فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصول کشور

تولید کننده

بیشتر... کمتر

سایز صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

صفحه کلید لمسی

ضبط تصاویر (حافظه)

نوع پنل

تعداد واحد پنل

باز کردن درب با کارت یا تگ

ارتباط با دیگر واحدها

فیلتر

آیفون ‌‌تصویری 4.3 اینچ

آیفون ‌‌تصویری 4.3 اینچ یکی از پرفروش‌ترین انواع درباز کن های تصویری‌ می‌باشد. در حقیقت می‌توان از این محصول به عنوان یکی از مهم‌ترین وسایل در بحث امنیت خانواده نام برد. آیفون تصویری در واقع نوعی درب بازکن است که در مجموعه‌های مسکونی یا تجاری نصب می‌شود. در حقیقت نوعی زنگ درب است که امکان مکالمه و دیدن چهره افراد را فراهم می‌کند. این محصول در حقیقت مکمل آیفون‌های صوتی قدیمی هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع آیفون‌ها به دست آورید.

خصوصیات و ویژگی‌های آیفون تصویری 4.3 اینچ

آیفون تصویری 4.3 اینچ نیز مانند دیگر مدل‌های آیفون از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

حافظه

آیفون ‌تصویری 4.3 اینچ مانند سایر آیفون‌های تصویری، آیتمی مهم به نام حافظه دارد. چرا که یکی از امکانات مهم درب بازکن‌های تصویری داشتن قابلیت ذخیره‌سازی تصویر و فیلم می‌باشد.

اتصال به دوربین مدار بسته

بسیاری از مدل‌های درب بازکن تصویری که دارای امکانات بیشتری هستند، قابلیت اتصال به دوربین مداربسته را دارند.

قابلیت انتقال تماس

آیفون تصویری 4.3 اینچ زمانی که شما در منزل یا محل سکونت خود نباشید دارای قابلیت انتقال تماس است. در این قابلیت می‌توانید زنگ واحد خود را به واحد دیگری انتقال دهید

قابلیت اتصال به تلفن همراه

آیفون تصویری 4.3 اینچ دارای ارتباط مانیتور با وای فای منزل است. این قابلیت امکان ارسال زنگ و تصاویر را به تلفن همراه فراهم می‌کند. امکان باز کردن درب از راه دور نیز با این قابلیت فراهم شده است.

قابلیت باز کردن درب پارکینگ

در برخی از انواع گزینه‌ای تعبیه شده است که امکان باز کردن درب پارکینگ را نیز به کاربر می‌دهد.

نوع صفحه نمایش آیفون تصویری

آیفون‌ تصویری 4.3 اینچ از لحاظ نوع صفحه نمایش دارای تنوع است. به گونه‌ای که صفحه نمایش بعضی از آن‌ها به صورت تاچ یا لمسی بوده و برخی دیگر نیز دارای شاسی و دکمه می‌باشند.

مانیتور

آیفون تصویری 4.3 اینچ دارای صفحه نمایش‌های ۳.۵ اینچ، ۴.۳ اینچ، ۷ اینچ و ۱۰ اینچ است. فناوری ساخت برای تمام این صفحه نمایش‌ها یکی است و کیفیت تصویر یکسانی را به شما ارائه می‌دهند.

حافظه داخلی آیفون تصویری

آیفون‌ تصویری 4.3 اینچ به دلیل داشتن حافظه داخلی امکان گرفتن عکس و فیلم افراد مراجعه‌ کننده را دارد. با توجه به نوع حافظه و ظرفیت آن، این قابلیت متفاوت است.

قیمت آیفون تصویری 4.3 اینچ

آیفون تصویری 4.3 اینچ به علت نوسانات قیمت آن در بازار، دارای قیمت مشخص و ثابتی نیست. شما با مراجعه به سایت‌های معتبر مانند آریا ایمن می‌توانید از به روزترین قیمت آیفون تصویری مطلع شوید.

خرید آیفون تصویری 4.3 اینچ

آیفون تصویری 4.3 اینچ یکی از نمونه‌های پرفروش آیفون تصویری در بازار است. شما می‌توانید به صورت حضوری یا از طریق مراجعه به فروشگاه اینترنتی آریا ایمن به راحتی این محصول را خریداری کنید.

ادامه مطلب