مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فیلتر محصولات

قیمت

تومان تومان

دسته بندی دربازکن

محصولات جک برقی

شرکت سازنده

محصول کشور

مدت زمان گارانتی

سایز صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی

صفحه کلید لمسی

ضبط تصاویر

تغییر ملودی زنگ

ارتباط با دیگر واحدها

ارتباط با نگهبانی

افزودن گوشی موازی یا صوتی

اتصال به چند پنل یا دوربین

باز کردن درب پارکینگ

تماس صوتی از راه دور

ارتباط تصویری از راه دور

باز کردن درب با کارت یا تگ

فیلتر

آیفون تصویری خارجی

امروزه آیفون تصویری تبدیل به یک وسیله بسیار ضروری و حیاتی برای همه ما شده است و به همین دلیل بازار آیفون های تصویری امروزه بسیار داغ داغ است. برندهای داخلی و خارجی بسیار زیادی سعی در ارائه محصولی در بالاترین سطح کیفیت هستند تا بتوانند هر چه بیشتر نسبت به رقبا سهم بازار آیفون تصویری را از آن خود کنند. عدم پشتیبانی مناسب و قیمت بالای برندهای خارجی فروش آن را به شدت تحت شعاع خود قرار داده است و به همین دلیل بیشتر مشتریان آیفون تصویری علاقه زیادی از خود به برندهای ایرانی نشان میدهند.

فروشگاه اینترنتی آریا ایمن به عنوان بستری بسیار مناسب برای خرید انواع آیفون های تصویری ایرانی و خارجی می‌باشد که شما می‌توانید هم به صورت فیزیکی و هم به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

آیفون تصویری خارجی

تفاوت آیفون تصویری ایرانی با خارجی

بدون شک یکی از بارزترین‌ تفاوت‌های آیفون تصویری ایرانی با خارجی در کیفیت ساخت و قطعات استفاده شده در آن است که در برندهای خارجی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند اما این موضوع به این معنا نیست که در برندهای ایرانی کیفیت ساخت آنها پایین است آیفون تصویری تابا و الکتروپیک دو برند بسیار موفق در حوزه طراحی و تولید آیفون تصویری که توانسته‌اند محصولاتی با استانداردهای جهانی تولید و روانه بازار کنند که با قابلیت‌هایی که در اختیار کاربران می‌گذارند، آیفون تصویری ایرانی را تبدیل یک گزینه بسیار مناسب برای مشتریان آیفون تصویری کرده‌اند.

یکی دیگر از تفاوت‌های بارز برندهای داخلی و خارجی در قیمت تمام شده آنها می‌باشند که در برندهای خارجی به دلیل نوسانات شدید قیمت ارز، قیمت آیفون تصویری نیزبه صورت افسار گسیخته‌ای بالا رفته است و امکان خرید را برای مشتریان بیش از پیش سخت کرده است. با این حال بعضی از نمونه‌های خارجی که در ایران مونتاژ می‌شوند مانند آیفون تصویری سوزوکی از قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به دیگر برندهای خارجی برخوردار هستند و شما می‌توانید به راحتی با بودجه‌ای در حد و اندازه‌های یک آیفون تصویری ایرانی اقدام به خرید یفون تصویری سوزوکی کنید.

ادامه مطلب