فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

محصول کشور

تولید کننده

بیشتر... کمتر

جنس بدنه

فیلتر

 فهرست مطالب

کلید پریز ایران

کلید و پریز ایران الکتریک تولید شده توسط شرکت صنایع فضل الکتریک می‌باشد که با نام ایران الکتریک در بازار ایران شناخته می‌شود. شرکت ایران الکتریک دارای مجموعه‌ای کامل از کلید و پریزهای متنوع است که به وسیله نام مدلشان از یکدیگر متمایز می‌شوند. کلید پریز ایران را می‌توان جزء بهترین کلید و پریز ایرانی دانست. کیفیت و استحکام کلید و پریز ایران باعث شده تا در مقابل ضربات و یا استفاده طولانی مدت از آن، مقاومت خوبی از خود نشان دهد. شرکت ایران الکتریک سعی کرده برای هر سلیقه‌ای یک نمونه در میان محصولات خود داشته باشد، از آنجا که این روز‌ها مشتریان کلید پریز فقط برای رفع نیازشان دست به خرید نمیزنند، بلکه بیشتر برای هماهنگ کردن دکوراسیون منازلشان با رنگ و طرح این محصول منحصر به فرد خرید خود را انجام می‌دهند. بنابراین پیدا کردن محصول مورد نظرتان در میان تنوع بسیار بالای قیمت کلید و پریز ایران نباید کار خیلی سختی باشد.

کلید پریز ایران

انواع کلید و پریز ایران الکتریک

ما در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با انواع مختلف کلید و پریز ایران الکتریک آشنا کنیم تا اگر قصد خرید کلید پریز ایران الکتریک را داشتید با آگاهی بالا خرید خود را انجام دهید.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران ترنسپرنت

این مدل از محصولات شرکت ایران الکتریک به دلیل طراحی متفاوت و خاص که از یک قاب شفاف بهره می‌برد، زیبایی خاصی به آن داده است که در رنگ‌های روشن و شاد موجود می‌باشد و شما می‌توانید نسبت به نیازتان و مکانی که قرار است از این کلید پریز استفاده کنید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. مواد اولیه بکار رفته در کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران ترنسپرنت باعث شده تا آن را در مقابل خط و خش مقاوم نگه دارد و تا سالیان دراز بدون هیچ تغییررنگی برای شما کار کند..

کلید پریز ایران مدل ترنسپرنت

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2009

این مدل نیز همانند دیگر مدل‌های این شرکت از تنوع رنگ بالایی برخوردار است، کلید پریز ایران در این مدل سعی کرده طیف رنگی خود را به سمتی ببرد که برای مکان‌های رسمی و کلاسیک که نیاز به یک مدل خاص دارند مناسب باشد. طرح ‌های کوبیسم ومتالیک که در طراحی کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2009 استفاده شده است به خوبی نشانگر این مطلب است. شرکت ایران الکتریک در این مدل سعی کرده است، تلفیقی از هنر و تکنولوژی را به نمایش بگذارد و خوشبختانه در این امر توانسته به خوبی عمل کند و فروش بالایی را در این مدل از محصولات خود کسب کند.

کلید و پریز ایران مدل 2009

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه در انواع مختلفی طراحی و تولید شده است و از سبک و سیاق نسبتا متفاوتی با دیگر مدل‌های شرکت ایران الکتریک تبعیت می‌کند. یکی از تفاوت‌های ظاهری آن طراحی قاب دور آن است که دیگر از یک ظاهر مسطح پیروی نمی‌کند، بلکه چهار طرف آن به صورت هلالی شکل درآمده است و  کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه متال  را می‌توان نمونه بارز یک کلید و پریز شیک و مدرن دانست، که در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. شما می‌توانید این مدل از کلید پریز ایران را با رنگ قاب دور متال زیتونی و متال مسی و همچنین با مکانیزم بژ، نقره‌ی، زرشکی تهیه کنید. کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه اقتصادی برای افرادی مناسب است که به دنبال یک محصول با کیفیت و با قیمت نسبتا پایین هستند، شرکت ایران الکتریک این مدل را در رنگ‌های سفید و کرم به بازار عرضه می‌کند و به خاطر قیمت پایینش توانسته فروش بسیار بالایی را ازآن خود کند.

کلید پریز ایران مدل الیزه

کلید و پریز ایران مدل الیزه در مدل های مختلف

کلید و پریز ایران مدل الیزه پترن با قاب دور گردویی روشن

کلید و پریز ایران مدل الیزه رنگ چوب مناسب برای  محیطهایی با طرح چوب

کلید و پریز ایران مدل الیزه متال با قاب دور نقره ای

کلید و پریز ایران الکتریک مدل متال | کلید و پریز ایران

کلید و پریز ایران مدل الیزه رنگی با قاب دور زرشکی

کلید پریز ایران مدل الیزه به رنگ زرشکی | کلید و پریز ایران

کلید و پریز ایران مدل الیزه رنگی با قاب دور بژ

کلید و پریز ایران الیزه پترن رنگ بژ

کلید و پریز ایران مدل الیزه متال با قاب دور متال مسی

کلید و پریز ایران الیزه مدل پترن با رنگ قاب دور قاب دور بژ

کلید و پریز ایران مدل الیزه پترن با قاب دور چوب روشن

کلید پریز ایران مدل الیزه پترن رنگ چوب روشن

کلید و پریز ایران مدل الیزه رنگی با قاب دور نوک مدادی

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه رنگ مشکی

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان

شرکت ایران الکتریک در این مدل که جدیدترین مدل خود می‌باشد، توانسته تمام خلاقیت خود را به خرج دهد تا چندی پیش تنها مدل‌های سفید و کرم از این سری محصولات ایران الکتریک در بازار وجود داشت اما در حال حاضر مدل‌‌های برلیان آرکا و برلیان کریستال را وارد خط تولید خود کرده است و اتفاقا در زمان عرضه این محصول استقبال بسیار خوبی از آن شد. کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان آرکا اوج هنر طراحی دستان طراحان شرکت ایران الکتریک است که با ایجاد نقش های بسیار ظریف در اطراف آن توانست نمونه‌ای از کلید و پریز را تولید کند که به راحتی می‌تواند هم ردیف با شرکت‌های خارجی تولید کننده کلید و پریز مانند شرکت ویکو بایستد، مدل برلیان سفید و کرم نیز در میان مشتریان کلید و پریز طرفداران بسیار زیادی دارد، و از آنجا رنگ سفید در میان همه برند‌ها محبوب است این مدل توانسته حجم بسیار بالای سفارش را در سال ازان خود کند. کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان رنگی با رنگ قاب زرشکی، نوک مدادی، نقره‌ای، بژ موجود می‌باشد که شما می‌‌توانید بنا به سلیقه خود خرید خود را انجام دهید.

>

کلید پریز ایران الکتریک مدل برلیان

کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما

همانطور که در بالا به آن اشاره شد کلید و پریز ایران الکتریک طوری طراحی شده است که برای هر نوع نیازی که مشتریان از کلید و پریز دارند یک محصول داشته باشد. کلید و پریز ایران الکتریک مدل سیستما را می‌توان متفاوت‌ترین محصول شرکت ایران الکتریک دانست و بیشتر برای مکان‌های اداری و مکان‌هایی که فضای کمی در دسترس است می‌توان از این کلید و پریز استفاده کرد. این مدل را می‌توانید در فریم‌های مجزا با تعداد خانه‌های متفاوت خریداری کنید و می‌تواند تطبیق پذیری بسیار بالای با محیط اطرافتان داشته باشد.

کلید پریز ایران الکتریک مدل سیستما

کلید و پریز ایران الکتریک مدل فلورا

نمی‌توان این مدل از محصولات ایران الکتریک را مشاهده کرد و زبان به تحسین طراحی منحصر به فرد آن باز نکرد. کلید و پریز ایران مدل فلورا یکی از زیباترین نمونه‌های کلید و پریز در برندهای ایرانی است. طرح ها و نقش و نگارهای اطراف آن این مدل را بسیار خاص کرده است و باعث شده قیمت آن نسبت به دیگر مدل‌های کلید و پریز ایران الکتریک بالاتر باشد. این مدل در فریم‌های نقره‌ای، زیتونی و مسی موجود می‌باشد که میتوانید نسبت به محیط اطرافتان رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و چشم هر بیننده‌ای را مجذوب این طراحی فوق العاده کنید. کلید و پریز فلورا شباهت بسیار زیادی با کلید و پریز پارت الکتریک مدل کلاسیک دارد که از لحاظ قیمتی نیز تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند این مدل به خوبی توانسته مشتریانی که به دنبال کلید و پریز لوکس خارجی با قیمتهای نجومی هستند را به سمت خود هدایت کند و در مورد توانسته به خوبی نقش خود را ایفا کند و فروش بسیار خوبی را در میان محصولات ایران الکتریک داشته باشد.

کلید پریز ایران مدل فلورا

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان چرم

امروز خلاقیت در طراحی یک محصول، از نکات حائز اهمیت در فرایند تولید می‌باشد. کلید و پریز ایران مدل برلیان چرم از آن دسته از محصولاتی است که در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای مذوب خود می‌کند. شاید در گذشته استفاده از چرم تنها برای وسایل ضروری مانند کیف و کفش و لباس استفاده می‌شد امروزه میتوانیم کاربرد آن را در تولید کلید و پریز نیز مشاهده کنیم. مدل برلیان با قاب دور چرم یکی از محصولات ایران الکتریک هست که میتواند برای محیط‌های مسکونی و اداری استفاده شود. از نکات مثبت این نوع کلید و پریز استفاده از چرم 100 درصد طبیعی است که باعث شده در گذر زمان هیچ تغییری روی آن مشاهده نشود. شما می‌توانید کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان چرم را در رنگ‌های گوناگون خریداری کنید و آن را با محیط اطرافتان هماهنگ کنید.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان چرم

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان آرکا

طراحی ظریف روی قاب دور این محصول ایران الکتریک آن را با دیگر محصولات این شرکت متمایز کرده است، جنس این کلید و پریز از فلز می‌باشد که طول عمر آن را بسیار بالا برده است و به دلیل کیفیت ساخت این کلید و پریز هیچ وقت با مشکل زنگ زدگی و رنگ رفتگی روبرو نخواهید شد. اگر شما هم مایلید برای داشتن یک کلید و پریز شیک و کلاسیک هزینه های نجومی نکنید کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان آرکا بهترین گزینه برای شماست که می‌تواند به کلی فضای محیطتان را تغییر دهد.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان آرکا

کلید و پریز ایران الکتریک مدل پارما

کلید و پریز ایران مدل پارما دارای ظاهری بسیار لوکس و متفاوت است که این تفاوت را به وضوح می‌توان از قاب دور آن متوجه شوید. این کلید و پریز را می‌توان جزء کلید و پریز‌های کلاسیک به حساب آورد که می‌تواند زیبایی خاصی به محیط اطراف ببخشد. جنس قاب مدل پارما باعث شده قیمت آن نسبت به دیگر مدل‌های کلید و پریز ایران بالاترباشد. این مدل در دو رنگ طلایی و نقره‌ای تولید می‌شود که می‌توانید نسبت به محیط اطرافتان یک رنگ را انتخاب کنید. یکی از مزیت‌های این مدل کیفیت بسیار بالای آن می‌باشد که علاوه بر طول عمر بالای آن، مشکلاتی نظیر رنگ پریدگی در قاب کلید و پریز را به مرور زمان ندارد.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل پارما

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران متال

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران متال یکی از مدل‌های خاص این شرکت می‌باشد که می‌تواند در محیط‌هایی که از دکوراسیون فلزی استفاده می‌کنند بسیار به چشم بیاید. جنس و کیفیت بالای این مدل به همراه تنوع زیاد در رنگ قاب دور و مکانیزم باعث شده فروش بالایی را در میان دیگر مدل‌های کلید و پریز ایران داشته باشد شما می‌توانید این کلید و پریز را در رنگ‌های با قاب دور طلایی مات و براق ، سیلور مات و براق و همچنین متال زیتونی و متال مسی خریداری کنید. رنگ قاب میانی این مدل در رنگ‌های زرشکی، نقره‌ای، بژ، و ذغال سنگی موجود می‌باشد.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل متال

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس

ظاهر بسیار براق و شفاف این کلید و پریز زیبایی فوق‌العاده‌ای به آن داده است و میتواند ظاهر محیط اطرافتان را به کلی عوض کند. جنس این کلید و پریز فلزی می‌باشد که باعث بالا رفتن طول عمر آن و کارایی می‌شود و از طرفی گارانتی 5 ساله آن باعث رضایت خاطر مشتریان در هنگام خرید آن شده است. شما می‌توانید این کلید و پریز را در رنگ‌ها قاب دور مشکی و سفید و همچنین قاب میانی یا مکانیزم در رنگ‌های طلایی، نقره‌ای و سفید خریداری کنید.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس

قیمت کلید و پریز ایران

به دلیل بازار بسیار رقابتی کلید و پریز در کشورمان شرکت های تولید کننده کلید و پریز سعی در ارائه محصولات خود با بهترین قیمت و کیفیت دارند. قیمت کلید و پریز ایران به دلیل تنوع محصولاتش، برای همه مشتریان اعم از افرادی که به دنبال کلید و پریز های اقتصادی هستند و چه آنهایی توانایی هزینه کردن برای خرید یک کلید و پریز لوکس را دارند بسیار مناسب می‌باشد. در میان برندهای ایرانی مسئله قیمت گذاری کلید و پریز تقریبا یکسان می‌باشد و شما تنها در کلید و پریز های خارجی می‌توانید قیمتی بسیار متفاوت با برندهای ایرانی پیدا کنید.

خرید کلید و پریز ایران الکتریک

همانطور که می‌دانید برق در زندگی ما یک نقش حیاتی با اثر گذاری بسیار بالا را بازی می‌کند و روز به روز نیاز ما به این منبع شگفت انگیز افزایش می‌یابد. کلید و پریز وسیله ای برای هدایت جریان برق است که در گذشته تنها به این منظور استفاده می‌شد و از این جهت طرح و رنگ آن برایمان زیاد اهمیت نداشت ولی امروزه این وسیله با ارزش در کنار کاربردی بودنش، تکمیل کننده دکوراسیون منازلمان می‌باشد و همچنین به دلیل نیاز جدی ما به این وسیله کاربردی، کیفیت و استاندارد بودن این وسیله از نکات بسیار ضروری به شمار می‌آید که در هنگام خرید کلید و پریز باید به آن توجه داشت.

کلید و پریز ایران به دلیل داشتن مهندسین بسیار کارآزموده و کار بلد و همچنین داشتن کارخانه‌ای مجهز به دستگاهها و ماشین‌های مطابق با استاندارد های روز جهانی دست به تولید کلید و پریز زده‌اند. اگرشما هم قصد خرید کلید و پریز ایران را دارید، می‌توانید با ورود به سایت فروشگاه اینترنتی آریا ایمن لیست کاملی از محصولات ایران الکتریک را به همراه تصویر آن و رنگ قاب و رویه های موجود را مشاهده کنید وهمچنین با دسترسی کامل به لیست قیمت و بنا به سلیقه خود کلید و پریز خود را تهیه کنید.

کلید و پریز ایران الکتریک و رقبا

برند‌هایی معتبر زیادی هستند که امروزه در این صنف پر بازده مشغول به فعالیت هستند و توانسته‌اند در این سالها پیشرفت خوبی داشته باشند. خوشبختانه درصد بالایی از بازار کلید و پریز کشورمان در دست تولید کنندگان داخلی می‌باشد. کلید و پریز ایران الکتریک تمرکز بسیار بالایی را روی طراحی و تولید محصولات خود دارد و از این جهت همواره در حال طراحی مدل‌های جدیدی از کلید و پریز می‌باشد که بتواند مجموعه محصولات خود را تکمیل کند. شرکت ایران الکتریک در تولید کلید و پریز‌های جدیدش از قاب تمام چرم استفاده کرده است که برای کسانی حاضرند برای نمونه‌های خاص هزینه‌های بیشتری بپردازند گزینه بسیار مناسبی است. از رقبای اصلی شرکت ایران الکتریک می‌توان به کلید و پریز ویرا اشاره کرد که امروزه سر و صدای زیادی را در این حوزه به پا کرده است. کلید و پریز ویرا می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای محصولات لوکس خارجی باشد زیرا هم قیمت قابل قبول‌تری نسبت به آن‌ها دارد و هم از کیفیت بالایی برخورداراست.

ادامه مطلب