Click for more products.
No produts were found.
Click for more products.
No produts were found.
جک ریلی فراز V سیماران 1200 کیلو
0
:
0
:
0
:
0
جک ریلی فراز V سیماران 1200 کیلو
پیشنهاد شگفت انگیز
3,976,000 تومان 4,026,000 تومان
(9)
جک بازویی مدل Faraz 4V تحمل وزن تا 200 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
جک برقی درب اتوماتیک سیماران فراز FARAZ-4S
0
:
0
:
0
:
0
جک برقی درب اتوماتیک سیماران فراز FARAZ-4S
پیشنهاد شگفت انگیز
4,434,000 تومان 4,494,000 تومان
(10)
جک بازویی مدل FARAZ-4S تحمل وزن تا280 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
جک ریلی فراز V سیماران 1200 کیلو
0
:
0
:
0
:
0
پیشنهاد شگفت انگیز
3,976,000 تومان 4,026,000 تومان
(9)
جک بازویی مدل Faraz 4V تحمل وزن تا 200 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
جک برقی درب اتوماتیک سیماران فراز FARAZ-4S
0
:
0
:
0
:
0
پیشنهاد شگفت انگیز
4,434,000 تومان 4,494,000 تومان
(10)
جک بازویی مدل FARAZ-4S تحمل وزن تا280 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
4,882,000 تومان
(3)
جک بازویی مدل Faraz 6S تحمل وزن تا 350 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
9,800,000 تومان
(3)
جک بازویی مدل Faraz 4P تحمل وزن تا 300 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
10,400,000 تومان
(3)
جک بازویی مدل Faraz 5P تحمل وزن تا 300 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی
اتمام موجودی
جک بازویی مدل Faraz N تحمل وزن هر لنگه 300 کیلوگرم جک پارکینگ سیماران محصول ایران مناسب برای تردد ساختمان های مسکونی

جک پارکینگی سیماران

جک سیماران یکی از تولیدات شرکت سیماران می‌باشد که همانند دیگر محصولات شرکت سیماران توانسته سهم قابل توجه ای از بازار را دراختیار خود بگیرد. شرکت سیماران جک های خود را در طرحها و با قابلیت‌های گوناکون تولید کرده است، جک سیماران بدون هیچ اغراقی بهترین مارک جک درب پارکینگی ایرانی است که برای درب‌های با طول و وزن متفاوت تولید شده است.

جک پارکینگی سیماران

ما در ادامه قصد داریم شما را هرچه بیشتر با ویژگی‌های این محصول منحصر به فرد آشنا کنیم تا در صورت نیاز خرید خود را با آگاهی کامل انجام دهید.

ویژگی‌ جک سیماران

شرکت سیماران از آنجا که اهمیت بسیار زیادی را برای مشتریان خود قائل است. بنابراین دقت بسیار بالایی را در تولید محصولاتش دارد تا بتواند یک محصول با کیفیت را به دست مشتریانش برساند که بدون هیچ استهلاکی سالها قابل استفاده باشد. جک سیماران توانسته در میان انبوهی از جک‌های ایرانی و خارجی اعتماد مشتریانش را جلب کند. البته ناگفته نماند قیمت جک سیماران در مقایسه با قابلیت‌های آن بسیار معقول به نظر می‌رسد. جک پارکینگی سیماران از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی با‌ جک پروتکو ایتالیایی دارد که با قیمت‌های نجومی در بازار جک‌های پارکینگی به فروش میرسد با خرید جک سیماران دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست چرا که کیفیت محصولات سیماران به دلیل استفاده از استانداردهای بین المللی قابل مقایسه با برند‌های خارجی است.

همانطور که در بالا به آن اشاره کوتاهی شد جک‌ سیماران از لحاظ ظاهری با جک پروتکو شباهت بسیاری دارد و این به خاطر این است که در ابتدای تولیدش از جک پروتکو ایتالیایی نمونه برداری شده بود و از موتور این ‌ جک برای تولید محصولاتش استفاده می‌کرد اما امروزه با تلاش مهندسین خود توانسته تمام قطعات مورد استفاده در جک درب پارکینگی سیماران را خودش تولید کند و همگام با استانداردهای روز جهانی قدم بردارد. مدار‌فرمان‌Q70 جایگزین بسیار مناسبی برای نمونه ایتالیایی خود است و از قابلیت‌‌های بالایی همچون تنظیم زمانی برای باز و بسته شدن درب پارکینگ به صورت تک لنگه و دو لنگه را دارد. از دیگر قابلیت‌های این مدار فرمان امکان تشخیص خطا به همراه کد خطا و امکان تغییر حساسیت تشخیص موانع می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد جک پارکینگی سیماران کافی است نگاهی به کاتالوگ جک پارکینگی سیماران بیندازید تا با جزییات دقیق جک مورد نظر آشنا شوید .

انواع جک سیماران

شرکت سیماران جک‌های خود را با نام فراز که با ساختار بازویی و ریلی تولید می‌شود و در سری‌های S و P وV که هر کدام از آنها در مدل‌های گوناگون با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متفاوت تولید می‌شود را روانه بازار می‌کند. جک سیماران همچون‌ آیفون تصویری سیماران از بهترین برند‌های ایرانی به حساب می‌آیند  که هر چند وقت یکبار یک مدل جدید را معرفی و روانه بازار می‌کند و مانند دیگر مدل‌های سیماران با استقبال بالایی روبرو می‌شود. کیفیت و کارایی حرف اول را در مورد جک‌های سیماران می‌زند. از نکات مثبت جک برقی سیماران قیمت مقرون به صرفه آن است که شما می‌توانید با قیمت بسیار پایین تر از برند‌های خارجی یک جک با قابلیت‌های بالا خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی آریا ایمن سالهاست در حوزه‌ فروش جک‌های سیماران اقدام می‌کند و به دلیل بازخورد مناسب مشتریان جک پارکینگی سیماران به شما پیشنهاد می‌کند که اگر به دنبال یک جک با قیمت اقتصادی برای باز و بسته کردن درب پارکینگ ساختمان‌تان هستید نیازی نیست به دنبال برند‌های خارجی با قیمت‌های بالا باشید. کافی است با در نظر گرفتن طول و وزن درب پارکینگ‌تان جک مورد نظرتان را در میان مدل‌های مختلف شرکت سیماران خریداری کنید.

جک فراز S سیماران

جک فرازS سیمارن به طورعمده در دو مدل 4S و 6S تولید می‌شود که اصلی‌ترین تفاوت آن‌ها در قدرت جابجایی درب پارکینگ از نظر طول آن است که در مدل 4S تا 3 متر را پشتیبانی و در مدل 6S قدرت جابجایی درب پارکینگ تا 4.5 متر را داراست. جک فراز سیماران مدل S از اولین تولیدات شرکت سیماران در حوزه جک‌های پارکینگی است که با گذشت زمان و استقبال مشتریان مدل‌های دیگری را روانه بازار کرده است و شما می‌توانید نسبت به نیازتان جک مورد نظرتان را خریداری کنید.

جک فراز s سیماران

جک فراز P سیماران

جک فراز P را به جرات می‌توان پرقدرت‌ترین جک پارکینگی سیماران دانست که در مدل‌های 4P و 5P تولید می‌شود که شباهت بسیار زیادی چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ قابلیت‌های کاربردی با جک پروتکو ایتالیایی دارد. عدد کنار کلمه P نشان دهنده طول شفت جک مورد نظر است که هر چقدر طول شفت بیشتر باشد توانایی جابجایی درب‌های با عرض بالا را دارد که می‌تواند در مکان‌های با تردد بالا نصب شود و سالها بدون هیچ مشکلی کار کند البته در کنار کیفیت جک سیماران گارانتی 2 ساله آن باعث شده تا مشتریان با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهند.

جک فراز p سیماران

جک ریلی سیماران

جک ریلی سیماران یکی ازانواع جک پارکینگی سیماران است که در مدل‌های متفاوت از نظر تحمل وزن درب پارکینگ، طراحی و تولید شده‌اند که می‌توانند در اماکن تجاری و عمومی استفاده شود.کیفیت بسیار مناسب جک ریلی سیماران باعث شده تا مشتریان به جای گزینه‌های خارجی به سمت برند‌های ایرانی مانند جک سیماران بیایند. از ویژگی‌های مثبت جک ریلی سیماران دو زمانه بودن این جک‌هاست که در هنگام بسته شدن درب پارکینگ از محکم بسته شدن درب ها جلوگیری می‌کند و این باعث بالا رفتن طول عمر مفید یک جک می‌شود. همانطور که در بالا به آن اشاره شد جک ریلی سیماران در مدل‌های مختلف با قدرت و توان جابجایی متفاوت مانند 500 ، 800 ، 1200 ، 1500 ، 2000 تولید می‌شوند که بر اساس کشش جابجایی درب پارکینگ با وزن‌های اشاره شده تقسیم بندی می‌شوند. که برای تمام مشتریانی که به دنبال ‌جک ریلی هستند گزینه مورد نظر آن‌ها را در میان جک‌های ریلی خود داشته باشد.

جک ریلی سیماران

قیمت جک پارکینگی سیماران

به جرات می‌توان گفت قیمت یک محصول از اولین عواملی است که در هنگام خرید یک محصول به آن توجه می‌شود. و از آنجا که قیمت یک محصول باید با کیفیت و کارایی محصول مورد نظر همخوانی داشته باشد، این موضوع را می‌توان یک از ویژگی‌های بارز جک سیماران دانست، که کیفیت وکارایی جک‌های سیماران با قیمت آن‌ها بسیار معقولانه به نظر می‌رسد. فروشگاه اینترنتی آریا ایمن سعی کرده همیشه قیمت محصولات سیماران را به روز نگهدارد تا مشتریان هیچ مشکلی در هنگام خرید اینترنتی جک سیماران نداشته باشند.

خرید جک درب پارکینگ سیماران

خرید جک سیماران

شرکت سیماران از جمله شرکت‌هایی است که توانسته در تمام حوزه‌هایی که فعالیت دارد به خوبی عمل کند. جک سیماران با بهرمندی از تکنولوژی روز کشور‌های صاحب صنعت همچون ایتالیا طراحی و تولید می‌شود و توانسته با پشتکار بسیار بالا محصولات خود را هم سطح محصولات جهانی بالا ببرد. شما می‌توانید برای خرید جک پارکینگی سیماران از فروشگاه اینترنتی آریا ایمن پس از مشاهده مشخصات کامل جک موردنظرتان خرید خود را به صورت اینترنتی به قیمت نمایندگی خریداری کنید. اگر هم نیاز به مشاوره بیشتر در مورد جک پارکینگی سیماران دارید، می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت آریا ایمن تماس حاصل فرمایید تا شما را برای خرید هرچه بهترمحصول مورد نظرتان راهنمایی کنند.

نمایندگی جک سیماران

شرکت سیماران با داشتن نمایندگی‌های انصاری و عاملیت‌های فروش خود در سطح کشور و با گسترش شبکه توزیع در کنار بازاریابی و فروش محصولاتش به منظور سهولت دسترسی مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات خود را به دست مشتریانش می‌رساند. اگر قصد خرید جک درب سیماران از نمایندگی را دارید. شرکت آریا ایمن به دلیل داشتن نمایندگی جک سیماران در لاله زار اقدام به فروش جک درب سیماران هم به صورت اینترنتی و هم به صورت فیزیکی کرده است تا شما مشتریان گرامی بتوانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

گارانتی جک پارکینگی سیماران

گارانتی جک سیماران

شرکت سیماران را می‌توان یکی از بهترین شرکت‌ها از لحاظ گارانتی محصولاتش دانست زیرا شرکت سیماران به دلیل مطمئن بودن از کیفیت کالای تولیدیش، جک‌های خود را با 30 ماه گارانتی و نزدیک به 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد. تا مشتریان بتوانند در صورت بروز هر گونه مشکلی با خدمات پس از فروش سیماران تماس حاصل بفرمایند و از خدمات در محل سیماران استفاده کنند.

راهنمای نصب جک پارکینگی سیماران

همانطور که مطلع هستید این روز‌ها به دلیل استفاده بالا از این وسیله کاربردی و از آنجا که نصب و راه‌اندازی آن نیاز به تخصص خاصی دارد. بازار نصب جک‌های پارکینگی روز به روز داغ‌تر شده و نیاز به متخصصین در این حوزه افزایش یافته است. درب‌های لنگه ‌ای به دو صورت بیرون باز شونده و درون بازشونده نصب می‌شوند و در این صورت روش نصب جک تغییر خواهد یافت.برای نصب جک سیماران ابتدا باید دو طرف درب پارکینگ که قرار است بازوهای جک در آن قسمت نصب شود کنده کاری شود و قسمت انتهایی جک‌ها را روی درب پارکینگ نصب کنید و تا جای ممکن سعی شود برای درب‌ها با طول و وزن بالا از جک‌های با شفت بلند‌تر استفاده شود. محل نصب چشمی‌ها دربیرون درب‌های پارکینگ در دو طرف دیواره‌های کناری قرار می‌گیرد و چشمی‌ها باید دقیقا روبروی همدیگر و مماس با یکدیگر قرار بگیرند تا بتوانند به خوبی عمل کنند.

کد دادن ریموت درب پارکینگ سیماران

همانطور که می‌دانید برای باز و بسته کردن درب پارکینگ باید از وسیله ای بنام ریموت استفاده کنیم و برای اینکه بتوانیم با ریموت کار کنیم باید قبل از هر چیز ریموت مورد نظر را با جک پارکینگ ست کنیم. مراحلی که باید برای ست کردن درب پارکینگ سیماران طی کنیم بسیار ساده است و فقط چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. برای این کار کافی است دو بار کلمه را از روی مدار فرمان می‌زنیم وسپس دو بار دکمه را از روی دستگاه مرکزی می‌زنیم و سپس کلید اول ریموت را نگه می‌داریم همزمان دکمه C را از روی برد فشار می‌دهیم این عمل باعث ست شدن ریموت می‌شود.

جک پارکینگی سیماران و رقبا

مقایسه جک سیماران

بیشتر شرکت‌هایی که در حوزه تولید آیفون‌های تصویری فعالیت دارند اقدام به تولید جک‌های پارکینگی نیز کرده‌اند اما از آنجا که بررسی‌های ما نشان می‌دهد بیشتر این شرکت‌ها تمرکز بالایی را روی تولید جک پارکینگی نگذاشته‌اند فقط برای کامل کردن مجموعه محصولات خود دست به این عمل زده‌اند به طور مثال شرکت الکترویک که یکی از تولید کنندگان به‌نام، در حوزه‌ تولید آیفون‌های صوتی و تصویری می‌باشد دست به طراحی و تولید جک یوتاب خود زد که از لحاظ قدرت می‌تواند برای درب‌های با وزن 250 کیلو براحتی جوابگو باشد. شرکت تابا الکترونیک نیز که نام آن برای کمتر کسی ناشناخته است و با تولید جک درب پارکینگ نشان داد که در این حوزه نیز می‌تواند بسیارموفق عمل کند. از دیگر شرکت‌های ایرانی که تولید جک‌های پارکینگی فعالیت جدی دارد شرکت سوزوکی است که جک‌های خود را در مدل‌های بازویی و ریلی تولید می‌‌کند.

راهنمای نصب جک ریلی سیماران

برای نصب جک ریلی سیماران شما نیاز به یک متخصص دارید که بتواند به بهترین نحوه ممکن عملیات نصب را انجام دهد. ما در ادامه قصد داریم به صورت کاملا مختصر مراحل نصب جک ریلی سیماران را به شما توضیح دهیم.

در ابتدای کار باید ریل‌های مورد نظر را در جای خود قرار داده که هم می‌تواند در بالای در و هم در پایین در قرار بگیرد. ریل‌ها طوری نصب می‌شوند که لبه دندانه دار آن به سمت زمین و لبه صاف آن به سمت بالا قرار می‌گیرد به همین صورت تمامی ریل‌ها را در یک راستا قرار می‌دهیم. در مرحله بعد نوبت به نصب براکت جک میرسد که نسبت به راست بازشو و چپ باز شو بودن درب محل نصب براکت و موتور نیز فرق می‌کند در مرحله سوم نوبت به سیم‌کشی برای رساندن جریان برق به موتور جک می‌باشد در این مرحله باید سیم برق و سیم های چشمی را از زیر براکت به سمت بالا عبور دهید و از زیر موتور به داخل هدایت کنید و در مرحله آخرنوبت به اتصال موتور به براکت می‌رسد که در این مرحله باید موتور را به صورت کاملا محکم به براکت ببندید و برای اطمینان می‌توانید با خلاص کن گیربکس را آزاد کنید و رفت و آمد درست درب را چندین بار امتحان کنید.

ادامه مطلب

فهرست

Search

Click for more products.
No produts were found.

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم