مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصولات جک برقی

شرکت سازنده

محصول کشور

مدت زمان گارانتی

برق مصرفی

مناسب عرض هر لنگه

مناسب برای تردد

مناسب هر لنگه درب با وزن

فیلتر
19,400,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک بازویی مدل Kustos A25 تحمل وزن تا 400 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
17,850,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک بازویی مدل جک E5 تحمل وزن تا 150 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
33,200,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک بازویی مدل جک LUX B تحمل وزن تا 300 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
36,000,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک بازویی مدل جک BT2B تحمل وزن تا 300 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
39,800,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک بازویی مدل جک LUXL تحمل وزن تا 500 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
46,000,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک بازویی مدل جک LUX G تحمل وزن تا 800کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تیایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
13,600,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک ریلی مدل Deimos-A-600 تحمل وزن تا 800 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
18,000,000 تومان
با ضمانت : 24 ماهه بی اف تی
جک ریلی مدل Ares 1500 تحمل وزن تا 1500 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمانی مسکونی
368,000 تومان
با ضمانت : 48 ماهه بی اف تی
ریموت فابریک جک برقی پارکینگ BFT ایتالیا در دو مدل ( بستگی به موجودی ) گارانتی دارد فرکانس ریموت : 433.920 مگاهرتز تعداد کانال : 2 کانال
قفل برقی یوتاب معمولی الکتروپیک 1093 قفل برقی یوتاب 1093 قفل برقی یوتاب معمولی الکتروپیک 1093
پیشنهاد ویژه محدود
870,000 تومان 900,000 تومان
(7) دیدگاه
با ضمانت : 24 ماهه الکتروپیک
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه الکتروپیک قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه:...
قفل یوتاب کلید قفل یوتاب قفل یوتاب
پیشنهاد ویژه محدود
1,054,600 تومان 1,069,600 تومان
(4) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه اکسیناژ
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه اکسیناژ قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه: 5...
قفل برقی الکتریکا سیزا ایتالیا قفل برقی الکتریکا سیزا ایتالیا قفل برقی الکتریکا سیزا ایتالیا
پیشنهاد ویژه محدود
6,370,000 تومان 6,420,000 تومان
(2) دیدگاه
با ضمانت : 30 ماهه سیزا
برق مصرفی: 12 تا 24 ولت توان مصرفی: 15 وات مدت گارانتی: 24ماهه قابلیت تنظیم مغزی: دارد میزان تنظیم مغزی: 50 تا 80 میلیمتر قابلیت تعویض مغزی: دارد تعداد کلید همراه: 5 عدد
اتمام موجودی
جک زیرسطحی مدل جک Sub-E-SC تحمل وزن تا 800 کیلوگرم جک برقی پارکینگ بی اف تی ایتالیا مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی

جک بی اف تی

جک بی اف تی وسیله‌ای کاربردی است که جهت باز و بسته شدن درب حیاط، پارکینگ و مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه استفاده از جک درب پارکینگ بیش از پیش رواج یافته به همین دلیل جک‌ها در انواع مختلف و با توجه به نیاز افراد تولید و در بازار موجود می‌باشند. در ادامه به معرفی جک BFT خواهیم پرداخت.

جک بی اف تی

مشخصات جک بی اف تی

جک درب پارکینگ بی اف تی محصول کشور ایتالیا می‌باشند که قطعات مختلف و کاربردی در آن به کار رفته است. جنس بدنه این محصول از آلمینیوم و فولاد می‌باشد و مجهز به سیستم خلاص کن برای مواقعی که با مشکل قطع برق مواجه خواهید شد. جک‌های بی اف تی برای درب‌هایی با عرض 2/5 متر برای هر لنگه بسیار مناسب می‌باشند.

ویژگی های جک بی اف تی

با توجه به تنوع جک‌های بی اف تی و کاربرد آن‌ها هرکدام از این محصولات از مزیت‌ها و قابلیت‌های خاص برخوردار می‌باشند. از جمله ویژگی‌های جک بی اف تی این است که این محصول قابلیت انعطاف پذیری و برنامه ریزی با محیط مورد نظر را خواهد داشت. همچنین تابلو فرمان آن از ابعاد کوچک و مناسبی برخوردار است.

این محصول بسیار با کیفیت و مقاوم طراحی شده و در برابر ضربه و فشار از استحکام بالایی برخوردار می‌باشد. همچنین از ایمنی بالا و مناسبی برخورداراست. از دیگر ویژگی‌های جک بی اف تی می‌توان به قفل‌های تعبیه شده در آن‌ها اشاره کرد که بسیار منحصربه فرد طراحی شده‌اند. بنابراین قفل جک بی اف تی در دو نوع برقی و مکانیکی در بازار موجود می‌باشند.

کاربرد جک بی اف تی

از جک‌های بی اف دی در موارد مختلفی استفاده خواهد شد که علاوه بر ایجاد امنیت راحتی و آسایش را نیز در بر دارد چرا که برای باز کردن در دیگر نیازی به پیاده شدن از ماشین و یا استفاده از قفل‌های مختلف نخواهید داشت.بنابراین می‌توان گفت استفاده از این محصول در انواع مختلف وجود دارند و هر کدام برای مکان‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همچنین با توجه به مزیت‌هایی که این جک‌ها دارند جایگزین مناسبی برای در‌های قدیمی خواهند بود. جک‌های بی اف دی در اماکن مختلف کاربرد دارند که به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

• در پارکینگ‌های عمومی

• فروشگاه‌ها

• منازل شخصی

• ساختمان یا آپارتمان‌

• تولیدی‌ها

• پاساژها

انواع جک بی تی اف

جک‌های بی تی اف از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که هر کدام از این محصولات با توجه به مکان مورد نظر استفاده خواهد شد. این محصولات در انواع مختلف مانند کشویی، الکترومکانیکی، ریلی و هیدرولیکی تولید و در بازار موجود است.

برخی از جک‌های بی تی اف جزو پرکاربرد ترین و به نوعی معروف‌ترین نوع این محصولات هستند که در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برخی از پر مصرف‌ترین و کارآمد‌ترین جک‌های بی اف تی عبارتنداز:

• جک پارکینگ بی اف دی در مدل P7

• جک پارکینگ هیدرولیک بی اف تی در مدل Lux G

• جک پارکینگ برقی بی اف تی در مدل A25

• جک برقی بی اف تی در مدل Phobos A40

• جک هیدرولیکی بی اف دی در مدل Lux L

• جک بی اف تی ریلی در مدل Deimos 600

• جک پارکینگ بی اف تی در مدل Phobos BT

• جک هیدرولیکی بی اف تی مدل ۵

• جک بازویی بی اف تی در مدل Phobos L

• جک ریلی بی اف تی مدل lCARO SMART

قطعات و اجزای تشکیل دهنده جک بی اف تی

جک‌های بی اف تی شامل اجزا و قطعات مختلفی می‌شود که هر کدام از کارایی خاص و مهمی برخوردار هستند. برخی از این قطعات شامل موارد زیر می‌شود‌.

جک پارکینگ بی اف تی پک کامل

1. چشمی جک بی اف تی: چشمی یا فتوسل از جمله اجزای اصلی جک‌های بی اف تی است که از امنیت بالایی برخورار می‌باشند‌. این چشمی‌ها که نوعی سنسور و ابزار کنترل کننده محسوب می‌شوند از بخش‌هایی مانند گیرنده و فرستنده تشکیل شده‌اند. این قطعه توسط مادون قرمز باعث تشخیص موانعی که موجب اختلال در سیستم کنترل برد در فرستنده و بسته شدن در می‌شود. با پیشرفت تکنولوژی چشمی جک‌ها نیز از امکانات و تنوع بالایی از لحاظ جنس و نحوه عملکرد برخوردار می‌باشند. بنابراین انواع چشمی جک بی اف تی به شرح زیر می‌باشند.

• چشمی‌های بلند برد

• چشمی‌های آیینه دار

• چشمی‌های گردان

• چشمی‌های معمولی

• چشمی وایرلس دار

2. ریموت کنترل: ریموت کنترلی جک بی اف تی به صورت مستطیل شکل و در دو مدل ۴ دکمه و ۲ دکمه‌ای طراحی و ساخته شده است. جنس بدنه این وسیله از پلاستیک فشرده و بسیار با کیفیت می‌باشد.

3. فلاشر: فلاشر یکی دیگر از قطعات جک بی اف تی است که در ایجاد امنیت برای افراد همچنین خودروهای در حال خروج از پارکینگ نقش بسزایی دارند. فلاشرها در انواع مختلف در بازار وجود دارند که با توجه به نوع موتور به کار رفته در جک‌های پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

4. چراغ آلارم: از دیگر قطعات جک بی اف تی چراغ آلارم یا هشدار می‌باشد. این قطعه در قسمت بالایی درب قرار می‌گیرد و در صورت عملکرد جک و استفاده از ریموت کنترل و باز و بسته شدن در این چراغ هشدار خواهد داد.

5. موتور: موتور یکی از مهم‌ترین قطعات به کار رفته در جک بی اف تی است که در دو نوع هیدرولیک و الکترومکانیکال وجود دارند. هر کدام از این دو مدل کارایی خاص خود را دارند.

قیمت جک های بی اف تی

از آنجا که جک‌های بی اف تی دارای تنوع بالایی هستند، نمی‌توان برای همه انواع موجود در بازار یک قیمت را بیان کرد. بنابراین با توجه به نوع، مدل همچنین قطعات به کار رفته در این محصول قیمت هر کدام از انواع جک بی اف تی نیز متفاوت است. پس برای تعیین هزینه و قیمت جک بی اف تی باید نوع محصول و کاربرد آن را در نظر داشته داشت. برای اطلاع از آخرین قیمت جک‌ بی اف تی می‌توانید به سایت آریا ایمن مراجعه کنید.

سخن پایانی

همان طور که می‌دانید به دلیل تنوع بالای جک‌های پارکینگ این وسیله به راحتی جایگزین در‌های قبلی شده است. چرا که استفاده از آن‌ها امنیت و راحتی را به دنبال دارد. در این مطلب قصد داشتیم جک‌های بی اف تی را بیشتر معرفی کنیم و شما عزیزان را با آن آشنا کنیم؛ در ضمن فروشگاه اینترنتی آریا ایمن علاوه بر فعال بودن در حوزه جک پارکینگ در زمینه فروش آیفون تصویری و کلید و پریز نیز فعالیت جدی دارد از توجه و همراهی شما تا پایان سپاس‌گزاریم.

BFT-Logo

ادامه مطلب

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد