امکان خرید اقساطی در فروشگاه اینترنتی آریا ایمن ممکن شد

همانطور که مطلع هستید در گذشته خرید اقساطی یک محصول به دلیل داشتن یک سری پروسه، اعم از داشتن دسته چک یا ضامن کارمند کمی دشوار به نظر می رسید و مورد بعدی اینکه، فروشگاههای اینترنتی چیزی به عنوان خرید اقساطی نداشتند و این یکی از مشکلاتی بود که فروشگاههای اینترنتی از آن محروم بودند و به شدت این نیاز وجود داشت که امکان خرید اقساطی نیز به ویژگی های فروشگاههای اینترنتی اضافه شود.


در این شرایط بد اقتصادی که می توان گفت دامن گیر همه اقشار جامعه شده است، بازار ساخت و ساز نیز از این موضوع مستثنی نیست و کار را برای قشر سازنده کمی دشوار کرده، فروشگاه اینترنتی آریا ایمن با درنظر داشتن این موضوع و راحتی هر چه بیشتر مشتریانش خرید اقساطی را به ویژگی های مثبت خود اضافه کرده تا بتواند کمکی کوچک به چرخه اقتصادی کشور کند.

محصولات مورد علاقه خود را با چند کلیک ساده قسطی تهیه کنید :

یکی از مزایای خرید اقساطی از فروشگاه آریا ایمن راحتی هر چه بیشتر آن است که در ادامه قصد داریم روش خرید قسطی از فروشگاه اینترنتی آریا ایمن را به شما مشتریان گرامی توضیح دهیم.

مراحل خرید اقساطی از فروشگاه آریا ایمن

خرید اقساط آیفون تصویری

1- مراجعه به صفحه آریا ایمن در لندو 

2- ثبت سفارش برای خرید اعتباری از آریا ایمن

3- تایید سفارش توسط لندو حداکثر 24 ساعت کاری

3- اعتبارسنجی شما توسط کارشناسان لندو تا 72 ساعت کاری

4- تامین سرمایه شما برای خرید از آریا ایمن توسط سرمایه گذاران لندو

5- صدور و ارسال شماره کارت اعتباری توسط لندو به شما

6- خرید از وبسایت ما از طریق ارتباط با کارشناسان فروش آریا ایمن

خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی آریا ایمن به همین راحتی است تنها کافیست پس از ثبت نام در در سایت لندو (ایران رنتر سابق) و انتخاب مقدار کارت اعتباری فروشگاه آریا ایمن، مدارک تعیین شده ( 1- تصویر پشت و روی کارت ملی 2- تصویر شناسنامه 3- پرینت گردش حساب سه ماهه ی آخر با مهر و امضای شعبه ) را روی سایت شرکت ایران رنتر آپلود کنید. و پس از اعتبار سنجی توسط کارشناسان ایران رنتر کارت اعتباری شما صادر شده و شما پس از پرداخت قسط اول کارت اعتباری مورد نظرتان را دریافت می کنید. و می توانید محصول مورد نظرتان را از فروشگاه آریا ایمن خریداری کنید.

در نظر داشته باشید که کارت ملی حتما باید جدید باشد و یا رسید تعویض داشته یاشید.

و همچنین شرکت ایران رنتر (لندو) برای تضمین اعتبار شما دو برابر کارت اعتباریتان از شما سفته یا چک دریافت می کند که مبلغ آن بسیار ناچیز است.

سوالات متداول در مورد خرید اقساطی :

1- نحوه پرداخت اقساط به چگونه است؟

زمان شروع پرداخت اقساط از زمان دریافت کد کارت اعتباری شروع شده و شما می توانید فقط به صورت آنلاین از حساب کاربری خود مبلغ قسط مورد نظر را به شرکت ایران رنتر (لندو) پرداخت کنید.

2- آیا بعد از تهیه کارت های اعتباری می توان آن ها را به پول نقد تبدیل کرد؟

خیر شما نمی توانید کارت های اعتباریتان را نقد کنید تنها می توانید به اندازه ی مبلغ کارت اعتباریتان از فروشگاه آریا ایمن خریداری کنید.

3- مدت زمان انقضای کارت خرید اعتباری؟

کارت های خرید اعتباری تنها به مدت یک ماه پس از زمان خرید کارت اعتباری مورد نظر فعال هستند.

4- قیمت کالای مورد نظر من 2650000 تومان است اما کارت اعتباری به این قیمت ندارید؟

شما می توانید یک کارت اعتباری به مبلغ 2600000 توان خریداری کرده و مابقی آن را به صورت آنلاین در هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی آریا ایمن بپردازید.

5- آیا امکان خرید چند محصول متفاوت با یک کارت اعتباری وجود دارد؟

بله شما می توانید به تعداد دلخواه کالای مورد نظر از فروشگاه آریا ایمن خریداری کنید.

6- آیا می توان پس از خرید کارت اعتباری در صورت منصرف شدن آن را استرداد کرد؟

خیر به هیچ عنوان امکان استرداد کارت اعتباری وجود ندارد، پس قبل از خرید کارت اعتباری از تهیه آن مطمئن شوید.

7- بعد از تهیه کارت هدیه، کالایی که مد نظرم بود ناموجود شده است، چه کاری باید انجام دهم؟

متاسفانه موجودی کالاها قابل کنترل نیست، اگر کالای مد نظر شما ناموجود شده با استفاده از مشاوره تلفنی رایگان با شماره (( 33916260-021 )) کالای مدنظر خود را با کالای مشابه تعویض و یا تا موجود شدن کالای مورد نظر خود تحمل فرمایید. 

8- قیمت کالای مورد نظر من بعد از خرید کارت هدیه افزایش یافته است.

متاسفانه قیمت هم مانند موجودی کالا قابل پیش بینی نیست. شما میتوانید الباقی افزایش قیمت را آنلاین پرداخت و سفارش خود را ثبت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه ی خرید اقساطی در فروشگاه اینترنتی آریا ایمن می توانید وارد سایت ایران رنتر شوید تا اطلاعات دقیق تر در مورد نحوه خرید اقساطی بدست بیاورید. و همچنین کارشناسان فروشگاه آریا ایمن هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند. شما می توانید با شماره تلفن 33916260-021 تماس حاصل بفرمایید تا علاوه بر پاسخگویی به سوالاتتان از پیگیری سفارش ها نیز اطلاع حاصل بفرمایید.