فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

تولید کننده

بیشتر... کمتر

محصول کشور

نوع نصب

نوع سیستم

تعداد نفر برای برقراری ارتباط

نوع ارتباط داخلی

فیلتر

ارتباط داخلی گویا

ارتباط داخلی گویا امروزه با توجه به اینکه از مزایا بالایی برخوردار است؛ افراد بسیاری از آن استقبال می‌کنند. همانطور که پیداست این نوع ارتباط به صورت داخلی بوده و درون مجموعه و ساختمان برقرار می‌شود. همان طور که مشاهده می‌کنید امروزه ساختمان.هایی که ساخته می‌شوند دارای تعداد واحدهای بالایی هستند. ارتباط داخلی در این ساختمان ها بسیار مهم است. در این مطلب قصد داریم سیستم ارتباط داخلی را مورد بررسی قرار دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارتباط داخلی گویا

سیستم ارتباط داخلی گویا

سسیستم ارتباط داخلی گویا به سیستمی گفته می‌شود که بین دو یا چند واحد ارتباط صوتی برقرار می‌‍کند. بهتر است بدانید این سیستم توسط شرکتی به نام گویا الکتریک تولید و روانه بازار شده است. همچنین این نوع ارتباط به تعدادی از داخلی‌های واحد مورد نظر وصل می‌شود که تعداد این واحدها به تعداد پورت‌های گوشی متصل می‌شود. به عنوان مثال می‌توان ذکر کرد برای یک سیستم که دارای ۴ پورت است؛ چهار عدد داخلی به سیستم ارتباط داخلی اتصال داده می‌شود. داخلی‌های دیگر نیز به بخش‌های مختلف شرکت یا سازمان و ... سیم کشی شده و تلفن به آن‌ها اتصال داده خواهد شد.

موارد استفاده از ارتباط داخلی گویا

همانطور که ذکر شد امروزه در بسیاری از ساختمان‌های با واحدهای بیشتر و ساختمان‌های دوبلکس؛ جهت برقراری ارتباط از ارتباط داخلی گویا استفاده می‌کنند. این سیستم معمولاً دارای دو عدد گوشی می‌باشند که توسط دو یا چهار رشته سیم به یکدیگر اتصال داده می‌شوند. برخی از موارد استفاده از این سیستم مکان‌هایی همچون مهدها، مطب‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس، و به طور کلی تمامی محیط و مکان‌هایی که نیاز به ارتباط بین چند واحد دارند؛ هستند.

قابلیت های ارتباط داخلی گویا

سیستم ارتباط داخلی گویا همانطور که پیداست دارای ویژگی و مزایای بسیاری است؛ به همین خاطر از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و افراد زیادی در ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها از آن استفاده می‌کنند. برخی از قابلیت‌های این محصول عبارتند از:

1. دارای قابلیت مدیریت و برنامه‌ریزی آسان

2. دارای امکان بهره‌مندی از ارتباط تا ظرفیت 240 واحد

3. برخورداری از امکان پشتیبانی یک اپراتور از چندین خط

4. برخورداری از قابلیت اعمال محدودیت زمانی برای هر مکالمه

5. برخورداری از ارائه قابلیت پیغام گیر

6. دارای یک سیستم کنفرانس صوتی

7. تعمیر و نگهداری آسان قابلیت

8. ارائه محدودیت‌های مکالمه

9. دارای کیفیت صدای بالا

10.قابلیت نصب در تمامی ساختمان‌ها

11.دارای 36 ماه گارانتی معتبر

12.نصب و تعبیه اسان و راحت

برخورداری از این قابلیت‌ها و ویژگی‌ها باعث شده است تا امروزه از این نوع سیستم ارتباط داخلی گویا در بیشتر مکان‌ها استفاده شود. شما عزیزان می‌توانید این محصول را با توجه به محل نصب و تعداد واحدها انتخاب نمائید.

انواع ارتباط داخلی گویا

ارتباط داخلی گویا نیز همچون دیگر برندها در انواع و مدل‌های مختلفی تولید و روانه بازار شده است. هر یک از مدل و انواع ان را با توجه به کاربری مد نظر خود می‌توانید تهیه نمائید. برخی از انواع ارتباط داخلی به شرح زیر می‌باشد.

ارتباط داخلی یک به یک گویا

اولین و پرفروش‌ترین ارتباط داخلی شرکت گویا الکتریک؛ ارتباط داخلی یک به یک گویا می‌باشد. این محصول در مدل‌های مختلف روانه بازار می‌شود و دارای دو محصول اصلی و فرعی است که این دو توسط دو رشته سیم به یکدیگر اتصال داده و باعث می‌شود تا ارتباط به صورت صوتی برقرار شود.

همانطور که از نام این نوع ارتباط پیداست؛ تنها بصورت یک به یک می‌باشد. شما از یک واحد به واحد دیگر می‌توانید ارتباط برقرار کرده و پیام خود را منتقل کنید. همچنین می‌توانید این سیستم را به صورت تکی استفاده کرده و یا آن را به همراه ایفون تصویری خود استفاده نمایید. در این صورت کافیست آن را در کنار آیفون تصویری نصب نمایید.

ارتباط داخلی یک به ۲۰ گویا

یکی دیگر از انواع ارتباط داخلی گویا؛ ارتباط داخلی ۱ به ۲۰ می‌باشد. همانطور که مشخص است در اینجا یک گوشی به عنوان گوشی مرکزی و مادر بوده که توانایی اتصال به ۲۰ گوشی واحد دیگر نیز دارد. در ساختمان‌هایی که واحد زیادی دارند از این روش استفاده می‌شود. به عنوان مثال می‌توان به آرایشگاه‌های چند طبقه اشاره کرد که استفاده از این نوع سیستم ارتباط داخلی بسیار ضروری و لازم می‌باشد. برق مورد نیاز این محصول 220 ولت شهری بوده و کار کردن با ان بسیار راحت و آسان است. شما با نصب این محصول می‌توانید به راحتی با واحدهای دیگر ارتباط برقرار کرده و نیاز به طی کردن مسافت زیاد نیست.

ارتباط داخلی یک به ۲۴۰

همانطور که می‌دانید امروزه تمامی محصولاتی که تولید و روانه بازار می‌شوند؛ در جهت بهبود موقعیت تولید و عرضه می‌شوند. فرد به جای اینکه مسافت زیادی را در ساختمان طی کند؛ می‌تواند به سرعت پیام مورد نظر را به فرد دیگری انتقال دهد. به همین خاطر به سراغ سیستم‌های ارتباط داخلی می‌رود و بسیاری از ساختمان‌های امروزی دارای تعداد واحدهای بالایی می‌باشند.

همانطور که می‌دانید امروزه تمامی محصولاتی که تولید و روانه بازار می‌شوند؛ در جهت بهبود موقعیت تولید و عرضه می‌شوند.برای این ساختمان‌ها وجود سیستم ارتباط داخلی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. معمولاً از این سیستم در اپارتمان‌هایی تا ظرفیت ۲۴۰ واحد استفاده خواهد شد. در صورتی که شما ساختمان با واحدهای بسیاری دارید؛ می‌توانید از این سیستم برخوردار شده و به راحتی جهت انتقال ارتباط اقدام نمایید.

سخن پایانی

همانطور که می‌دانید امروزه تمامی محصولاتی که تولید و روانه بازار می‌شوند؛ در جهت بهبود موقعیت تولید و عرضه می‌شوند.در این مطلب سعی داشتیم تا سیستم ارتباط داخلی گویا را به شما معرفی کنیم. این سیستم توسط شرکتی به نام گویا الکتریک تولید و روانه بازار شده است. از این سیستم برای برقراری ارتباط داخلی بین دو یا چند واحد ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته بسیار مهمی که در هنگام تهیه این محصول باید مد نظر قرار دهید این است که تعداد واحدها را در نظر بگیرید. در این صورت می‌توانید نوع سیستم ارتباط داخلی مناسبی را انتخاب نمائید. البته در نظر داشته باشید که در هنگام سفارش و خرید ارتباط داخلی می‌توانید از مشاوره‌های لازم توسط کارشناسان پشتیبانی وبسایت آریا ایمن بهره مند شوید. امیدواریم انتخاب مناسبی را تجربه کنید و از عملکرد بهتر سیستم برخوردار شوید.

ادامه مطلب