فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

محصول کشور

نوع نصب

نوع سیستم

تعداد نفر برای برقراری ارتباط

نوع ارتباط داخلی

فیلتر

ارتباط داخلی سیماران

ارتباط داخلی سیماران برای برقراری ارتباط داخلی در ساختمان‌هایی با تعداد واحد بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این صورت شما با استفاده از این نوع ارتباط داخلی می‌توانید با واحدهای دیگر ارتباط برقرار کنید. در این مطلب قصد داریم سیستم ارتباط داخلی سیماران را به شما معرفی کنیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارتباط داخلی یا اینترکام سیماران

آیفون صوتی و دستگاه ارتباط داخلی یا سیستم اینترکام دو محصول مجزا هستند که در ساختمان های امروزی نصب شده اند؛ اما تفاوت هایی بین آنها وجود دارد، ارتباط داخلی سیماران به دستگاه‌های می‌گویند که بین یک دستگاه و چندین دستگاه ارتباط بر قرار خواهد کرد. در واقع می‌توان گفت این مدل دستگاه‌ها آیفون‌هایی می‌باشند که با تغییر در مدار کنترل آن‌ها می‌توانید با یک یا چند گوشی در یک ساختمان با تعداد کم و زیاد ارتباط بگیرید. این نوع ارتباط داخلی برای منازل و مراکز مناسب می‌باشد و مسافت طولانی را برای انتقال پیام آسان می‌کند. شما می‌توانید از این دستگاه‌ها در کنار آیفون تصویری نیز استفاده نمایید.

انواع سیستم ارتباط داخلی سیماران

ارتباط داخلی سیماران دستگاهی است که توسط برندی به نام سیماران تولید و روانه بازار شده است. این شرکت توانسته که این محصولات را در تنوع بالایی تولید و روانه بازار کند. به همین خاطر هر مصرف کننده می‌تواند محصولی را با توجه به نیاز خود تهیه کرده و از آن بهره‌مند شود. در ادامه این قسمت سیستم ارتباط داخلی سیماران را شرح می‌دهیم.

سیستم ارتباط داخلی یک به یک سیماران

سیستم ارتباط داخلی یک به یک سیماران از جمله ارزان‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات شرکت سیماران به شمار می‌رود. پکیج این محصول به صورتی است که دارای دو عدد گوشی صوتی ارتباط داخلی می‌باشد. با تهیه این سیستم شما می‌توانید دو یا چند واحد را به یکدیگر ارتباط دهید. معمولا این گوشی‌ها دارای یک دکمه زنگ است. توسط فشردن دکمه گوشی مورد نظر؛ گوشی واحد دیگر به صدا در می‌آید. برای تغذیه این گوشی باید یکی از گوشی‌ها را به صورت مستقیم به برق ۲۲۰ ولت شهری وصل کنید؛ به این صورت هر دو گوشی تغذیه خواهد شد.

سیستم ارتباط داخلی 1 به 20 سیماران

همانطور که پیداست این نوع ارتباط داخلی سیماران به نحوی است که می‌تواند بین ۲۰ گوشی ارتباط برقرار کند. البته توجه داشته باشید که در سیستم سیماران تنوع بسیار خوبی در مدل گوشی‌های آن وجود دارد. شما عزیزان می‌توانید بین مدل های DM, DMS, DF به صورت ترکیبی انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید تمامی گوشی‌های مورد نیاز را از یک مدل نیز تهیه کنید. تنها تفاوت این مدل‌ها در قابلیت گوشی‌های اینترکام است. مدل گوشی DMS در حالت فول قرار دارد؛ به گونه‌ای که هم دارای صفحه کلید و هم دارای نمایشگر می‌باشد. مدل DM تمامی قابلیت‌های گوشی قبلی را دارد؛ اما بدون صفحه نمایش است. گوشی مدل DF تنها دارای یک دکمه برای ارتباط با گوشی مرکزی بوده و صفحه‌ نمایش ندارد.

شما عزیزان زمانی که جهت خرید ارتباط داخلی سیماران اقدام می‌کنید؛ باید مکان نصب را مد نظر قرار دهید. در مدل گوشی‌هایی که دارای صفحه نمایش است؛ شما می‌توانید مشاهده کنید که به کدام شماره گوشی تماس بگیرید یا کدام گوشی با گوشی مورد نظر شما تماس گرفته است. در این مدل گوشی‌ها شماره واحد یا اتاق را نشان خواهد داد. صفحه کلید به شما اجازه می‌دهد که بتوانید با گوشی‌های دیگر که داخل مجموعه قرار دارند؛ تماس بگیرید.

سیستم ارتباط داخلی 1 به 240 سیماران

این نوع سیستم ارتباط داخلی سیماران معمولا برای واحدهای بالا استفاده خواهد شد. این سیستم‌های ارتباط داخلی مشابه مدل گوشی DMS بوده و همچنین توانایی پشتیبانی ۲۴۰ گوشی را دارد. گوشی اینتر کام ۱ به ۲۴۰ دارای صفحه شاسی و صفحه نمایش می‌باشد. در این گوشی‌ها شماره گرفته شده یا شماره فردی که با این گوشی تماس بگیرد؛ نمایش داده می‌شود. یکی از مزایای این سیستم برخورداری از چهار خط آزاد می‌باشد. با اشغال شدن یک خط یا دو نفر که با یکدیگر صحبت می‌کنند؛ سه خط دیگر به صورت آزاد بوده که ۶ نفر دیگر می‌توانند به صورت همزمان از سیستم ارتباط داخلی بهره مند شوند.

مزایای استفاده از ارتباط داخلی سیماران بین دو واحد تا ظرفیت ۲۴۰

سیستم ارتباط داخلی سیماران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. در بسیاری از واحدها که نیاز به ارتباط داخلی وجود دارد از این سیستم می‌توانید بهره مند شوید. برخی از مزایای استفاده از ارتباط داخلی عبارتند از:

برخورداری از کیفیت بسیار بالای صدا

برخورداری از قابلیت نصب در محیط‌های با فاصله بسیار زیاد از هم

دارای پشتیبانی از ۴ مکالمه همزمان

هزینه کمتر

دارای طول عمر بالا

دارای قابلیت استفاده از هر تعداد گوشی مرکزی DM

دارای لامپ سه رنگ تشخیص وضعیت خط

مناسب برای استفاده در محیط‌های با واحد بالا تا ظرفیت 240 واحد

دارای گارانتی معتبر و ...

موارد استفاده از سیستم ارتباط داخلی سیماران

سیستم ارتباط داخلی سیماران در محیط‌ها و مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به ارتباط داخلی بین چند واحد باشد. از جمله مکان‌هایی که از این سیستم استفاده می‌کنند؛ می‌توان به هر مکان و محیطی که باید مسافت زیادی را طی کرده تا طبقات را بالا یا پایین کنید اشاره کرد. این قبیل فضاها می‌توانند از این نوع سیستم بهره مند شوید و اقدام به خرید ارتباط داخلی سیماران کنید. در واقع برای افرادی که به دنبال ارتباط با یکدیگر در مکان هستند و تمایل ندارند تا مسافت‌های زیادی را طی کنند؛ ارتباط داخلی بهترین گزینه برای آن‌ها به شمار می‌رود. زمانی که قصد داریم جهت تهیه این سیستم‌ها اقدام کنید؛ باید حتماً به مدل گوشی و تعداد واحد ها توجه داشته باشید تا بتوانید محصول مناسب و با کیفیتی را تهیه نمایید.

سخن پایانی

در این مطلب سیستم ارتباط داخلی سیماران را مورد بررسی قرار دادیم. این سیستم دارای ارتباط یک به یک و ارتباط یک به ۲۰ همچنین ارتباط یک به ۲۴۰ می‌باشد. شما عزیزان با توجه به تعداد واحدهای خود می‌توانید نوع مناسب آن را انتخاب نمایید. با استفاده از این سیستم‌ها دیگر لازم نیست تا شما مسافت زیادی را طی کرده و با افراد دیگر در واحدها ارتباط برقرار کنید، برای اطلاع از قیمت ارتباط داخلی سیماران میتوانید به وبسایت www.ariaimen.com مراجعه کنید.

ارتباط داخلی سیماران

ادامه مطلب