ایتالیا قفل برقی الکتریکا سیزا ایتالیا
پیشنهاد ویژه محدود
5,780,000 تومان 5,830,000 تومان
(2) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه سیزا
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه: 5 عدد

جک میلان

جک میلان یکی از محصولات پر طرفدار شرکت میلان می باشد که در مدل های 400 ،500 و 600 به بازار عرضه می‌شوند. این جک در کشور ایتالیا که زادگاه جک های پارکینگی است طراحی شده است که همانند دیگر جک های موجود در بازار داخل عمل مونتاژ و تولید آن در کشور ایران انجام می‌شود. از ظاهر زیبای این جک می‌توان پی برد که یک نسبتی با جک های ایتالیایی دارد. جک میلان از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی با جک پروتکو ایتالیایی و همچنین جک آلدو دارد. جک برقی میلان در ابتدای تولیدش به دلیل اینکه که هنوز به خوبی شناخته نشده بود از فروش بالایی برخوردار نبود و پس از تبلیغات گسترد‌ه‌ای که شرکت میلان روی محصولات خود انجام داد توانست خود را هم ردیف با جک های با پشتوانه بالا قرار دهد و امروزه شاهد آن هستیم که جک میلان به عنوان یک محصول داخلی توانسته به خوبی جای خود را در بازار پر رقابت جک های پارکینگی باز کند.

فروشگاه اینترنتی آریا ایمن با افتخار دارای نمایندگی جک میلان در لاله زار می‌باشد که اقدام به فروش اینترنتی محصولات میلان کرده است تا شرایطی را برای شما فراهم آورد که بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

جک پارکینگی میلان

انواع جک میلان

جک پارکینگ میلان نسبت به قیمتی که دارد از مکانیزم پیشرفته‌ای درون خود بهره می‌برد که امروزه می‌توان این قابلیت ها را تنها در جک های گران قیمت ایتالیایی مشاهده کرد. یکی از قابلیت ‌های خوب این جک، بازو‌های قفل شونده بسیار مقاوم آن است که می‌تواند در برابر فشارهای ناگهانی که از جهت مخالف به بازوها وارد ‌شود بسیار مستحکم عمل کند.

این قابلیت در جک بازویی میلان می‌تواند شما را از داشتن قفل برقی بی نیاز کند.

جک میلان مدل 400

جک میلان 400 تحمل وزن هر لنگه درب تا 200 کیلوگرم را دارد و حداکثر می‌تواند تا عرض 2.75 متر برای هر لنگه درب را پشتیبانی کند. این جک با قابلیت 20 بار باز و بسته شدن در ساعت می‌تواند برای مکان‌های نسبتا پرتردد مناسب باشد و عمدتا جک میلان را می‌توان یک گزینه بسیار مناسب برای مجتمع‌های مسکونی دانست. یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این جک مدت زمان باز شدن درب است که این زمان برای جک میلان مدل 400 حدود 22 ثانیه طول می کشد.

جک میلان مدل 500:

جک میلان مدل 500 توانایی جابجایی هر لنگه درب تا 300 کیلو گرم را دارد و میتواند برای درب های هر لنگه 3.5 متر را جوابگو باشد. شفت این جک پارکینگ 50 سانتیمتر می‌باشد که امکان باز شدن درب تا 120 درجه را فراهم می‌کند. این جک می‌تواند برای مکان های پرتردد به خوبی جوابگو باشد چرا که توانایی باز و بسته شدن 30 بار در ساعت را دارد . بدون شک جکی با این قابیلت‌های ذکر شده در مدل‌های خارجی به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است و این خود یکی دیگر از ویژگی های خوب جک پارکینگ میلان می‌باشد.

جک میلان مدل 600

جک میلان مدل 600 را می‌توان یک مدل سفارشی در بین محصولات میلان دانست، این جک از یک شفت 60 سانتیمتری برخوردار است که مناسب برای درب های لولایی تا 4 متر می‌باشد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد یکی از ویژگی‌های این مدل سفارشی بودن آن است که به همین دلیل این مدل به صورت انبوه تولید نمی‌شود. جک میلان 600 بیشتر برای درب های تک لنگه که داری عرض بیشتری نسبت به درب های دو لنگه می‌باشند استفاده می‌شود و می‌تواند تا وزن 350 کیلو برای هر لنگه را جوابگو باشد.

خرید جک پارکینگ میلان

جک درب پارکینگ میلان با تمام قابلیت‌هایی که دارد هنوز نتوانسته جای خود را آنطور که باید در بازار بسیار گسترده جک پارکینگ پیدا کند و برای خیلی از مشتریان جک پارکینگی، هنوز به خوبی شناخته شده نیست. شرکت میلان تمام سعی خود را کرده تا بتواند قابلیت‌های یک جک مدرن و امروزی را در تولید محصولات خود بکار ببرد. از قابلیت‌های ویژه جک پارکینگی میلان می‌توان به سیستم تشخیص مانع، دو سرعته بودن، سوئیچی بودن سیستم خلاص کن که می‌تواند امنیت بیشتری را نسبت به مدل‌هایی اهرمی به شما بدهد، بازو های قفل شونده بسیار مقاوم ، مدار فرمان پیشرفته، از ویژگی های مثبت جک درب برقی میلان می‌باشد.

قابلیت هایی که در بالا به آن اشاره شد می‌تواند دلیل بسیار خوبی برای خرید جک پارکینگی میلان باشد. اگر هنوز برای خرید جک میلان قانع نشدید و یا نیاز به مشاوره بیشتر دارید کافیست با کارشناسان فروشگاه اینترنتی آریا ایمن تماس حاصل فرمایید تا با نیاز سنجی دقیق از شرایط محل نصب شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

قیمت جک درب پارکینگ میلان

با توجه به اوضاع اقتصادی و شرایط جامعه ، قیمت کالای موردنظر برای اکثر مردم مهم و حیاتی است ، لازم است که خدمتتان عرض کنیم قیمت جک میلان باتوجه به ویژگی های گفته شده جزء مقرون به صرفه‌ترین محصولات بازار می باشد. شرکت میلان شاید تنها شرکتی باشد که کیفیت محصولاتش ارزش بیشتری نسبت به قیمت تعیین شده آن دارد و می‌تواند به راحتی با نمونه‌های بسیار موفق ایرانی همچون جک تابا و جک سیماران رقابت کند. با تمام این تعاریف شرکت میلان کافی است کمی روی تبلیغات محصولات خود کار کند که در این صورت به طور قطع آینده درخشانی در اختیار جک پارکینگ میلان می‌باشد.

نمایندگی جک پارکینگ میلان

وجود نمونه‌های مشابه و غیر اصل در هر محصولی یکی از معظلات بزرگ در مسیر حرکت اکثر تولید‌کنندگان داخلی و خارجی است و جک میلان نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر شما هم قصد خرید جک میلان را دارید بهتر است از نمایندگی فروش جک‌های میلان خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی آریا ایمن به دلیل داشتن نمایندگی جک میلان اقدام به فروش محصولات میلان به صورت آنلاین کرده است، شما می‌توانید پس از ورود به سایت آریا ایمن در قسمت جک های پارکینگی تمامی مشخصات جک پارکینگی میلان را همراه با تصاویر آنها مشاهده کنید و در صورت نیاز محصول خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

نتیجه گیری

جک پارکینگ میلان یک گزینه مناسب در میان برندهای ایرانی است که شما میتوانید آن را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. از رقبای این برند میتوان به جک پارکینگ سیمارن اشاره کرد که در حوزه تولید جک‌های پارکینگی بسیار خوب عمل کرده است و توانسته فروش بالایی را در بازار جک های پارکینگی تجربه کند.

با توضیحاتی که در بالا به آنها اشاره شد برای خرید جک پارکینگ میلان ابتدا باید عرض هر لنگه و سپس وزن هر لنگه و همچنین میزان تردد در روز را در نظر بگیرید و سپس با توجه به اطلاعات بدست آمده اقدام به خرید جک میلان مدل 400 و یا 500 و یا 600 بکنید.

فروشگاه اینترنتی آریا ایمن به عنوان مرجع فروش عنوان جک پارکینگ ایرانی و خارجی به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشد و شما مشتریان عزیز میتوانید به صورت اینترنتی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

ادامه مطلب

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد