مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصولات جک برقی

شرکت سازنده

محصول کشور

مدت زمان گارانتی

برق مصرفی

مناسب عرض هر لنگه

مناسب برای تردد

مناسب هر لنگه درب با وزن

فیلتر
15,650,000 تومان
(3) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه سیماران
جک بازویی مدل جک Leader-4 تحمل وزن تا 350 کیلوگرم گارانتی شرکت سیماران ایران جک پارکینگ پروتکو محصول ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
19,550,000 تومان
(2) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه سیماران
جک بازویی مدل جک ACE تحمل وزن تا350 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
16,000,000 تومان
(2) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه سیماران
جک ریلی مدل موور 8 Mover تحمل وزن تا 800 کیلوگرم مناسب برای تردد اماکن تجاری جک پارکینگ سیماران محصول ایران
18,700,000 تومان
(1) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه سیماران
جک ریلی مدل موور15 Mover تحمل وزن تا 1500 کیلوگرم مناسب برای تردد اماکن تجاری جک پارکینگ سیماران محصول ایران
450,000 تومان
با ضمانت : 36 ماهه پروتکو
دو مدل (بسته به موجودی) تعداد کانال ها:کانال و 4 کانال فرکانس ریموت: 433.920 مگاهرتز ریموت فابریک جک پارکینگ پروتکو ایتالیا
قفل برقی یوتاب معمولی الکتروپیک 1093 قفل برقی یوتاب 1093 قفل برقی یوتاب معمولی الکتروپیک 1093
پیشنهاد ویژه محدود
1,260,000 تومان 1,280,000 تومان
(7) دیدگاه
با ضمانت : 24 ماهه الکتروپیک
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه الکتروپیک قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه:...
قفل یوتاب کلید قفل یوتاب قفل یوتاب
پیشنهاد ویژه محدود
1,166,250 تومان 1,181,250 تومان
(4) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه اکسیناژ
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه اکسیناژ قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه: 5...
17,250,000 تومان
(1) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه سیماران
جک بازویی مدل جک Leader-5 تحمل وزن تا 250 کیلوگرم گارانتی شرکت سیماران ایران جک پارکینگ پروتکو محصول ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
14,200,000 تومان
(3) دیدگاه
با ضمانت : 24 ماهه سیماران
جک بازویی فراز مــدل FARAZ-4P قدرت موتور 280 وات تحمل وزن تا300 کیلوگرم گارانتی 24 ماهه سیماران جریان مصرفی 1.2 تا 1.8 آمپر حرکت یکنواخت بدون صدا و ضربه بازو ایتالیایی و تولید شرکت پروتکو ایتالیا مناسب هر...

جک پارکینگ پروتکو

تغییر در سبک زندگی از خانه های ویلایی به آپارتمان نشینی شاید بزرگترین دلیلی است که ما را نیازمند استفاده از جک پارکینگ کرده است و  اخیرا جک پارکینگ پروتکو را به محبوبیت زیادی رسانده و حجم تقاضا را برای خرید آن به طور چشمگیری، افزایش داده است. با جک پارکینگ پروتکو، می توانید از دوام آن برای سال های آینده اطمینان داشته باشید. این به لطف برخورداری از کیفیت بالا و عملکرد آسان این محصول و همچنین مهارت دقیق به کار برده شده در طراحی آن و در عین حال به جهت دارا بودن گواهینامه های متعدد که حاکی از عملکرد فوق العاده آن است، امکانپذیر شده است. ایمنی و پیشگیری از حوادث بالاترین اولویت جک های ما هستند. جک.های پروتکو ما مجهز به فناوری قابل اعتماد و اثبات شده ای می باشند که می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید. تشخیص دادن خودکار موانع، محافظت بیشتر ساختمان را تضمین می¬کند. در ادامه در مورد جک پروتکو بیشتر خواهیم گفت.

جک پارکینگ پروتکو

جک درب بازکن پارکینگ پروتکو

اولین کنترل از راه دور درب بازکن گاراژ، طراحی بسیار ساده و ابتدای داشت. شامل یک فرستنده ساده (ریموت) و گیرنده بود که مکانیسم بازکن را کنترل می کرد. فرستنده در فرکانس تعیین شده، پیغام خود ارسال می‌کند، گیرنده به سیگنال رادیویی گوش می‌دهد، سپس بسته به موقعیت در، پارکینگ را باز یا بسته می‌کند. با گذشت زمان، درب بازکن های مدرن و پیشرفته ای طراحی و تولید شدند که بسیار حرفه ای‌تر از نمونه های قبلی، به نظر می رسیدند.

یکی از درب بازکن های پارکینگ جدید که محبوبیت زیادی در بین صاحبان منازل دارد، جک پارکینگ پروتکو است. جک درب باز کن پارکینگ پروتکو یک وسیله موتوری است که درب پارکینگ را که توسط کلیدهای روی دیوار پارکینگ کنترل می‌شود، باز و بسته می کند. اکثر آنها دارای یک کنترل از راه دور دستی هستند که توسط مالک حمل می شود و می‌تواند برای باز و بسته کردن در، از فاصله کوتاه، مورد استفاده قرار گیرد. نحوه عملکرد به این شکل است که کنترل از راه دور در این سیستم ها یک کد دیجیتال را مخابره می کند و گیرنده در پارکینگ فقط به آن کد پاسخ می دهد.

ویژگی جک پارکینگ پروتکو

جک درب پروتکو در لیست جک های قدرتمندی است که 40 سال سابقه دارد. سهولت استفاده از آن یکی از مزیت هایی است که افراد را به خرید این محصول، تشویق می کند. همچنین قیمت جک پارکینگ پروتکو نسبت به سایر جک ها مناسب می باشد. با خرید این سیستم، بزرگترین تفاوتی که متوجه خواهید شد این است که قطعه موتوری در آن قرار دارد. به جای آویزان شدن از سقف، یک جک پارکینگ پروتکو روی دیوار، در کنار درب گاراژ نصب می‌شود. درب جک پارکینگ پروتکو نیز در هر موقعیتی در صورت قطع برق قفل می‌شود. موتور خود بازدارنده محافظت مؤثری در برابر نفوذ یا دسترسی غیرمجاز ارائه می دهد.

مکانیزم به کار رفته در جک پارکینگ پروتکو

جک پارکینگ PROTOCO دارای دو مکانیزم الکتورمکانیک و هیدرولیک است که پس از نصب شدن روی درب های لولایی و کشویی، شما می‌توانید با استفاده از فشار دادن ریموت های از راه دور، آن را باز یا بسته کنید. شما قادر هستید در کنار خرید جک پارکینگ پروتکو ، لوازم جانبی مانند جک بازویی یا ریلی مناسب نیز خریداری نمایید. هر کدام از مکانیزم های موجود، دارای عملکرد متفاوتی است که شما این توان را دارید با خرید آنها از مزیت های ویژه هر کدام برخوردار شوید.

اتصال جک پروتکو به سیستم پلاک خوان و کنترل کردن تردد خودرو

برای استفاده بهینه‌تر از جک پروتکو، می توانید این سیستم را با برنامه کنترل خودرو هماهنگ کنید تا از مزایای آن برخوردار شوید. جک پروتکو قابلیت اتصال به انواع جک برقی و راه بند را دارد که این کار موجب سرعت عملکرد بالا، اتلاف نشدن وقت و راحتی و سهولت در رفت و آمد را به همراه سایر مزایای دیگر را به شما ارائه بدهد. این در حالی است که اتصال این سیستم به سیستم پلاک خوان یا تک خوان نیز باعث می شود که خودروی شما در زمان ورود یا خروج به صورت اتوماتیک شناخته شود و سپس جک برای باز کردن درب پارکینگ به صورت اتوماتیک عمل کند.

نحوه کار با جک پروتکو

جک درب بازکن پارکینگ پروتکو متشکل از یک واحد نیرو است که حاوی موتور الکتریکی می باشد. واحد قدرت به یک مسیر متصل می‌گردد. یک چرخ دستی متصل به بازویی که به بالای درب پارکینگ متصل می شود، روی مسیر به جلو و عقب می لغزد، بنابراین درب پارکینگ را باز و بسته می کند. چرخ دستی در امتداد مسیر توسط یک زنجیر، تسمه یا پیچ کشیده می شود که هنگام کار با موتور می چرخد. یک مکانیزم جدید برای باز شدن درب پارکینگ سریع، به چرخ دستی متصل می باشد تا در زمان قطع شدن برق یا در موقعیت های اضطراری درب پارکینگ به وسیله دستی باز شود. سوئیچ های محدود در واحد قدرت، فاصله باز و بسته شدن درب پارکینگ را هنگامی که موتور سیگنالی را از کنترل از راه دور یا دکمه فشار دیواری برای کارکرد درب دریافت می‌کند، کنترل می‌نماید.

مزایای جک درب پارکینگ پروتکو

جک درب پارکینگ پروتکو، به طور مداوم نیروی مورد نیاز را خوانده و آن را با شرایط خارجی تطبیق می‌دهد و در نتیجه بالاترین سطح ایمنی را در برابر گیر کردن ارائه می دهد. این انطباق مداوم مقادیر درب به این معنی است که جک یاد می گیرد خود را به طور بهینه با درب مورد نظر تنظیم کند.

چراغ های چشمک زن به صورت خودکار، هنگام باز شدن در (یا از طریق سنسورهای حرکتی) روشن می شوند و پس از یک تاخیر از پیش تعیین شده به طور خودکار خاموش می گردند.

قیمت جک پارکینگ protocol

برای اطلاع از قیمت جک پارکینگ protocol می توانید به منوی سایت آریا ایمن مراجعه نمایید. در منوی سایت، قیمت های محصولات در زیر آنها درج شده است که به راحتی می توانید پس از مشاهده قیمت ها، اقدام به خرید نمایید. شما با کلیک ساده روی محصول می توانید آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید و سپس به مدت 3 الی 4 روز کاری آن را درب منزل دریافت نمایید. هدف ما از ارائه محصولات، رضایت شما مشتریان می‌باشد. در صورت راهنمایی بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های درج شده، با همکاران مجرب ما در ارتباط باشید.

کلام آخر

جک درب پارکینگ پروتکو ما مطابق با سخت ترین دستورالعمل ها آزمایش و تایید شده اند. شما می توانید مطمئن باشید که محصولات ما دارای بالاترین کیفیت ساخت هستند.

جک برقی پروتکو

ادامه مطلب

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد