فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

دسته بندی دربازکن

محصول کشور

مدت زمان گارانتی

نوع آیفون صوتی

مدل پنل بیرونی آیفون

تعداد واحد پنل

نوع پنل

فیلتر

آیفون صوتی تابا

هر ساختمانی نیاز به یک آیفون یا دربازکن دارد، این آیفون یا از نوع صوتی است یا از نوع تصویری که سلیقه و نیاز افراد در انتخاب هر یک از آیفون ها نقش خواهد داشت. معمولا آیفون های صوتی به دلیل قیمت ارزان تر خود انتخاب شده و در ساختمان های گوناگون تک واحدی و چند واحدی نصب می گردند. شاید به زعم شما، آیفون صوتی، فقط وظیفه در باز کردن و برقراری ارتباط بین افراد را بر عهده داشته باشد؛ اما باید بگوییم آیفون صوتی که حالا با برندهای مطرحی مثل آیفون صوتی تابا در بازار موجود است، قابلیت های مختلف دیگری را هم از خود نشان می دهد، در قسمت زیر راجع به آنها صحبت خواهیم کرد:

آیفون صوتی تابا از چه اجزایی تشکیل یافته است؟

آیفون صوتی تابا با برخورداری از اجزای مختلف قادر است تا کارکرد مناسب و صحیحی را از خود نشان دهد؛ اما هر یک از اجزایی که در آیفون صوتی اعمال گردیده و منجر به عملکرد خوب آن خواهند شد، عبارتند از: گوشی، پنل، منبع تغذیه، قفل در و کابل آیفون. گوشی که صدای افراد را به گوش هم می رساند، پنل که فرآیند انتقال صدا را انجام داده و هشدار زنگ را پخش می نماید، منبع تغذیه هم برق لازم برای بخش های مختلف آیفون را تامین می کند، قفل در هم وظیفه در باز کردن را بر عهده گرفته و کابل آیفون هم اتصالات مناسب را میسر می سازد.

آیفون صوتی تابا، بهترین انتخاب

اگر خواهان خرید آیفون صوتی هستید، بهتر است از بین محصولات دارای برند معتبر، به دنبال یک برند با قدمت بالا در میان انواع اف اف صوتی باشید؛ این محصولات، دغدغه شما را از بابت کیفیت برطرف کرده و بنابراین می توانید با اطمینان به کیفیت آیفون، آن را انتخاب نمایید. اما یکی از محصولات برند و با کیفیت که برازنده انتخاب بوده و می توانید برای خرید به آن فکر کنید، آیفون صوتی تابا است که نه تنها کیفیت تمام را به همراه دارد؛ بلکه همراه با تنوع بالا نیز می باشد، شرکت تابا الکترونیک علاوه بر آیفون صوتی، آیفون تصویری تابا را نیز در میان محصولات خود دارد که اگر قصد خرید آیفون تصویری را داشته باشید میتوانید از این نوع محصولات استفاده کنید.

انواع گوشی آیفون صوتی تابا

آیفون صوتی تابا از اجزا و بخش های مختلفی تشکیل یافته که یکی از آنها گوشی است؛ در این بخش راجع به مدل های مختلف گوشی آیفون صوتی تابا صحبت خواهیم کرد:

گوشی تابا مدل TL-815

این گوشی از جنس پلاستیکی اعلا برخوردار بوده و با قابلیت ضد الکتریسیته ساکن همراه می باشد؛ این قابلیت باعث شده تا هیچ گرد و غباری جذب آن نشود؛ همچنین این گوشی دارای مدار الکترونیکی بوده و با وجود این مدار به تقویت صدا خواهد پرداخت.

گوشی تابا مدل TL-633

این محصول نیز ضد الکتریسیته ساکن بوده و همیشه تمیز باقی خواهد ماند؛ ضمن اینکه صدای تقویت شده و بسیار واضحی را از طریق آن خواهید شنید.

گوشی تابا مدل TL-917

این مدل هم از ویژگی های مشابه با مدل های قبلی گوشی تابا برخوردار بوده و بهترین گزینه انتخابی محسوب می شود.

انواع پنل تابا

آیفون صوتی تابا همراه با سه مدل پنل بوده که در قسمت زیر به آنها اشاره کرده ایم:

پنل تابا مدل TL-660

این محصول دارای محافظ از جنس آلومینیومی و پلاستیکی بوده و از سیستم روشنایی ملایم نیز برخوردار می باشد که با وجود آن، امکان مشاهده اسامی واحدها وجود دارد. همچنین پنل فوق نسبت حرارت، سرما و حتی باران مقاوم بوده و تاثیر منفی نمی پذیرد.

پنل تابا مدل TL-680

این محصول هم دارای بهترین جنس یعنی آلومینیوم و پلاستیک بوده و تاثیری از شرایط جوی نمی گیرد. حتی از مدار الکترونیکی هم برخوردار بوده و صدا را به خوبی تقویت خواهد کرد.

پنل تابا مدل TL-534

این مدل هم مشخصات مشابه با پنل های قبلی را دارد، با این تفاوت که مجهز به چراغ ال ای دی بوده و با روشن بودن این چراغ می توانیم متوجه وجود برق شویم.

آریا ایمن، بهترین فروشگاه انواع آیفون صوتی تابا

اگر خواستار تهیه گوشی آیفون صوتی تابا هستید و یا به دنبال پنل صوتی تابا می گردید، می توانید به فروشگاه آریا ایمن مراجعه کرده و نیاز خود از این محصولات را به بهترین شکل تامین نمایید. شما از این طریق می توانید بدون هیچگونه محدودیت و بدون توجه به اینکه در کدام بخش از کشور ساکن هستید، خرید آیفون صوتی تابا را انجام دهید؛ در ضمن اگر نیاز به راهنمایی داشته باشید، فروشندگان متخصص و مجرب حاضر در این مجموعه، به شما کمک های لازم را خواهند کرد تا ناراضی بر نگردید. حتی در کنار خرید این محصول می توانید از به روزترین قیمت پنل آیفون صوتی تابا مطلع گردیده و یا قیمت آیفون صوتی تابا قدیمی را هم استعلام کنید. ضمن اینکه با خرید از طریق فروشگاه آریا ایمن، امکان برخورداری از بهترین قیمت آیفون صوتی تابا را هم خواهید داشت؛ چرا که در این فروشگاه، قیمت های تخفیفی و عالی برای شما خریداران عزیز در نظر گرفته شده که نظیر این قیمت ها را در هیچ فروشگاه دیگری نخواهید دید.

ادامه مطلب