برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

مانیتور آیفون تصویری آلدو V416M

امتیاز مشتریان:
(خواندن 4 نظر)
  • مانیتور 4/3 اینچی
  • گارانتی 36 ماهه آلدو
  • صفحه نمایش LED رنگی
  • قابل اتصال به 1 پنل آیفون تصویری
  • حافظه داخلی جهت ذخیره تصاویر دارد
تولیدکننده:
1,160,000 تومان
تعداد واحد آیفون تصویری
با ضمانت
محصولات مرتبط
مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک MTV-592New مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک MTV-592New
0
:
0
:
0
:
0
پیشنهاد شگفت انگیز
1,230,000 تومان 1,260,000 تومان
مانیتور 4 اینچی صفحه نمایش LCD رنگی با گارانتی 36 ماهه الکتروپیک قابل اتصال به 1 پنل آیفون تصویری حافظه داخلی جهت ذخیره تصاویر دارد
توضیحات

آیفون تصویری آلدو مدل V416M

شرکت آلدو سعی کرده همیشه نوآفرینی و تنوع را در محصولاتش ارائه دهد تا بتواند برای همه ی سلیقه ها و خواسته ها محصول مخصوص آن را تولید کند. آیفون تصویری آلدو مدل V416M از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به مدل قبلی خود یعنی V414M دارد تنها تفاوتی که در ظاهر آن ها وجود دارد این است که به جای قرار گرفتن دکمه ها در کنار صفحه نمایش در قسمت پایین مانیتور قرار گرفته اند که هم برای تنوع در ظاهروهم برای بیشتر شدن گزینه های انتخاب توسط مشتریان آیفون تصویری است. این مانیتور دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی از نوع LED می باشد. وتنها قابل اتصال به یکپنل است که شاید این یک عیب برای این محصول به نظر برسد که برای ساختمان های دو دهنه کارایی ندارد البته این مدل با داشتن قابلیت حافظه داخلی و ارتباط با نگهبانی می تواند یک انتخاب مناسب برای افرادی باشد که به دنبال یک آیفون تصویری با داشتن قابلیت های در حد متوسط باشند.

بسته ی آیفون تصویری آلدو مدل V416M شامل این موارد می باشد :

مانیتور تصویری 4.3 اینچی

هندست و یا گوشی

براکت نصب مانیتور بر روی دیوار

همراه یک کانکتور 5 پین و یک کانکتور 2 پین

سیم برق مانیتور ، رولپلاک ، پیچ و وارنیش

دفترچه راهنما و کارت گارنتی

طراحی ظاهری مدل V416M

آیفون تصویری آلدو مدل V416M یک ظاهر کوچک و جمع و جوری دارد که صفحه نمایش آن در یک کادر مشکی رنگ قرار گرفته شده و نام برند آلدو به رنگ سفید زیر آن حک شده است که باعث زیبا دیده شدن این مانیتور می شود رنگ قاب این مانیتور سفید می باشد که با قرار گرفتن در کنار رنگ مشکی زیبایی خاصی به آن داده است که با هر بار استفاده ی آن احساس خوشایندی در وجود هر مخاطبی ایجاد می شود کلید هایی که برای انجام خدمات اصلی این دستگاه بکار می رود که ظاهر دایره ای شکلی دارند در پایین مانیتور برون از صفحه ی مشکی رنگ قرار دارند و یک LED بسیار کوچک در قسمت پایین مانیتور قرار دارد که اگر به رنگ سبز بود یعنی دستگاه روشن است در غیر این صورت نشان از خاموش بودن دستگاه می دهد. هندست این مانیتور که کمی بزرگتر از خود مانیتور است در قسمت سمت چپ مانیتور قرار دارد که به خاطر طراحی و ارگونومی خاص اش بسیار سبک و خوش دست است. این دستگاه دارای عرض 21.6 سانتی متر و طول 12.9 سانتی متر و عمق 3.9 سانتی متر است.وهمچنین وزن این دستگاه 850 گرم است .

مشخصات فنی مدل V416M

آیفون تصویری آلدو مدل V416M می تواند جوابگوی نیاز های بیشتر مشتریان آیفون تصویری باشد چرا که این محصول از لحاظ مشخصات فنی در رده ی متوسط محصولات آیفون تصویری قرار می گیرد.

اگر چه این دستگاه از قابلیت ارتباط داخلی و انتقال زنگ پشتیبانی نمی کند. ولی از قابلیت هایی همچون ارتباط با نگهبانی و حافظه ی داخلی برای ذخیره ی تصاویر عکسبرداری شده پشتیبانی می کند.

در ادامه به معرفی ویژگی های فنی آیفون تصویری آلدو مدل V416M می پردازیم :

صفحه نمایش مدل V416M

آیفون تصویری آلدو مدل V416 آیفون تصویری آلدو مدل V416 اندازه ی صفحه نمایش این مانیتور 4.3 اینچ است که زاویه دید قابل قبولی را به مخاطب می دهد اما اگر به دنبال یک صفحه نمایش بزرگ تر می گردید می توانیدمدل V725Mاین شرکت را امتحان کنید که دارای یک صفحه نمایش 7 اینچی است استانداردی که در این صفحه نمایش بکار رفته LED می باشد که در نتیجه کیفیت تصویر بالایی را به مشتری می دهد.

رابط کاربری و کلید ها در مدل V416M

شرکت آلدو آلدو سعی کرده در طراحی محصولاتش از یک رابط کاربری ساده استفاده کند که نکته ی مهمی در طراحی آیفون های تصویری است. مشتریان آیفون های تصویری از آنجا که تمامی اقشار را در بر می گیرد بنابراین ساده بودن استفاده از آن بسیار ضروری است. آیفون تصویری آلدو مدل V416M دارای 4 کلید مکانیکی دایره ای شکل است که از سمت چپ برای نشان دادن تصویر بیرون محوطه استفاده می شود و کلید دوم از راست برای بازو بسته کردن درب ساختمان استفاده می شود ودکمه ی سوم ازچپ برای ارتباط با نگهبانی ودکمه ی چهارم برای دسترسی به منوی این مانیتور استفاده می شود و همچنین در قسمت زیرین این محصول یک دکمه برای خاموش و روشن کردن این دستگاه وجود دارد.

اسپیکرهای بکاررفته در هندست این مانیتور از کیفیت بالایی برخوردارهست که یک صدای واضح وبدون نویزرا دراختیارمخاطب می گذارد.

حافظه ی داخلی مدل V416M

آیفون تصویری آلدو مدل V416M از سری محصولاتی است که از حافظه ی داخلی پشتیبانی می کند.این روزها حافظه دار بودن یک آیفون تصویری بسیارمهم و ضروری است و از قابلیت هایی است که این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده، این قابلیت باعث می شود شما به وسیله ی دکمه ی مخصوص به عکسبرداری از محوطه ی بیرون یا مخاطب مورد نظرتان عکسبرداری کنید و همچنین می توانید این قابلیت را به صورت خودکار تنظیم کنید که هر گاه کسی زنگ واحدتان را زد بدون اینکه شما هندست را برداشته و دکمه ی مخصوص عکس گرفتن را بزنید به صورت خودکار از مخاطب پشت درب عکسبرداری کند و در حافظه ی داخلی ثبت کند که توانایی ذخیره ی 200 عکس را دارا می باشد و اگر خواستید حجم ذخیره سازی را بالا ببرید می توانید ازیک حافظه ی MICRO SD استفاده کنید که علاوه برذخیره ی عکس می توانید چندین فیلم کوتاه 15 ثانیه ای بگیرید و ذخیره کنید.

قابلیت ارتباط با نگهبانی وافزودن گوشی موازی

آیفون تصویری آلدو مدل V416M ازقابلیت ارتباط با نگهبانی پشتیبانی می کند به طوری که هرزمان خواستید با نگهبانی ارتباط برقرار کنید می توانید تنها با نگه داشتن کلید مخصوص به این کار به مدت چند ثانیه و در صورت زدن بوق آزاد با قسمت نگهبانی ارتباط برقرار کرد، قابلیت افزودن گوشی موازی یکی از قابلیت های خوب این دستگاه می باشد که می توانید به جای یک مانیتور از چند مانیتور در خانه یتان استفاده کنید به عنوان مثال می توانید یک مانیتور در قسمت درب ورودی واحد نصب کرد و یک مانیتور در اتاقتان نصب کنید که در صورت زنگ خوردن واحدتان بتوانید از اتاق خود درب را باز و بسته کنید.

جمع بندی و گارانتی آلدو

آیفون تصویری آلدومدل V416M مناسب برای افرادی است که قابلیت هایی مثل ارتباط داخلی یا انتقال زنگ برایشان مهم نیست فقط به دنبال یک آیفون تصویری با کیفیت هستند که در کنار برند های دیگر قیمت قابل قبولی داشه باد.

همانطور که کیفیت یک محصول نشان از با ارزش بودن آن محصول است تضمین ماندگاری این کیفیت کامل کننده ی این اصل مهم است. شرکت آلدو با گارانتی 36 ماهه ی محصولات خود که یک سال اول آن تعویض است خیال مشتریانش را از خرید محصولاتش راحت می کند.

آیفون تصویری آلدو مدل V416M و رقبا

از آنجا که در هر کسب و کاری وجود رقبا یک مسئله ی کاملا عادی و طبیعی است بازار آیفون های تصویری هم از این قاعده مستثنی نیست شرکت آلدو رقیب های بسیارجدی در حوزه ی تولیدات آیفون تصویری و جک های پارکینگ دارد همچون شرکت تابا الکترونیک ، سوزوکی ، الکتروپیک که توانسته اند در تولیدات خودشان بسیار خوش بدخشند. از رقبای جدی این محصولآیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-415Mاست که ازلحاظ قیمتی و مشخصات دقیقا مشابه با آیفون تصویری آلدو مدل V416M است و از دیگر مدل هایی که قابل مقایسه با این محصول آلدو است آیفون تصویری سیماران مدل HS-40TK-M100 است که قابلیت اتصال به دو پنل است و از حافظه ی داخلی نیز پشتیانی می کند و همچنین قابلیت ارتباط با نگهبانی را نیز دارد. و دارای 36 ماه خدمات پس از فروش می باشد.

شما میتوانید برای خرید و یا اطلاع از آیفون تصویری آلدو مدل V416M با کارشناسان آریا ایمن تماس حاصل بفرمایید.

جزئیات محصول
E6124

مشخصات

محصول کشور
ایران
شرکت سازنده
آلدو
گارانتی
دارد
مدت زمان گارانتی
36 ماه
دسته بندی آیفون تصویری
مانیتور
سایز صفحه نمایش
4/3 اینچ
نوع صفحه نمایش
LED رنگی
صفحه نمایش لمسی
ندارد
صفحه کلید لمسی
ندارد
ضبط تصاویر
دارد
تنظیم میزان صدای زنگ
دارد
تغییر ملودی زنگ
ندارد
ارتباط با دیگر واحدها
ندارد
ارتباط با نگهبانی
دارد
افزودن گوشی موازی یا صوتی
دارد
اتصال به چند پنل یا دوربین
1
تماس صوتی از راه دور
ندارد
ارتباط تصویری از راه دور
ندارد
باز کردن درب پارکینگ
ندارد
نظرات مشتریان (4)
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

گارانتی

سلامالان دقیق 2 ساله که ما داریم از این مانیتور استفاده میکنیم خیلی خوب و عالی بوده تا حالا حتی یه مشکل کوچیکم براش پیش نیومده و از همه مهمتر اینکه گارانتی 3 ساله ای که داره خیال ما رو خیلی راحتتر کرده ممنون از سایت محشرتون.

ایا این نظر برای شما مفید بود ؟ بله خیر

بصرفه هستش

کیفیت صداش خیلی خوبه بدونه خش خش کردنه و از طرفیم تصویر خیلی عالی و واضحی داره با این همه کیفیت عالی قیمت خیلی خوب و بصرفه ای داره خیلی راضی هستیم ازش .

ایا این نظر برای شما مفید بود ؟ بله خیر

خرید عالی

سلام ممنون از فروش ویژتون تونستم باقیمت خیلی پایین تر از قبل بخرم و از خریدم خوشحالم.

ایا این نظر برای شما مفید بود ؟ بله خیر

ظاهر شیک

سلام علاوه بر کیفیت صداش که خیلی رسا و بی خش خشه کیفیت تصویرشم عالیه واز همه مهمتر اینکه خیلی ظاهر شیکو قشنگی داره ممنون از رهنمایی آریا ایمن و سایت خوبتون.

ایا این نظر برای شما مفید بود ؟ بله خیر

مشخصات کلی محصول

محصول کشور
ایران
شرکت سازنده
آلدو
گارانتی
مدت زمان گارانتی
36 ماه

مشخصات فنی آیفون تصویری

دسته بندی آیفون تصویری
مانیتور
سایز صفحه نمایش
4/3 اینچ
نوع صفحه نمایش
LED رنگی
صفحه نمایش لمسی
صفحه کلید لمسی
ضبط تصاویر
تنظیم میزان صدای زنگ
تغییر ملودی زنگ
ارتباط با دیگر واحدها
ارتباط با نگهبانی
افزودن گوشی موازی یا صوتی
اتصال به چند پنل یا دوربین
1
تماس صوتی از راه دور
ارتباط تصویری از راه دور
باز کردن درب پارکینگ

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم